Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

37 minutes ago, Joe D said:

dve pobede nad mrtvim zalgirisom i sve ostalo porazi je za mene uspesna sezona

 

Polako, nisi valjda pritom zaboravio istorijski susret sa komšijama u EL, znači min. 4 pobede plus ponos Izraela ako moze...:cool:

Link to comment
30 minutes ago, pantelia said:

 

Ako moze i Olimpijakos, makar kod kuce

Pre ćete ih dobiti u gostima. Tu im navijači daju manji vetar u leđa nego kada igraju u Pioniru.

 

Čestitam Petruševa. Prošle sezone bi bio pun pogodak i bomba gde god da je završio. Tako je bilo i na početku ovog prelaznog roka, ali su onda usledila Litvanija&Belgija gde je delovao neverovatno loše. Toliko da ga do danas skoro niko nije ni pominjao. Ako se ispostavi da su ono bili samo loši dani, biće kapitalno pojačanje. Svakako je premlad i bio je pretalentovan da se od njega tako brzo odustane.

Link to comment

Treba probati sa njim, meni se sviđa što je došao. Martin, on i Mitar, gledaću rado to.

 

Vajt-Ilić tandemmi ne uliva poverenje, voleo bih nekog boljeg umesto Vajta. I pleja i naravno najvažnije Teo. Takmičarski gledano bi ta tri igrača morala biti top defanzivno, ali Ćoki igra za raju ove godine.

Edited by Heaviside
Link to comment
42 minutes ago, Nikodije said:

Valjda Singlton - Ilić

Pa, ne znam. Jel rekao to već gazda ili se samo nagađa? Vajt je još tu valjda. Singlton potpisao? 

 

Singleton je osvojio 2x Evrolige, dve najvatrenije lige ( 2x grčka, 1x turska), kup kralja. Antipod Nedovića. Kupljeno, nek ide život.

 

 

Edited by Heaviside
Link to comment
1 minute ago, Heaviside said:

Pa, ne znam. Jel rekao to već gazda ili se samo nagađa? Vajt je još tu valjda. Singlton potpisao? 

 

Singleton je osvojio 2x Evrolige, dve najvatrenije lige ( 2x grčka, 1x turska), kup kralja. Antipod Nedovića. Kupljeno, nek ide život.

 

 

 

Pa vidim da ga insajderi najavljuju kao da je završen. I on i Shormazz. Al gazda GM voli da nas muči, pa ne objavljuje transfere odmah nego kad on proceni da je zgodno.

Link to comment

Za Vajta kažu da mu se traži klub koji bi preuzeo njegov ugovor. A Vajt je prethodno aktivirao drugu godinu ugovora. Verovatno će se završiti tako što ćemo mu platiti veći deo ugovora da ode.

Link to comment
12 minutes ago, Nikodije said:

Za Vajta kažu da mu se traži klub koji bi preuzeo njegov ugovor. A Vajt je prethodno aktivirao drugu godinu ugovora. Verovatno će se završiti tako što ćemo mu platiti veći deo ugovora da ode.

 

Koliko sam shvatio jos je ludje, tim je aktivirao dodatnu godinu, a sad ga teraju 15 dana posle toga

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...