Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

1 hour ago, Nikodije said:

kanpaco je bog, ali u ovoj seriji resio da sagradi palatu poput one causeskuove, koliko cigli baca. 7/26 iz igre, mora to bolje.

 

Ne moze Kampaco sam da preleti odbranu i daje koseve. Treba tim da funkcionise, blokovi, itd. On nikada nije bio super trojkas, vec organizator, asistent. Ali gde provuci loptu kada protivnik tacno zna sta je tvoje najvece oruzje, prilagodi odnbranu, pa se na to jos tvoji igrace tesko oslobode cuvara... Eh da nam je Kampaco problem :fantom:

  • +1 1
Link to comment

nije problem, ali kada bi mogao nesto da pogodi bilo bi bolje. jbt u ovom finalu vise strepim kada on uzme™ trojku nego stefan markovic.

obaska sto imam utisak da nije zasticen, jer ga biju kao vola u kupusu, a malo toga se svira. al bice bolje u pioniru kada bude sudio brat hordov.

Edited by Nikodije
  • +1 2
Link to comment
3 hours ago, assignment said:

 

Ne moze Kampaco sam da preleti odbranu i daje koseve. Treba tim da funkcionise, blokovi, itd. On nikada nije bio super trojkas, vec organizator, asistent. Ali gde provuci loptu kada protivnik tacno zna sta je tvoje najvece oruzje, prilagodi odnbranu, pa se na to jos tvoji igrace tesko oslobode cuvara... Eh da nam je Kampaco problem :fantom:

pa kampaco je sprecen da seje asiste. retko sta mu je prolazilo kao npr na ranijim utakmicama.

mi smo se vratili posle fijaska sa realom a tome je pomoglo i potcenjivanje ivanovica o 100 posto ih pobedjujemo. mislim da takav bezobrazluk niko nije izgovorao ni na strani zvezde ni partizana a posebno ne treneri. drugo je svlacionica ili na kraju serije.

 

 

  • Haha 1
Link to comment
34 minutes ago, salerokada said:

Ako je tačno da slavimo.

 

Slavićemo Dobrića kad nam ostanu Lazić Branko, Lazarević i ostala potentna ekipa. 

Link to comment
41 minutes ago, Mil@n said:

 

Slavićemo Dobrića kad nam ostanu Lazić Branko, Lazarević i ostala potentna ekipa. 

 

Cak i da bude tako, bilo bi mi lakše da vise ne gubim sopstveno vreme na KK, win-win situation :D

Edited by assignment
Link to comment
1 hour ago, Ros said:

novi bočni udar

 

 


 

On 19. 3. 2023. at 13:52, Plajvi said:

Na leto ide nova tura nelaickog™ skautinga™: Grega Glas, Kampacove pare preusmerene na Pjera iz Fenera, povratak mladog Topica, pa zatim Hanga, ostacepesmaiuspomenanateakapitena, Bdzelika, Dangubic, Bobi, Jaka, i dva crnca kojima su drugi polagali ispite a nisu se proslavili na sajmu zaposljavanja u letnjoj ligi. Navijaci po 14. put prete da je ovo poslednji put da tolerisu dovodjenje nepravoslavaca i jezuita u tim

Sporcki direktor postaje hrabri vojnik Stimac, tim-menadzer postaje Cirbes

Stefanovic iz FMP odradi pripreme i pocetak sezone, ponovo gledamo savrsenu i vanvremensku frizuru Branka Jorovica, Simonovic pomno prati i zapisuje. U prosincu Jovic odbija povratak jer nije pravi trenutak, a Teo se popicka sa svima i dodaje samo Dobricu. Stefanovic u magnovenju lomi tablu na tajmautu u Baru i kaze joj druze kako ti oces! Tim preuzima i u magli disko kluba Cair u Nisu kup osvaja Zvezdan Mitrovic nakon propalih pregovora sa Pocekom, Lasom i Uvalinom. Doselektiraju se Jekiri, Enes Kanter, Ponitka, Spisu i Dzenkins, ali tek od ozujka jer se nikad nismo palili na leto, jesen i zimu. Ovog puta smo duzni tople obroke Mekelu i bonuse Deriku Braunu za neosvojeni kup kao i regrese za neiskoriscene vaucere za Prolom banju, uvecane za kamatu

Nedugo potom oba kluba dobijaju dvadesetogodisnju licencu i mrznja se seli na hobije - vaterpolo, odbojku i rukomet. 

