Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

11 minutes ago, assignment said:

Dobrić sam kao duh i maši za tri :thumbdown:

 

I Kampaco, najbolji igrač koga smo ikad imali, je malo posle njega "propio", što to ne spomeneš?

Link to comment
1 minute ago, Mil@n said:

 

I Kampaco, najbolji igrač koga smo ikad imali, je malo posle njega "propio", što to ne spomeneš?

Zato što Kampaco uradi milion drugih dobrih stvari, za razliku od Dobrica...

  • +1 1
Link to comment
Just now, assignment said:

Zato što Kampaco uradi milion drugih dobrih stvari, za razliku od Dobrica...

 

Taman koliko je više plaćen i bolji igrač.

 

 

Link to comment
Just now, Mil@n said:

 

Taman koliko je više plaćen i bolji igrač.

 

 

 

I koji moj onda pitaš, a inače ga ne gorivom...:tongue:

Link to comment
Just now, assignment said:

 

I koji moj onda pitaš, a inače ga ne gorivom...:tongue:

 

Zato što je smešno da napišeš "Dobrić promašio trojku a sam je", kao da mora da je da, kao da bilo ko na svetu mora da je da kad je sam, a ne jebeni Dobrić. Videli smo u finalu NBA kako šutira čovek koji dobija 30 miliona po sezoni samo za to - tipa 3 od 30. 

 

Link to comment
2 minutes ago, Mil@n said:

 

Zato što je smešno da napišeš "Dobrić promašio trojku a sam je", kao da mora da je da, kao da bilo ko na svetu mora da je da kad je sam, a ne jebeni Dobrić. Videli smo u finalu NBA kako šutira čovek koji dobija 30 miliona po sezoni samo za to - tipa 3 od 30. 

 

Sistemski lose sutiramo celu seriju, dok oni odvaljuju trojke preko 50% uglavnom, i poprilicno je iritantno kad imas priliku da ih slomis i odlepis se tebi otvorena trojka izlazi. Nije samo Dobric u pitanju, generalno krsh nam je sut i koriscenje tih otvorenih pozicija. 
Njima recimo Madar seva veceras bez problema kad ostane sam. I dok smo se gubili u odbrani i sakupljali ostajali su sami na sutu i sve vreme ziveli od tog suta. 
Drugo poluvreme smo ih zatvorili, sjbale ih licne i to je bilo to. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...