Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

Zašto se na poslednju utakmicu čeka celih nedelju dana, i ostali misterije ABAverzuma. Daj onda još nekih dve nedelje do prve utakmice finala, da i jedni i drugi potpuno zaborave na teren.

 

Ok je da se izađe u susret timu koji juri F4, ali daj onda da se taj zaostatak nadoknadi ubrzanim tempom ili da se odloži ceo plejof. Ovo je preglupo čak i za ABA.

  • +1 1
Link to comment
14 minutes ago, Wilde said:

Zašto se na poslednju utakmicu čeka celih nedelju dana, i ostali misterije ABAverzuma. Daj onda još nekih dve nedelje do prve utakmice finala, da i jedni i drugi potpuno zaborave na teren.

 

Ok je da se izađe u susret timu koji juri F4, ali daj onda da se taj zaostatak nadoknadi ubrzanim tempom ili da se odloži ceo plejof. Ovo je preglupo čak i za ABA.

Sad sam iscackao da COL igra sa Heliosom dve utakmice domaceg plej ofa u cetvrtak i subotu. U svakom slucaju, pojebao se ceo raspored generalno.

Link to comment
2 hours ago, Arthur Kirkland said:

"Vratili se dani pobede" i produzuju nam raspust do 10.06.2023. Mogli bismo makar neku prijateljsku da organizujemo?

 

Arenasport da stavi prvi mec finala isti dan kad je Siti-Inter?

 

Nema trika

Link to comment
19 hours ago, Wilde said:

Zašto se na poslednju utakmicu čeka celih nedelju dana, i ostali misterije ABAverzuma. Daj onda još nekih dve nedelje do prve utakmice finala, da i jedni i drugi potpuno zaborave na teren.

 

Ok je da se izađe u susret timu koji juri F4, ali daj onda da se taj zaostatak nadoknadi ubrzanim tempom ili da se odloži ceo plejof. Ovo je preglupo čak i za ABA.

 

sve je ovo izgubilo smisao. što se mene tiče samo ispratim rezultat, ništa više. sad vidim da mi treću polufinalnu igramo tek za sedam dana. wtf. najiskrenije me ne interesuje ko će osvojiti abu, jedini benfit završetka lige vidim u tome da prestane da se o njoj piše i priča, pa da barem do oktobra ne razmišljam o tim glupostima.

 

meni ništa nije jasno. valjda je do sada funkcionisalo kako tako jer nismo imali dugo ekipu u top 8, pa se stvari poslože u nekom trenutku i na napravi se haos. verovatno bi leglo i sada da je Zvezda ušla u top 8, pa ne bi bilo ovakvih rasporaka.

 

još sam negde pročitao da Zvezda ide direktno u finale kls. izvinjavam se ako nije tačno. pretpostavljam da ima veze sa tim što mi tu ligu ni ne igramo. u svakom slučaju komedija. osećam da ćemo za godinu dve da naprosto proglasimo nekoga prvakom Srbije bez da je odigrao i jednu utakmicu u takmičenju. samo to je ostalo.

 

a siguran sam da, kada bi se selo za sto i produmalo sve ovo, mogao bi da se nađe nekakav model takmičenja koji je održiv. sa f4 u aba ligi, moglo je da se završi davno. to je faktički samo jedan vikend. ili koje god drugo rešenje.

 

 

 

 

Edited by Ted
  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, Nikodije said:

Uskoro će kkcz i kkp igrati samo zatvorenu EL bez ovih ostalih takmičenja, pa će nestati i ovog zezanja sa terminima

 

daj Bože.

 

mada mi ovde generalno volimo topu vodu da izmišljamo, pa me ne bi čudilo da uvedu još neke lige. tipa da večiti igraju prvenstvo Beograda. a što je i opštine, ako imaju sedište na istoj. tako bi  mogli da odigraju 75 utakmica godišnje međusobno

Link to comment

Za to vreme, komesar lige priča kako je on imao dobru nameru i nije do njega, i napominje kako mu mandat ističe u junu :lolol: pa jebote je l moguće ovo

Link to comment
40 minutes ago, VoodooDerina said:

Teorijski (bar jedno polufinale i finale KLS u 3) da bi ABA finale moglo da počne tek 25. juna čini mi se.

 

koje godine?

  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...