Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

Otici ce bandidosi siguran sam 

Daj petorku Pefi, Dzoni, Dobric, Bentil, Kuzmic, ovi nece ubaciti 60 do kraja, nemoj da se povredi neko bzvz 

18/22 dvice :huh:

Edited by Plajvi
Link to comment
11 minutes ago, Plajvi said:

Otici ce bandidosi siguran sam 

Daj petorku Pefi, Dzoni, Dobric, Bentil, Kuzmic, ovi nece ubaciti 60 do kraja, nemoj da se povredi neko bzvz 

18/22 dvice :huh:

 

Otići će ako negde dobiju dosta više, šta bi Vildozu vuklo u npr Panu? Kampaco, ok, do njega je ako baš želiš natrag u Real, ali na kraju se radi naviše o $$$$

Link to comment
9 minutes ago, elementary said:

Koja budala je pravila ovaj raspored ,druga utakmica tek za nedelju dana .

Da totalno mozga bez, i pitanje zbog čega pobogu, ajde na četiri dana, ali ovo???

Link to comment

Aba je ove sezone doživjela vrhunac neorganizovanosti, ovoliko razvucen plej of je malo je reći neozbiljan.

Što se.tice utakmice, odličan pristup večeras, prilično i atraktivna partija. Nadam se da će.biti sve rijeseno u Podgorici, pa onda u julu kad se bude igralo finale, da odmorni dočekamo. 

  • +1 3
Link to comment
On 12.5.2023. at 23:55, Arthur Kirkland said:

Dobijamo 15 razlike

Izvinjavam se igracima na nepoverenju. Partizan jeste blagi favorit za vec vidjenu finalnu seriju, ali ovakva Zvezda deluje izrazito motivisano i fokusirano, a videlo se na ovosezonskim derbijima da im ne lezimo i da ce biti serija na noz.

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, assignment said:

Dobrić i Ivanović 1/11 za tri :thumbdown:

 

Ja bih pre rekao da je super što su se raspali u tekmi koju smo dobili 50 razlike... Natrpao je Dobri milion puta, ovo ne znači bukvalno ništa.

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, elementary said:

Koja budala je pravila ovaj raspored ,druga utakmica tek za nedelju dana .

 

Ne znam da li si primetio, kkp je igrao plej of EL i tek sutra kreću da igraju plej of ABA, dakle hvata se ritam sa njima. Mogla bi Zvezda da završi već u sredu seriju protiv Budućnosti, pa jedno 20 dana da čeka da kkp odigra svoje četvrtfinale i polufinale, tako da je ovo ipak bolja varijanta.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...