 


:fantom:

Link to comment

Slavio sam mesec dana kad je prosle godine otisao davidovac, a ako ode i dobric slavicu dva meseca. Ta dva igraca koje toliko ne volite, na svakoj utakmici protiv partizana postaju dzordan i pipen. Secam se u onoj sezoni kad smo se ponadali da najzad mozemo da vas uzdrmamo u petoj utakmici plej ofa ste nas odvalili i vratili na fabricka podesavanja. Dobric je istrcao jednu kontru i tako zakucao negde sredinom druge cetvrtine, a muceni zagorac gleda u semafor i pita se kad ce kraj. Inace, dobric je jedan izuzetno fer i korektan pre svega covek, a zatim i igrac. Naravno da nije savrsen i kompletan igrac, ali ne znam sta ocekujete od njega. Zelim mu puno uspeha u virtusu, osim kad igra protiv partizana

  • +1 5
  • Haha 1
  • Hvala 1
  • Tužno 1
Link to comment
1 hour ago, shimpr said:

Slavio sam mesec dana kad je prosle godine otisao davidovac, a ako ode i dobric slavicu dva meseca. Ta dva igraca koje toliko ne volite, na svakoj utakmici protiv partizana postaju dzordan i pipen. Secam se u onoj sezoni kad smo se ponadali da najzad mozemo da vas uzdrmamo u petoj utakmici plej ofa ste nas odvalili i vratili na fabricka podesavanja. Dobric je istrcao jednu kontru i tako zakucao negde sredinom druge cetvrtine, a muceni zagorac gleda u semafor i pita se kad ce kraj. Inace, dobric je jedan izuzetno fer i korektan pre svega covek, a zatim i igrac. Naravno da nije savrsen i kompletan igrac, ali ne znam sta ocekujete od njega. Zelim mu puno uspeha u virtusu, osim kad igra protiv partizana

 

Niko ovde nije bio srećan zbog odlaska Davidovica, doduše nismo ni nesto začuli.

 

Kao što si sam napisao "protiv Zagorca je..." Da, to je njegov nivo gde moze da izdominira. Ako želimo da držimo korak sa vama, jer ovaj Partizan nije vise onaj sa Zagorom, onda nam treba bolje...

 

A na kraju, u vest čak i ne verujem, verovatno ista fioka kao "nezadovoljan novim ugovorom“ A i ako nije, sretan put.

 

Šta smo očekivali? Ja lično da napreduje, da digne procente šuta iz otvorenih pozicija, i ono glavno, malo više konstantnosti...

  • +1 1
Link to comment

Šteta je za svu trojicu iako me Dobrić nervira. Sva trojica imaju ozbiljne nedostatke, ali i ozbiljne kvalitete i iskusni su i ne bune se kada ne igraju. Sve je pitanje cene, a o tome ne znamo ništa. Čudno je da Virtus može da plati više za Dobrića od nas kojima on kao igrač ponikao u klubu donosi više nego njima. CSKA je CSKA i tokom sankcija, a sa Mitrovićem ćemo još videti šta će biti. 

Edited by Heaviside
Link to comment
On 16.6.2023. at 14:11, Nikodije said:

bice bolje u pioniru kada bude sudio brat hordov.

 
Referees: Damir Javor, Tomislav Hordov, Luka Kardum
 
aba nikad ne razocara. ok, tu je i javor kao neka protuteza, al nasa dva hrvata odnece preimucstvo i obezbediti posteno sudjenje

 

Edited by Nikodije
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...