Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

17 minutes ago, VoodooDerina said:

 

To bi bio neki idealan scenario, sutra izudarati, a onda u petak trojka ~50% i zakon velikih brojeva za pobede domaćina.

Popravio sam ti ovo malo.

  • Haha 1
Link to comment
2 minutes ago, MeanM@ said:

Od kojih si ti bese? Ne prepoznajem sarkazam mozda

Zach ‘DrStrangelove’ Leday 😂

Stalno mu se otima neki ekstremitet u smeru sportskog rivala. A dušmani bez razumevanja.

Jbt, jasno je da db krimos vodi KKCZ, ne znam cemu ovoliko skakanje preko plota da se dokazuje ocigledno. 
 

 

 

Nikakvo preskakanje plota i dokazivanje veza sa DB, samo komentarišem momenat u toku utakmice iz čisto košarkaškog ugla.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, napadaj said:

 

 

Nikakvo preskakanje plota i dokazivanje veza sa DB, samo komentarišem momenat u toku utakmice iz čisto košarkaškog ugla.

Hehe, usro se pravnik napadaj :D

Edited by Milošica
Link to comment
Just now, Milošica said:

Jes jbt, daj i poltiičke teme da gasimo kad je sve očigledno.

Pa cekaj, kome se obracas kad navodis Covica koji sugerise nesto odredu policije? Mislis da ovde ima ljudi koji to racionalisu?

Pa brate, vi ste tamo skloniji worshipovanju ‘institucije’ bez ikakvog kritickog stava. Ovde preko 90% ljudi Zvezdasa zna kakav brlog stvara Covic.

Evo konkretno, koje je resenje ove situacije? Sklanjanje Covica sve resava? Ili sta? Olos kog nivoa je dozvoljen u sportu, a gde se postavlja granica?

Zaista nemam zelju da patkometrisem, ovo sto gledamo nema nikakvog smisla.

Jedina razlika je sto vi mislite da je kriva jedna kuhinja, mi mislimo da ni vi niste cvecke. I da, Covic je najvece govno od sviju govana, i treba da ga nema u basketu i treba da bude procesuiran. 
A sportsko ponasanje/zagrevanje Ledeja i inih sa obe strane treba osudjivati svakako. Ili se ipak covek tako stalno zagreva? 

Link to comment
44 minutes ago, napadaj said:

 

Pa ovo je više nego očigledan loš doskok, čovek se cimnuo ulevo i imao grimasu na licu i pre nego što je zakačio Nemanju. Doslovno ništa, ovakve stvari se dešavaju svakome ko igra basket u bilo kom uzrastu.

 

https://www.maxbetsport.rs/prljav-potez-ledeja-partizan-ubedljivo-gubi-a-njegov-igrac-iz-cista-mira-snazno-udario-protivnika-video-385205/

 

A ima i Lakijev video

 

 

doduse ja se ne bih slozio za poslednja 3 poteza, ali do 1:05 se vidi kakav je to smrad. Ok je sto igra za vas, ali ovo je otprilike na nivou toga da neko od nas kaze da je Branko Lazic u pravu sto se buni na svaki faul koji mu je ikad sviran.

 

Kazem, iskreno se nadam da ce mu se vratiti kad-tad. Zasluzio je.

 

Edited by pantelia
  • +1 5
  • Tužno 2
Link to comment

Čović je samo usavršio model koji je kancer srpskog sporta postavio tamo. Sad su se uloge okrenule, kod njih je SNS da smire populaciju. Zato je i krenulo “Vučiću pederu”, ne zbog njegovog mafijaškog režima, već da bi njima bilo bolje. I uspelo je.

Zato, izignorisati i izgaziti na terenu (ne kao Ledej) i posle oprati patike od razmaza.

  • +1 4
  • Haha 2
  • -1 1
  • Tužno 2
Link to comment
41 minutes ago, napadaj said:

 

Pa ovo je više nego očigledan loš doskok, čovek se cimnuo ulevo i imao grimasu na licu i pre nego što je zakačio Nemanju. Doslovno ništa, ovakve stvari se dešavaju svakome ko igra basket u bilo kom uzrastu.

 

Brate, jesi realan? Onda nisi igrao košarku u životu.  

 

Ne što sam trenirao 12, 13 godina, al sam zglobove izvrtao 800 puta. Uvek je prva reakcija, praktično refleksna, da nogu izdigneš sa podloge što pre i ne gaziš sa tom nogom dok ne vidiš šta se dešava, da li je prolazno, ili ozbiljnije i slično. Ovo što je ovaj magarac uradio je klasičan idiotizam, normalno doskočio, digao nogu i Nedovića po cepanici.  Ne verujem šta pišeš.. 

  • +1 6
Link to comment

@MeanM@

 

A kome se obraćaš u množini? Moje mišljenje je da je Čović i atmosfera koju stvara godinama (a ne vi) više kriv za ovaj brlog. I uvek ću to napisati kada je prilika za to, forum je.

 

@dragance

 

Vučiću se peva i dalje, tako da ti ta priča ne pije vodu. A ova tvoja prva rečenica, "samo usavršio", baš si sklon da ublažiš i relativizuješ neke stvari.

 

 

Edited by Milošica
Link to comment

U zivotu nisam vidio prljavijeg ljombera od Ledaya i manji je problem sto je on đubre, od toga sto mu to sudije tolerisu. Sinoc ista matrica ka Petrusevu, pada u noge igracu u pokretu, pa ga jos u padu ovjerava rukom. Fuj..

  • +1 6
Link to comment

Ne gledam ovo sranje, al Lidej je strašan igrač. Inteligentan, prljav, tačno onakav kakav gledaš da po svaku cenu igra u timu za koji navijaš a ne u protivničkom. Ovde nije hteo da povredi Nedovića ako se na to sumnja, nego da inicira kontakt koji bi naveo nekog sudiju da svira. Viđeno milion puta. 

 

Čitava problematika forumske projekcije ovih sranja je što ljudi koji ovde prate Zvezdu nikada nisu dovodili u pitanje sve što predstavlja Čović i "ludu atmosferu" na našim utakmicama, a očekuje se od nas da po svaku cenu to branimo kao što vernici preko puta svoju vatru čuvaju. 

 

 

  • +1 2
  • -1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...