Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

1 hour ago, Nikodije said:

Šta fali, kad je bal nek je maskenbal. Daj Čovo sveeee svoje ortake i rođake.

Takoe! Meni do jaja ako dođe Teo, navijam za što više zabavnih ludaka. Da budemo spefični po nečemu, a ne Bajern kao komšije. Ne znam Laki šta se loži na neku takmičarsku ekipu, jasno je od trofeja nema ništa, ne mora ni da bude. Al onda daj bre da bude vrhunsko zezanje kad već nemamo nekih dobrih mladaca. Kad nas krene da nalupamo Real 20 razlike :D

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
6 minutes ago, Heaviside said:

Takoe! Meni do jaja ako dođe Teo, navijam za što više zabavnih ludaka. Da budemo spefični po nečemu, a ne Bajern kao komšije. Ne znam Laki šta se loži na neku takmičarsku ekipu, jasno je od trofeja nema ništa, ne mora ni da bude. Al onda daj bre da bude vrhunsko zezanje kad već nemamo nekih dobrih mladaca. Kad nas krene da nalupamo Real 20 razlike :D

 

Taj rad. Daš Čovi 10 miliona i pustiš ga ostvaruje sve svoje fantazije, zavališ se u fotelju i gledaš. Ne postoji bolji cirkus od toga, realno. Ovi mrtvi ozbiljni što nemaju razumevanja ka toj vrsti zajebancije neka idu da gledaju Partizan.

  • +1 2
  • Haha 4
Link to comment

I navijaj da gazda Čova pusti da ga vodi srce, a ne neke timske igrače da mi dovodi da služe kao alibi za jebenog nedovića. Rokaj samo divlje i da su poznati igrači. 

  • +1 1
Link to comment

Započeli su svoje bogate karijere u FMP-u, red je da ih u istom klubu i završe :D

 

 

 

Ok, sam ću napustiti topik 

  • Wub 1
  • Haha 6
Link to comment
6 minutes ago, Filozof manijak said:

Započeli su svoje bogate karijere u FMP-u, red je da ih u istom klubu i završe :D

 

 

 

Ok, sam ću napustiti topik 

 

taman posla, i klub i topik su postali bas takvi da ti treba sto cesce da pises. trazi se sto veci cirkus i nestrucnost.

  • +1 2
  • Haha 3
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...