Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

1 hour ago, Barrister said:

Učinilo ti se. Da je bilo nekog nesportskog skandiranja reagovao bi Obradović, jer je on rekao da uvek tako radi.


kaže da nije čuo skandiranja :D

  • Haha 1
  • Tužno 1
Link to comment

Zvuci cudno, ali malo sam veci optimista nakon ove utakmice nego pre nje. Ocekivao sam rutinski poraz, a opet smo imali finu sansu za prikljucak u zavrsnici uprkos ispodprosecnoj partiji i tipicnom aba domacinskom kriterijumu.

 

Mislio sam da je Vildoza izgubljen do kraja serije, a on se pojavio u sasvim ok izdanju u drugom poluvremenu. Kampaco ne moze losije od ovoga, Nedovic je mega napaljen, a ocekujem i znacajno veci doprinos krhkih dusa Mitrovica i Petruseva van neprijateljskog ambijenta. Sudjenje bi trebalo biti makar za nijansu povoljnije po Zvezdu od dosadasnjeg.

 

Jasno, kvalitetnija su ekipa i sad vec veliki favoriti, ali ako ne zavrse posao u nedelju, moze ovo da se zakomplikuje poput proslogodisnje serije koju su na kraju resile dve-tri lopte. Eventualna majstorica potencijalno je vrlo skakljiva po Partizanove igrace. 20k poljuljanih nervoznih njuski spremnih na harakiri ako se ponovi Real, te sezona i citav projekat odu u vrazju mater. 

 

No, dalek je Zvezdin put do majstorice. Ima i u Partizanu dosta rezerve, posebno u Exumu koji se nije pojavio na ove dve utakmice.

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment

Sportski aspekt igre su kalendarom naveliko upropastili. Da se ne lažemo, i Jokara je ovaj svinjac u koji je prerasla Aba liga srećom bacio u 265. plan.

 

Ipak, vidim šta je stoka vikala Nedoviću, verujem da će naši da im dokažu ko su ipak "najbolji navijači na svetu" . 

 

Nisam siguran koliko je devalviranje takmičenja sposobno da spreči stoku da prekine utakmicu ukoliko rezultat ne bude po volji. Uostalom i neka prekinu. Više mi ni igrača nije žao. Ako sudije mogu da odjebu cirkus i žrtvuju honorar, mogli su i oni posle prvih povika juče. Tj, verujem da je bilo i na prvoj utakmici isto, nisam gledao, slučajno na ovo naleteh sad. 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
9 hours ago, Heaviside said:

Jede govna i Ivanović što ne skrati rotaciju. Niko živi ne igra finalnu seriju sa ovoliko širokom rotacijom. Svi mu ulaze igru, ludilo mozga. 

Njegov poraz juce, neshvatljiva postava u momentima kad se lomi mec. Neke WTF odluke kao da gledam Pesica protiv Italije

  • +1 2
Link to comment

Mozda i gora situacija od Lazarevicevog zicera ( a zaista je to tesko ) je Markovicevo vracanje Kampacu iz ciste situacije ( Kampaco juce prilicno los za svoje standarde ). Covek od 100 kila i 2 metra... Stati pa plakati, jedan od momenata koji su nas pogurali nizbrdo u trecoj

  • +1 4
Link to comment

Dva metra, 100 kila i 20 godina iskustva...Lazarević je bar šutnuo. 

 

Pefi mi je inače jedan omiljenih igrača ali jbg ova serija se igra na nivou Egzum, Panter, Vildoza, Kampaco plus prospekti tog nivoa

 

Edited by Heaviside
Link to comment

Realno gledano, ne zasluzujemo ovu titulu. Suvise je tu gluposti od pocetka sezone, ma koliko ja voleo da dobijemo, neke brljotine moraju da te kostaju kad tad.

 

Ali i pored klasicnih brljotina naseg vodje Dr. Covica, siguran sam da je kalendar i ovaj dugi period bez utakmica i te kako negativno uticao na tim, i pripremu za ovu seriju.

 

To sto bi mi hteli da igramo, tj. sto smo igrali protiv Buducnosti i ostale ABA boranije jednostavno ne ide tako protiv odbrane Partizana, koji se na to dobro propremio. A plan B ocigledno ne postoji. I veoma neprijatno sam iznenadjen kako nam je trener vodio ove dve utakmice.

