Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

Just now, James Marshall said:

je li ovo zvanično ovaj "ko mačja guza" stigao

 

Brate odakle bese ovo, jos od kad se prvi put pomenuo Sharbaz™ mota mi se po glavi a nema teorije da se setim odakle

Link to comment
Just now, Lord Stef said:

 

Brate odakle bese ovo, jos od kad se prvi put pomenuo Sharbaz™ mota mi se po glavi a nema teorije da se setim odakle

Pa Nadrealisti, Šahbaz

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Valjda već objavljeno malopre za Petruseva.
Samo nikako Šapketa da potvrde .
Martin,Petrusev,Mitrović,ima svega ovde ,malo manje odbrane samo.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk



Link to comment

Mi mozemo da odbranimo napad samo ako neko nagazi liniju, ovo ce biti jos jace nego ona Tomic/Jasar/Sakota sezona s istovremeno Bilijem, Panterom, Jr Choxom i Stimetom

  • +1 3
Link to comment

Šteta što ne možemo do Gudure, da pojačamo domaću bazu,to će verovatno sledeće godine.
Ilić i Petrusev su dobri potezi uz Nedovica, Markovića,Lazića,Dobrica,Lazarevića,Mitrovica,Ivanovića(domaći je smile.png ).
Sasvim dovoljan broj domaćih igrača,problem je previše mekana ekipa što se vidi iz aviona ali ajde da vidimo novog trenera za početak...

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk



Nejpir,Marković, Ivanović,Dobrić, Nedović,Lazić, Lazarevic,Holand,Mitrović,Martin,Petrusev,Singleton,Ilić...

Ovako po imenima deluje dosta dobro,samo treba to uklopiti ,videćemo.

Link to comment

Ne znam zasto se potencira "mekano u odbrani" toliko.
Markovic (u ovom stage-u njegove karijere) i Ivanovic su veoma pristojni defanzivci, Vesa kapiten (ovaj, Laza kapiten) je tm defanzivna zver, Holland je isto vise nego pristojan defanzivac + Singleton (ako je istina da dolazi) i Martin...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...