Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

4 minutes ago, MeanM@ said:

Sutiraju 9/12 za tri. Nisam gledao, al  igramo odbranu reklo bi se. 

Rastereceni su jer i mi i oni znamo da cemo ih dobiti. 

Repati ih je tom izjavom rasteretio a nas ukanalio. A i inace ekipa mu cele sezone nije dobila bitnu utakmicu, dobijali na pocetku kad smo bili otpisani i na kraju kad smo ispali, kad je bilo bitno sve pogubili. 

U kupu okrenuli kad je on iskljucen. 

  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment

Petrušev se danas prilično blamira za nekog ko hoće u NBA

 

Jbt koji je kurac Ivanoviću, Mitar mrtav, jebu nas pod košem, a Hasan hladi muda na klupi

Edited by assignment
Link to comment

Odvratno prvo poluvrijeme nas je kostalo, u 2. smo dosli do daha, ali jebiga, prevelika razlika. Nerazumna odluka Nedare u onom napadu, Bentil pokaza tricom sta je trebalo da uradi. Cist faul Puntera nad Fakuom u onoj kontri za -4, ali haj. Valjda ce se Vildoza vratiti za 2. mec, mnogo nam fali.

  • +1 4
Link to comment

Na pitanje da li i dalje oseća da će pobediti Partizan, rekao je:

"Ništa se nije promenilo i sad sam sto odsto siguran da ćemo pobediti, ali sto odsto", poručio je Ivanović.

Kakav diletant. 

Link to comment
1 hour ago, samo_opusteno said:

Na pitanje da li i dalje oseća da će pobediti Partizan, rekao je:

"Ništa se nije promenilo i sad sam sto odsto siguran da ćemo pobediti, ali sto odsto", poručio je Ivanović.

Kakav diletant. 

Na ovo pitanje odgovor je sasvim na mestu,posto je ocigledno da je pitanje provokativno i maliciozno,apropo povodom njegove izjave posle zadnjeg derbija.Ali zato pitanje o minutazi Nedovica na koji nije zeleo da odgovori,primer je krajnje neprofesionalnosti.Zbog cega dolazis na konferenciju ako ne pdgovaras na pitanja koja ti se ne svidjaju,a koja su su sasvim smislena i korektna?!Trebalo bi da novinari u slucaju takvog ponasanja bojkotuju konferencije i ne postavljaju uopste pitanja.Ali opet,posle onakvog vodjenja utqkmice,konferencija je najmanji problem.Bice bolje valjda jer gore od ovoga tesko moze biti.

  • +1 1
Link to comment

Nedovic je igrao 18 minuta (samo dva manje od svog proseka na nivou sezone) i to uzasno. Pitanje oko njegove minutaze je bilo debilno i s razlogom ga je Ivanovic iskulirao. Ovo da je 100% siguran u pobedu je budalastina, ali i jedini konzistentan odgovor kad se vec namestio na penal posle svega sto je ranije pricao. Sad ce ispasti budala ili genije, pa da vidimo.

 

Obe ekipe su odigrale po jedno ocajno poluvreme. Partizan je nase brljotine vise eksploatisao jer ima talentovanije napadace (posebno u odsustvu Vildoze) i to je to, teraj dalje. Mislim da ce serija otici u 5 utakmica u svakom slucaju, bilo 2-0 ili 1-1.

Link to comment

Ne menja cinjenicu da je Ivanovic ocajno vodio utakmicu. Posle relativno kratkog vremena bilo je ocito da Mitrovica, Petruseva (donekle i Nedovica) jednostavno ne ide, dok su Bentil i Martin pokazali da su na svom nivou i bolji na terenu. I dok je on to "ukapirao" ode Partizan na +22. Uvodjenje Ivanovica i Ilica je dodatni signal da se Dusko prilicno pogubio....