 

Mitrovic i Dobric navodno nisu zadovoljni uslovima novih ugovora (koje im ja nebi ni ponudio), zele vise para, verovatno jer cuju koliko je placeno za Vildozu/Kampaca... Decki, mozes negde da dobijes vise? Sretan put, hvala i dovidjenja... Dosadili ste mi vec odavno, ne napredujete, niste konstantni, a sigurno imate solidnih 250.000 € za godinu...

 

Realno, za sledecu godinu nam treba bukvalno ceo novi tim. Igraci tipa Lazarevic, Ivanovic, pa penzioneri Raduljica, Kuzmic, Markovic, sa sve  kapitenom Lazicem- OUT

 

Od stranaca verovatno niko nece ni ostati, a od "baziramo na domace igrace" pored ovakvog Partizana nema hleba, jer koja je to domaca baza, sem mozda Kaline i Micica koja moze da izprati taj kvalitet?

 

A kada je vec tako, vreme je da Covke digne sidro, posto ocigledno ne ume/ne moze bolje... Kako je on prevazisao Vujosevicev Partizan, se sada desilo njemu....

  • +1 2
Link to comment

kanpaco je bog, ali u ovoj seriji resio da sagradi palatu poput one causeskuove, koliko cigli baca. 7/26 iz igre, mora to bolje.

Edited by Nikodije
  • Haha 1
Link to comment
Realno gledano, ne zasluzujemo ovu titulu. Suvise je tu gluposti od pocetka sezone, ma koliko ja voleo da dobijemo, neke brljotine moraju da te kostaju kad tad.
 
Ali i pored klasicnih brljotina naseg vodje Dr. Covica, siguran sam da je kalendar i ovaj dugi period bez utakmica i te kako negativno uticao na tim, i pripremu za ovu seriju.
 
To sto bi mi hteli da igramo, tj. sto smo igrali protiv Buducnosti i ostale ABA boranije jednostavno ne ide tako protiv odbrane Partizana, koji se na to dobro propremio. A plan B ocigledno ne postoji. I veoma neprijatno sam iznenadjen kako nam je trener vodio ove dve utakmice.
 
Mitrovic i Dobric navodno nisu zadovoljni uslovima novih ugovora (koje im ja nebi ni ponudio), zele vise para, verovatno jer cuju koliko je placeno za Vildozu/Kampaca... Decki, mozes negde da dobijes vise? Sretan put, hvala i dovidjenja... Dosadili ste mi vec odavno, ne napredujete, niste konstantni, a sigurno imate solidnih 250.000 € za godinu...
 
Realno, za sledecu godinu nam treba bukvalno ceo novi tim. Igraci tipa Lazarevic, Ivanovic, pa penzioneri Raduljica, Kuzmic, Markovic, sa sve  kapitenom Lazicem- OUT
 
Od stranaca verovatno niko nece ni ostati, a od "baziramo na domace igrace" pored ovakvog Partizana nema hleba, jer koja je to domaca baza, sem mozda Kaline i Micica koja moze da izprati taj kvalitet?
 
A kada je vec tako, vreme je da Covke digne sidro, posto ocigledno ne ume/ne moze bolje... Kako je on prevazisao Vujosevicev Partizan, se sada desilo njemu....

Meni odavno Mitrović najveće razočarenje, davno nekad je izgledalo da od njega može biti nešto, ali mislim davon nema to "u glavi"...



....shiit has hit the fan.
Link to comment
42 minutes ago, J.R. Cash said:

Mitrovic ako ista ima, to je glava.

 

Ako pricamo o kosarkaskim IQ to recimo ima, definitivno vise od Dobrica,  ali stoji cinjenica da nije igrac nekog kvaliteta, i nije uspeo da nastavi karijeru u inostranstvu za jace ugovore. Dobar je Mitar za ABA nivo, ali za vise? Tesko...

Link to comment

cigani klasik, pamte samo zadnju utakmicu. odlicnu sezonu je odigrao, kao i proslu. fizicki je dobar, to mu je bila mana ranije.

  • +1 2
  • -1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...