Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

10 hours ago, Mil@n said:

 

Ja bih pre rekao da je super što su se raspali u tekmi koju smo dobili 50 razlike... Natrpao je Dobri milion puta, ovo ne znači bukvalno ništa.

 

I jedan i drugi igraju kriminalnu sezonu, a Dobri je natrpao brat bratu 10 puta. Pik mu je bilo ono finale plej off-a, tu smo se svi ponadali da ce mozda biti nesto stabilno, ali on nije nista vise od solidnog ABA igraca (kad ima dan), tu je godinama a napredka nigde....

Link to comment
10 hours ago, Nikodije said:

 

Ne znam da li si primetio, kkp je igrao plej of EL i tek sutra kreću da igraju plej of ABA, dakle hvata se ritam sa njima. Mogla bi Zvezda da završi već u sredu seriju protiv Budućnosti, pa jedno 20 dana da čeka da kkp odigra svoje četvrtfinale i polufinale, tako da je ovo ipak bolja varijanta.

 

To btw nije normalno, igraju se i dupla kola tokom EL sezone, pa se ne pomera sve i svasta, a kamoli plejof. I ako su to vec ucinili onda su treballi da cekaju i eventualni F4, pa da svi u ABA krenu istovremeno.... Ali ovako..

  • +1 1
Link to comment
11 minutes ago, assignment said:

 

I jedan i drugi igraju kriminalnu sezonu, a Dobri je natrpao brat bratu 10 puta. Pik mu je bilo ono finale plej off-a, tu smo se svi ponadali da ce mozda biti nesto stabilno, ali on nije nista vise od solidnog ABA igraca (kad ima dan), tu je godinama a napredka nigde....

 

Da ne ulazimo ponovo u priču oko njega, ali mnogo, mnogo je to puta više od 10. Ovo mu je tipa sedma sezona. Bilo je tu mnogo više dobrih utakmica.

Nije ni bitno, samo kažem da je bolje da maši sve živo kada dobijamo tekmu 50 razlike. 

Link to comment
4 minutes ago, Mil@n said:

 

Da ne ulazimo ponovo u priču oko njega, ali mnogo, mnogo je to puta više od 10. Ovo mu je tipa sedma sezona. Bilo je tu mnogo više dobrih utakmica.

Nije ni bitno, samo kažem da je bolje da maši sve živo kada dobijamo tekmu 50 razlike. 

 

Bold je naravno tacan, ali kao sto kazes, ovo mu je nebitno 6, 7, 8 sezona a pritom ne napreduje kao igrac, tako da mi je pun cuki tih polu igraca kojima je "udobno" u Zvezdi...

Link to comment
2 minutes ago, assignment said:

 

Bold je naravno tacan, ali kao sto kazes, ovo mu je nebitno 6, 7, 8 sezona a pritom ne napreduje kao igrac, tako da mi je pun cuki tih polu igraca kojima je "udobno" u Zvezdi...

 

Pa on nije poluigrač, čovek igra 20+ minuta u EL i daje 10 poenta u proseku, ne može baš da daje 20 za 20 minuta. pogotovu ne sa onakvom našom bekovskom linijom. Šutira 56 za dva što je odlično i malo slabije sa tri. 

Link to comment

32% za tri nije malo slabije, plus 74% slobodna, a posto su mu poeni za 2 mahom polaganja tih 56% i nije bas dobro, ali OK.

 

Da ga se sutra otarasimo castio bih pivom... I njega i Ivanovica... No nebitno, da sacekamo sta ce nam ostati od sadasnjih bekova, mozda za bolje necemo imati....

 

A klub koji je doveo i placa Raduljicu je inace van svakog ozbiljnog domena diskusije, tako da eh, da nam je Dobri "najveci" problem....

Edited by assignment
slovo
Link to comment
44 minutes ago, assignment said:

 

To btw nije normalno, igraju se i dupla kola tokom EL sezone, pa se ne pomera sve i svasta, a kamoli plejof. I ako su to vec ucinili onda su treballi da cekaju i eventualni F4, pa da svi u ABA krenu istovremeno.... Ali ovako..

 

 

+1 

 

Real igrao regularno ligu prije i izmedju meceva sa komsijama. Nisu odlagali. Gubi se draz plejofa ovako na 10 dana kad si igra.

 

 

Pukl dobio saopstenje po nosu. Mislio da bude duhovit u nasem zapisniku sa meca :fantom:

Edited by MiddleClass
  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
27 minutes ago, assignment said:

32% za tri nije malo slabije, plus 74% slobodna, a posto su mu poeni za 2 mahom polaganja tih 56% i nije bas dobro, ali OK.

 

Da ga se sutra otarasimo castio bih pivom... I njega i Ivanovica... No nebitno, da sacekamo sta ce nam ostati od sadasnjih bekova, mozda za bolje necemo imati....

 

A klub koji je doveo i placa Raduljicu je inace van svakog ozbiljnog domena diskusije, tako da eh, da nam je Dobri "najveci" problem....

   Mahom su flouteri, zbog njih je vrlo često i ismevan, a činjenice kažu da je 3. igrač u EL po broju ubačenih, a prvi po procentu. 

Link to comment
6 minutes ago, fandorin said:

   Mahom su flouteri, zbog njih je vrlo često i ismevan, a činjenice kažu da je 3. igrač u EL po broju ubačenih, a prvi po procentu. 

 

Pa nisu sva polaganja lagana, sam na koš, treba nekad istrpeti kontakt, dobro se postaviti, izbeći blokadu, a ni ti šutevi i floateri sa 2, 3m od koša su sve samo ne laki.

 

75% sa penala je pristojno, 80+ je već odlično, a preko 90 ne znam da li neko i ima.

 

Fora i jeste u tome što je glupo da kukamo na Dobrog kada imamo gorih od njega. Njegovo nije da nosi ovaj tim iako i to povremeno odradi.

Edited by Mil@n
Link to comment

Sam na svetu... red je da pogodi tricu, pogotovo iz pozicija kakve mu naprave Kampaco i Mitar, antiklimaks

Ne ocekuje niko 6/6, al' ubaci 2 od 6 majku mu, otvori teren i za ostale

  • +1 2
Link to comment

Pa dešavalo se 0-6 i boljima od njega, možeš misliti. On je Ognjen Dobrić, nije Kari niti Klej.

 

2 od 6 je 33% što ne može da bude "bar" već je sasvim solidno, samo jedna data od 50% kojih praktično nema niko haha

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...