Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

Kažu Fakundo definitivno u Realu.

Jbg, nije bilo realno. Al bilo je zadovoljstvo imati ga i ovo kratko. Najbolji igrač u istoriji Zvezde.

  • +1 4
Link to comment
21 hours ago, Nikodije said:

Kažu Fakundo definitivno u Realu.

Jbg, nije bilo realno. Al bilo je zadovoljstvo imati ga i ovo kratko. Najbolji igrač u istoriji Zvezde.

 

Meni kod te vesti samo jedna stvar nije logična, a to je da je potpisao za manje para nego kod nas :blink:

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, assignment said:

 

Meni kod te vesti samo jedna stvar nije logična, a to je da je potpisao za manje para nego kod nas :blink:

Tu verovatno imaju neku ulogu one pare sto im duguje.

Link to comment

Termini finala ABA lige

Prva utakmica finalne serije odigraće se 12. juna, druga 14. juna, a treća 17. juna. Termini moguće četvrte i pete utakmice su 19. i 22. jun 2023. godine.

Link to comment
49 minutes ago, assignment said:

 

Meni kod te vesti samo jedna stvar nije logična, a to je da je potpisao za manje para nego kod nas :blink:

 

 

Link to comment
1 hour ago, sasha said:

Termini finala ABA lige

Prva utakmica finalne serije odigraće se 12. juna, druga 14. juna, a treća 17. juna. Termini moguće četvrte i pete utakmice su 19. i 22. jun 2023. godine.

 

Biće veselo :rolleyes:

Link to comment

Šiljenje patke na stranu, mučno je više ovo.. ali da Cedevita komotno igra svoju ligu, Helios jedna, pa druga, dok se majstorica 1/2 finala Aba čeka... Jel realno da nije ni uzeto u razmatranje da se možda to odloži za koji dan? A sada, kada treba na red da dodje srpska liga, onda Aba neće ni da čuje. 

  • +1 6
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...