Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

Bar nećemo imati problem zadnjih 5 minuta utakmice. Obožavam Radonjić sistem i krvava kolena ali smo prošle godine u El dosta puta bili jezivi u finišu kada nismo imali bar jednog Nedovića,Shabaza, Singletona,bilo kog da da jedan koš i reši duel.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

  • +1 2
Link to comment
7 minutes ago, lord_s said:

Ne znam zasto se potencira "mekano u odbrani" toliko.
Markovic (u ovom stage-u njegove karijere) i Ivanovic su veoma pristojni defanzivci, Vesa kapiten (ovaj, Laza kapiten) je tm defanzivna zver, Holland je isto vise nego pristojan defanzivac + Singleton (ako je istina da dolazi) i Martin...

defanzivna zver laza ima pune 33, stefan 34 godine

njih dvojica ce igrati eventualno 10-15min

Link to comment
5 minutes ago, FPLS said:

Ivanovic je nikakav defanzivac, kao i Nedovic, Dobric, Mitrovic, Petrusev, Nejpir...

 

igracemo na kos vise. to je jos lepse

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, lord_s said:

Ne znam zasto se potencira "mekano u odbrani" toliko.
Markovic (u ovom stage-u njegove karijere) i Ivanovic su veoma pristojni defanzivci, Vesa kapiten (ovaj, Laza kapiten) je tm defanzivna zver, Holland je isto vise nego pristojan defanzivac + Singleton (ako je istina da dolazi) i Martin...


Markovic je u ovom stejdzu karijere dobro odigrao samo derbije i Uniks tamo

Ivanovic je nedonosce u oba smera u EL

Laza je zverina samo kod Radonje, kod svih ostalih trenera je bio automat za pravljenje faulova i promasivanje otvorenih trojki

Nedovic je mozda gori branic cak i od Ivanovica

Petrusev je detence

Lesor je silovao Mitrovica kad god su bili u matchupu, Kuzmic je dobro branio

Dobric je diskutabilan defanzivac, odlicno lupa banane s ledja u kontri, ali ispada iz sina u pozicionim napadima non stop

Ali ofanziva je potentna do jaja, sto jes jes, nece biti dosta jedna lopta :D

  • +1 2
Link to comment
8 minutes ago, lord_s said:

Ne znam zasto se potencira "mekano u odbrani" toliko.
Markovic (u ovom stage-u njegove karijere) i Ivanovic su veoma pristojni defanzivci, Vesa kapiten (ovaj, Laza kapiten) je tm defanzivna zver, Holland je isto vise nego pristojan defanzivac + Singleton (ako je istina da dolazi) i Martin...

markovic trenutno ne moze stolicu da odbrani 1 na 1, lazic polako ide ka tome. imaju oni cvrstinu, ali noge nisu sto su bile. lazarevic je zapravo najbolji defanzivac trenutno u rosteru, jos samo kad bi imalo prostora da igra.

  • +1 4
Link to comment

Pa ne peglaju sve ekipe odbranu 40 minuta, postoje razne.kombinacije i minutaze tokom igre. Nisam nesto pretjerano odusevljen Petrusevim, volio bih da brat Singleton dođe, jes da je.mediokritet.  Opa, evo ga opet fulao space.

Link to comment

Shabaz-Nedovic-Holand-Singlton-Martin deluje jebeno. Ima tu i odbrane, malo manje na bekovskim ali jbt ne može sve smile.png

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk



Link to comment
4 minutes ago, Joe D said:

dve pobede nad mrtvim zalgirisom i sve ostalo porazi je za mene uspesna sezona

 

Ako moze i Olimpijakos, makar kod kuce

Link to comment

Bicete i nekog od ovih Spanaca - Valensija/Baskonija.

 

I Radonju, a i Trinki ce imati slabiji sezonu.

Edited by Milošica
Link to comment

Ne mogu vise tacno da se setim svega, ali mislim da smo Albu i Asvel tukli samo po jednom

Monakoa smo tukli u EC, protiv Virtusa ne znam da li smo igrali ikada, u ovom veku mislim da ne

Nekoliko puta smo bili blizu da tucemo Efes i Fener tamo (Galatu smo tukli, Darusafucku nismo tukli nigde i nikad u EL, mislim da smo ih izbacili one godine kad smo igrali finale protiv Verone), nismo dobili u Berlinu i Barseloni, to bi bilo lepo doziveti 

Edited by Plajvi
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...