Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

42 minutes ago, dragance said:

Igrači i Dulo izlaze u majicama žalosti za glavnim dilerom Srbije, Mutavim, a mi brukamo košarku? :D 

Kad je Dulo izašao sa tom majicom?

Link to comment

Ljudi su na utakmicama Partizana  dobijali batine zbog včć pdr, a to se i dalje peva. Osiguranje za batine su bili taj sa majice (koju su fudbaleri nosili) i onaj za kog će se ispostaviti da je mleo ljude u Ritopeku. 

 

Malo spustite gas kad serete o tome. 

  • +1 5
  • Haha 1
Link to comment

A što ti veliki disidenti ne bokjotuju Sns projekat umesto da sipaju pare u njega, organizuju donatorske akcije da se pegla kriminal sa porezom i ne oteraju predsednika kluba? 

 

To idalje nema nikakve veze sa time što je Vujošević plakao nad sudbinom Mutavog. Doduše, verovatno je i to, kao i sve ostalo što je dotični radio, bilo po insert coin modelu. 

 

Inače, Jovića nije samo zamanulo nego i pogodilo stolicom onomad. To je istina bio po težini jedno 150. Incident po težini koju je organizovan od strane velikog kluba. 

 

Ipak, moćni KKP je prešao igricu Ribnikar performansom. Onu lakrdiju koju su btw i forumaši ovde propagirali, ne mogu ni Čović i Ostoja da upriliče. 

  • +1 4
  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment
34 minutes ago, BWA said:

Pa nije.

A sta bi sa majicom?

ma pustio ga.

kako je on zvao dujana- secerko ili nam je objasnjavao da dijabetes nije opasna bolest

  • +1 2
Link to comment
6 hours ago, dragance said:

Da li skuplja umetničke slike od stipendije? Slatkiš mali..

Prestani vise da se blamiras, nisi klinac. 

  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment

A pustite momke, meni su bas slatki sa tim svojim, da kazem teorijama (ako se tako to moze nazvati, malo ipak prejaka rijec) o najpravednijem od svih najpravednijih svijetova ikada. 

Jos samo da im mi to ovdje potvrdimo, jer bez toga dzaba sve.:rolf:

Link to comment
26 minutes ago, pantelia said:

 

Da te covek slusa, pomislio bi da navijas za klub stvoren iz morske pene. A ono General koji je isao predsedniku na poklonjenje pa ispusio, Prekucavac sasija i trofeja iz Prislonice, i simpatizeri koji prave nevidjenu mentalnu akrobaciju izmisljajuci privatne finansijere, posto se dovodjenje igraca sa F4 u 7. klub ABA nekako ne uklapa u pricu UVEKOPOZICIJASIROTINJAPANKURBANOST!

 

Mi ispadamo za konjski nokat, to nam je kazna sto nam je Covic na celu. Ono kako ste vi ispali prosle i ove godine, pa, ja bih se debelo zamislio sta mi karma porucuje.

 

I, da, ovde nema Covicevih svedoka i pudlica, za razliku od urbanog topika prekoputa sa parolama "Ostoja moj predsednik"

Post milenijuma, a tek je počeo :kecman:

  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment
1 hour ago, bradilko said:

dijabetes nije opasna bolest

To nisam rekao, već da postoji tip I i tip II bolesti. I je genetičko, a II je prouzrokovan životnim stilom (dijeta, itd). Dulo je tII.

Link to comment
1 hour ago, BWA said:

Pa nije.


Dobro pamtim sve, jel tako?

”Meni je Aleksandra Stankovića ipak žao. Lično sam ga poznavao i prema meni je bio korektan. Bilo mi je žao kad sam video da je krenuo putem koji vodi prema Bačvanskoj…”

Link to comment
3 minutes ago, dragance said:


Dobro pamtim sve, jel tako?

”Meni je Aleksandra Stankovića ipak žao. Lično sam ga poznavao i prema meni je bio korektan. Bilo mi je žao kad sam video da je krenuo putem koji vodi prema Bačvanskoj…”

Imal majice?

Link to comment
Just now, BWA said:

Imal majice?

Pa rekao sam posle da nije on nosio, al je zato lepo govorio o dobrom momku. Nije valjda da su i KK i FK mimo trenera stavili iste?

Link to comment
24 minutes ago, dragance said:

To nisam rekao, već da postoji tip I i tip II bolesti. I je genetičko, a II je prouzrokovan životnim stilom (dijeta, itd). Dulo je tII.

 

životni stil kao eufemizam za stres

 

11 minutes ago, dragance said:

Pa rekao sam posle da nije on nosio, al je zato lepo govorio o dobrom momku. Nije valjda da su i KK i FK mimo trenera stavili iste?

 

Nije nigde rekao da je dobar momak već da mu ga je žao i da je bio korektan prema njemu. Kao što je npr i meni žao D. iz moje OŠ sa kojim sam uvek bio u dobrim odnosima i koji je završio u zatvoru. Moraš da počneš da čitaš sa razumevanjem, mada mogu da se složim da bi verovatno bilo bolje da je samo rekao "nemam komentar".

 

I dosta nas je izašlo sa te utakmice kada su igrači bili u majicama sa njegovim likom. Velika je pizdarija što su igrači imali te majice, ali i iz ličnog iskustva znaš da je to linija manjeg otpora, kao onomad majice "Pravda za Uroša".

 

 

 

  • +1 3
  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...