Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

Ako mali Topic ne bude prvi plej sledece sezone  ili prva zamena sa klupe, klub treba odmah ugasiti.
Malom Topicu ce biti bolje da sledece godine bude prvi plej Fmp- a nego da igra po 5 minuta EL.

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk

Link to comment
10 hours ago, Micko8 said:

Ako mali Topic ne bude prvi plej sledece sezone  ili prva zamena sa klupe, klub treba odmah ugasiti.

Zbog cega leba ti? Jer se nadavao koseva nad mladjima od sebe? Prvi plej ili prva zamena Topic, smehotres....

  • +1 2
Link to comment
13 hours ago, MiddleClass said:

Ne znam dokle cete se zavaravati oko Kampaca. Nema trika da ga zadrzimo...

 

Niko nije mogao ni da poveruje da ce doci, pa je dosao....

 

Na kraju, ono sto prica o ljubavi koju oseca od kluba i navijaca, kao i da ima ortaka iz Argentine (sto je takodje bio jedan od bitnih razloka da dodje) meni daje nadu.

 

U pitanju su pare, ako zelimo, ako se Vucko otvori, gledacemo Kapaca i Vildozu sledece godine, a moze i Dek iz Reala,  slobodno :D

Link to comment

Normalno, treba spičkati budžet za kulturu u blizance. Sedim juče u nekom društvu i čujem da postoji ideja da navijači skupljaju lovu za Kampaca. Ovde ljudi više ne znaju gde udaraju.

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
Just now, kralj said:

Normalno, treba spičkati budžet za kulturu u blizance. Sedim juče u nekom društvu i čujem da postoji ideja da navijači skupljaju lovu za Kampaca. Ovde ljudi više ne znaju gde udaraju.

 

Ako grobari uplacuju da bi im klub lakse platio porez, i kupe 10,000 sezonskih za Arenu zasto ne mogu i Delije?

 

Evo ja bih prvi uplatio 100€ za Kampaca, uz uslov da se pare vrate ako ne uspe :D

Link to comment
8 minutes ago, shimpr said:

Evo ja cu vama da uplatim 100 evra za Kampaca, ali vi onda nama po 100 za Bogdana, Milutinova i Dzejmsa iz Monaka

Za Džejmsa uplaćujem odma.

Link to comment
20 minutes ago, kralj said:

Pa da, zašto se ne bi ugledali na polupismenu navijačku grupu. 

Nema potrebe da budes budes tako besan i agresivan. Pretpostavljam da mislis na navijace Partizana. Oprosti ako sam nesto pogresno protumacio

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, kralj said:

Pa da, zašto se ne bi ugledali na polupismenu navijačku grupu. 

 

I bre, radi se o tome da se pomogne voljenom klubu, i nisam misleo da se ugledamo na njih. Ja svake godine na leto, kada sam u Srbiji produzujem clanstvo u FK, a jos nikada ga nisam koristio, ja na to gledam kao neku vrstu pomoci.... Kapiram ja da to nije fensi jer ce Terza do popije a Mrkela da pojede, ali meni savest cista :wub:

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...