Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

24 minutes ago, garmonbozia said:

Znam, ali jebem mu sve, ne moramo da "pobedimo" u svim raspravama. Ako je neko drugi počeo ne znači da ti treba da napišeš onako nešto...

 

Nisam došao da školujem bilo koga, samo mi je žao da vidim krvljenje oko ovoga, a situacija u društvu je mnogo ozbiljna i nikome ne trebaju ovakve podele ni na forumu ni IRL. 

 

Znas kako, kad Ostojin bot krene da ukazuje i objasnjava nesto oko SNS-a na ovoj temi, ume to da iziritira coveka. 

 

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, pantelia said:

 

Znas kako, kad Ostojin bot krene da ukazuje i objasnjava nesto oko SNS-a na ovoj temi, ume to da iziritira coveka. 

 

 

a jbg nije lako, najpre ljudina okaci ono, pa onda njihova legenda otprilike u intervjuu kaze da partizan ne bi ni postojao da nema vucica.

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, Milosh76 said:
25 minutes ago, MeanM@ said:
Sta ti mislis?

Da svakako zasluzuje aplauz nezavisno od te reakcije

Pricamo o tracku nade da se medju sportistima pojavi neko ko ce da se posere javno po zlu koje nas je snaslo? Kakve to veze ima sa aplauzima za sportska dostignuca?

Lazic je istrcao, vrv dobio jako neprijatnu vaspitnu od juce do danas i tebi je to ono, svako zasluzuje aplauz?

  • +1 1
Link to comment

Nego, kad će neko iz Partizana da podrži proteste, pa makar odmah obrisao?

Iz Zvezde već dvojica.

Znam da je malo Srba u kkp, al mogao bi Smajli recimo.

Mogao bi i Robija da podrži. Pošto se već kurči da je veliki Srbin, evo nek pokaže koliko je veliki kad je važno i teško.

Edited by Nikodije
  • +1 3
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...