Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

Simptomaticno je sto je ove sezone imao vec nekoliko takvih tekmi, npr. protiv Albe, Panatinaikosa, Olimpijakosa sto se secam, mozda je bilo jos i u ABA, tu skoro nista nisam gledao

Selekcija suta mu je odlicna, ali red je da namesti tu ruku, taman se ponadas da imas ekipu gde mozes da izvedes na parket petoricu koji mogu da pogode spolja, na kraju ce skupljati s njega kao da je Stefan Lazarevic 

Slicno vazi i za Nedovica, samo sto on kvacilom nadomesti sve sto te iznervira prvih 35 minuta :D

Dzaba i 3 Kampacoa ako ova dvojica ispaljuju sljunak 

U ostalim vestima: Ćoki kupijo
 

Edited by Plajvi
Link to comment

Nedara bi pristojnije šutirao za tri da pri izbačaju ne sklanja ruke kao da baca vreo krompir. Ok kad šutira u poslednjoj sekundi, ali radi to i kad nema nikakve potrebe. Pola ovih ljuljeva™ u EL gleda da ostvari kontakt i odglumi da je faulirana, a Nedara kao da pazi da ga odbrambeni igrač slučajno ne zakači i pokloni mu tri bacanja.

  • +1 3
Link to comment

Ko su ti  kreteni koji su pravili ovakav raspored u plej of-u. Znaci CZ treba da ceka devet dana do revansa, pa to nema nigde na planeti zemlji:isuse:

Link to comment
2 hours ago, Micko8 said:

Ko su ti  kreteni koji su pravili ovakav raspored u plej of-u. Znaci CZ treba da ceka devet dana do revansa, pa to nema nigde na planeti zemlji:isuse:

Bolje da čekamo 9 dana do revanša nego da rešimo Budućnost tipa sutra i da onda bez utakmice čekamo 15 dana do prve utakmice finala sa Studentskim centrom.

  • +1 1
Link to comment
breaking news
Dva igrača produzila ugovore. Iz iste zu države ziga.gif
Kad vec tracaris evo da ja podignem ulog
Info je sa drugog foruma



Bice love, ne znam na kojoj temi sam to rekao vec ranije. Bice dosta love, neki igraci su vec dogovoreni, a neki se jos uvek jure. Dobric, Mitrovic, Lazarevic, Lazic imaju ponude za produzetak ugovora s tim sto su Lazarevicu i Lazicu nesto manje plate nego trenutno.

Tim ne sastavlja Covic, jer se ne zna da li ce od leta Covic voditi klub (iako je letos izabran na jos 4 sezone) ili Vujko. Sta god da bude Millenium Team ce biti nas glavni sponzor sledece sezone kao i ove (pored Meridiana), a javna je tajna da je Vujko ulozio novac za Ivanovica(trenera), Kampaca i Vildozu. Naravno i drzava ce uloziti dosta sredstava, bice love, ali pre toga da mi osvojimo sta se osvojiti moze do kraja sezone, a moze sve!

[\quote]



Stojan Vujko, generalni direktor kompanije Millennium Team izabran je za novog predsednika Skupštine SD Crvena zvezda.
  • Tužno 1
Link to comment
43 minutes ago, MiddleClass said:

Neka Vujko zadrzi Duska za narednu sezonu i Vildozu. To je dobar pocetak...

Ništa bez Kampaca :D

  • +1 1
Link to comment

Klasična kombina- uzeli milijardu od države kroz razne poslove, a sad kao vraćaju kroz sponzorstvo i društveno su odgovorni.

Mogao bi i Keep light da bude neki manji sponzor.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...