Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

2 minutes ago, Nikodije said:

bojim se kakvu kaznu ce da nam odseku disciplinci aba lige :Jova:

prošle godine su bili prilično ažurni kada je bilo u pitanju sankcionisanje divljaštva

 

nema razloga za sumnju da ove sezone neće biti isto

Link to comment
27 minutes ago, Mil@n said:

 

Brate, jesi realan? Onda nisi igrao košarku u životu.  

 

Ne što sam trenirao 12, 13 godina, al sam zglobove izvrtao 800 puta. Uvek je prva reakcija, praktično refleksna, da nogu izdigneš sa podloge što pre i ne gaziš sa tom nogom dok ne vidiš šta se dešava, da li je prolazno, ili ozbiljnije i slično. Ovo što je ovaj magarac uradio je klasičan idiotizam, normalno doskočio, digao nogu i Nedovića po cepanici.  Ne verujem šta pišeš.. 

Ma lik pravi zamah nogom, kakva crna spontana reakcija

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, pantelia said:

 

https://www.maxbetsport.rs/prljav-potez-ledeja-partizan-ubedljivo-gubi-a-njegov-igrac-iz-cista-mira-snazno-udario-protivnika-video-385205/

 

A ima i Lakijev video

 

 

doduse ja se ne bih slozio za poslednja 3 poteza, ali do 1:05 se vidi kakav je to smrad. Ok je sto igra za vas, ali ovo je otprilike na nivou toga da neko od nas kaze da je Branko Lazic u pravu sto se buni na svaki faul koji mu je ikad sviran.

 

Kazem, iskreno se nadam da ce mu se vratiti kad-tad. Zasluzio je.

 

 

Komentarišem onu jednu situaciju, ne sve njegove poteze.

 

1 hour ago, Mil@n said:

 

Brate, jesi realan? Onda nisi igrao košarku u životu.  

 

Ne što sam trenirao 12, 13 godina, al sam zglobove izvrtao 800 puta. Uvek je prva reakcija, praktično refleksna, da nogu izdigneš sa podloge što pre i ne gaziš sa tom nogom dok ne vidiš šta se dešava, da li je prolazno, ili ozbiljnije i slično. Ovo što je ovaj magarac uradio je klasičan idiotizam, normalno doskočio, digao nogu i Nedovića po cepanici.  Ne verujem šta pišeš.. 

 

I trenirao i igrao i igram još uvek, skoro svakog petka, i to 4 na 4 na dva koša, a zglobove sam izvrtao toliko puta da za levi ponekad imam osećaj da je razlabavljen.

 

Meni ne deluje da je normalno doskočio, niti da je neprirodno podigao nogu i namerno udario Nedovića. U svakom slučaju, ovo nije očigledno prljav i brutalan potez.

  • Haha 2
Link to comment
3 minutes ago, napadaj said:

U svakom slučaju, ovo nije očigledno prljav i brutalan potez.

 

Mislim da si jedini čovek na planeti sa takvim mišljenjem. 

 

Al dobro...

  • +1 1
Link to comment

Ne, nije namerno, nego vec 17. put za dve sezone slucajno izvodi sulud pokret kojim gnusno povredjuje ili zamalo gnusno povredjuje igraca. Neartikulisani smotanko, ali u sustini dobrica.

 

Maltene iz meca u mec pokusava da ugrozi karijere svojih kolega, posle Deka i Murica na red su dosli Petrusev i Nedovic, samo u poslednjih mesec dana. Da je pameti pa da se to odurno djubre odstrani iz kosarke dok jos nikoga nije poslao u prevremenu penziju. Glibavije stvorenje nije zaigralo na ovim prostorima.

  • +1 7
Link to comment
1 minute ago, Montmorency said:

uf, moja greska.namerno je hteo da ga povredi.

 

 

 

Pohvaljujem spremnost da u tako kratkom intervalu promeniš mišljenje. Ipak je i više nego očigledno.

  • Haha 1
Link to comment

Hteo je da ga udari kao što je i Petruševa hvatao gde je stigao.

 

Iz Zvezde je Kampaco par puta klepao posle faula nad njim, uglavnom šaketanje.

Edited by VoodooDerina
Link to comment
Just now, VoodooDerina said:

 

Iz Zvezde je Kampaco par puta klepao posle faula, uglavnom šaketanje.

I dobio nesportsku za guranje u leđa Egzuma na polaganju. 

  • +1 1
Link to comment
17 minutes ago, Milošica said:

@MeanM@

 

A kome se obraćaš u množini? Moje mišljenje je da je Čović i atmosfera koju stvara godinama (a ne vi) više kriv za ovaj brlog. I uvek ću to napisati kada je prilika za to, forum je.

 

@dragance

 

Vučiću se peva i dalje, tako da ti ta priča ne pije vodu. A ova tvoja prva rečenica, "samo usavršio", baš si sklon da ublažiš i relativizuješ neke stvari.

 

 

Pa jbg, ne mogu da ne primetim kalup. Bez imemovanja, al imate tu dozu iracionalnog obozavanja svega sto predstavlja KKP u vasim ocima.

Ako primecujes slican kalup s druge strane, pls napomeni, rado cu prihvatiti i korigovati svoju poziciju.

Sta ima da se brani kod Ledeja koji ocigledno ima taj deo karaktera da zeli da provokacijom, za koju on smatra da je u granicama, dodje do nekog cilja.

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...