Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

1 hour ago, assignment said:

 

Sve u svemu, Nedovic je promasaj - Da, doveden je da bude glavna violina, ali em je glupo od strane kluba, jer se zna njegova osetlivost na povrede, niti je ikada bio glavna violina. Moze on da ubije protivnika kada mu je vece, ali nije konstantan, i ne cini mi se da je ratnik.

 

Uporedi "impact" koji je npr. imao Kalina na tim, sa Nedovicem... A sto se tice sansi da osvojimo seriju, mislim da su nikakve, i bio bih iznenadjen pa uopste vidimo 5 utakmica...

Znali smo u startu da je promašaj, još je i prebacio moja očekivanja. Nikada on nije ni bio ista klasa ihrača kao Kalina.

 

Ja mislim da Partizan nije mnogo bolji od nas kad smo i mi i oni na maksimumu i mislim da će Zvezda uspeti da pobedi dve utakmice. 

  • +1 1
  • -1 2
Link to comment

Zvezda je tim napravljen da se bruka u Evroligi, posle su uletele pare pa se dovedeni Ivanović i Vildoza, na kraju i Kampaco i tim je postao koliko toliko konkurentan. Partizan je spoj Nba prospekta i F4 igrača u prajmu. 

 

Uostalom, ova dva takmičenja na kraju su sveli na nivo kupa, to ni sudije neće da sude. Kapiram da igrači igraju isključivo da se ne zamere patkometriji na tribinama i zato što Kampaco ne voli da gibi. 

  • +1 1
Link to comment
6 hours ago, BWA said:

Sto?

Ozbiljno pitam.

Od onog incidenta sa transparentom svi iz Zalgirisa smatraju Zvezdu ruskim klubom. Morace Covic i administracija kroz sve papire da prolaze 6 puta pre nego ih proslede dalje, a mozda i usput da pridrze poneki transparent tu i tamo.

  • +1 2
Link to comment

Posto nam, zahvaljujući gazdi dva centra van rostera, Mitar se izgleda povredio, ostali smo na Hasana....

 

U drugim vestima, prvi put smo poveli u seriji, doduše samo dva poena...

Edited by assignment
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...