Link to comment
10 hours ago, FPLS said:

Nedovic je igrao 18 minuta (samo dva manje od svog proseka na nivou sezone) i to uzasno. Pitanje oko njegove minutaze je bilo debilno i s razlogom ga je Ivanovic iskulirao. Ovo da je 100% siguran u pobedu je budalastina, ali i jedini konzistentan odgovor kad se vec namestio na penal posle svega sto je ranije pricao. Sad ce ispasti budala ili genije, pa da vidimo.

 

Obe ekipe su odigrale po jedno ocajno poluvreme. Partizan je nase brljotine vise eksploatisao jer ima talentovanije napadace (posebno u odsustvu Vildoze) i to je to, teraj dalje. Mislim da ce serija otici u 5 utakmica u svakom slucaju, bilo 2-0 ili 1-1.

U čemu je problem da odgovori na to pitanje, na primer na isti način na koji si ti odgovorio? Nije debilno da pitaju da se objasni bilo koja taktička odluka, a kamoli zašto čovek koji je doveden da bude glavni igrač igra 18 minuta u finalu. Mislim, verovatno mu ne bih ni ja dao više minuta ali treba da odgovori na pitanje, a ne da glumi neku veličinu čije odluke ne smeju da se dovode u pitanje.

 

Pogrešan je stav evropskih trenera da novinari nemaju pravo da ih pitaju da obrazlože svoje odluke. 

 

Ide ovo u 5 verovatno i gubimo petu. Neke veće šanse imamo samo ako dobijemo sledeću. 

Edited by Heaviside
Link to comment
3 hours ago, assignment said:

Ne menja cinjenicu da je Ivanovic ocajno vodio utakmicu. Posle relativno kratkog vremena bilo je ocito da Mitrovica, Petruseva (donekle i Nedovica) jednostavno ne ide, dok su Bentil i Martin pokazali da su na svom nivou i bolji na terenu. I dok je on to "ukapirao" ode Partizan na +22. Uvodjenje Ivanovica i Ilica je dodatni signal da se Dusko prilicno pogubio....

Uh meni se čini da je Bentil u prvom poluvremenu bio baš van utakmice. Mislim da je imao 0/5 iz igre uz poene samo sa penala. 

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, Profesionalac said:

Uh meni se čini da je Bentil u prvom poluvremenu bio baš van utakmice. Mislim da je imao 0/5 iz igre uz poene samo sa penala. 

 

Ne secam se bas svakog poena, Bentil ih je na kraju imao 10, Mitrovic 4, ali energija mu je bila na mestu... Na kraju je Dobric skupio 17 poena, a mahom su usledili nako promasaja za 3, a sve u svemu takodje nije nista odigrao...

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, Heaviside said:

U čemu je problem da odgovori na to pitanje, na primer na isti način na koji si ti odgovorio? Nije debilno da pitaju da se objasni bilo koja taktička odluka, a kamoli zašto čovek koji je doveden da bude glavni igrač igra 18 minuta u finalu. Mislim, verovatno mu ne bih ni ja dao više minuta ali treba da odgovori na pitanje, a ne da glumi neku veličinu čije odluke ne smeju da se dovode u pitanje.

 

Pogrešan je stav evropskih trenera da novinari nemaju pravo da ih pitaju da obrazlože svoje odluke. 

 

Ide ovo u 5 verovatno i gubimo petu. Neke veće šanse imamo samo ako dobijemo sledeću. 

 

Sve u svemu, Nedovic je promasaj - Da, doveden je da bude glavna violina, ali em je glupo od strane kluba, jer se zna njegova osetlivost na povrede, niti je ikada bio glavna violina. Moze on da ubije protivnika kada mu je vece, ali nije konstantan, i ne cini mi se da je ratnik.

 

Uporedi "impact" koji je npr. imao Kalina na tim, sa Nedovicem... A sto se tice sansi da osvojimo seriju, mislim da su nikakve, i bio bih iznenadjen pa uopste vidimo 5 utakmica...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...