Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

dobro da si naglasio ofanzivno, posto bih defanzivno nasao jace u juniorskoj ligi, a i ti si svestan toga ocigledno.

 

no dobro, sta kukate, vidite sta vam gazda kupio, i ttako dalje.

  • +1 2
Link to comment

Ako je Šabaz zaista završen, dovođenje Teodosića je jedno nepojmljivo sviranje kurcu i ruganje svakom smislu takmičarske košarke. A pominjanje Raduljice na Tea je tek...ne umem da nađem opis jbg.

 

Zvezda Harlem Glupsoni.

 

Verujem da se Robija trenutno nalazi u nekom hramu, kleči, bičuje se po leđima i moli Svevišnjeg da se ove baljezgarije realizuju u praksi.

  • +1 1
Link to comment

pazi, svakako mi je draze da gledam teoa nego kumaru, on je i ovako mator i polovan jos uvek avion za njega. samo, da se ne zajebavamo sa nezajebavanjem, ne znam koja druga rec u nasem jeziku bolje opisuje ovaj nacin selekcije tima. 

 

edit: tj saljenje, sto je kowalski upotrebio.

Edited by Joe D
Link to comment
27 minutes ago, Joe D said:

pazi, svakako mi je draze da gledam teoa nego kumaru, on je i ovako mator i polovan jos uvek avion za njega. samo, da se ne zajebavamo sa nezajebavanjem, ne znam koja druga rec u nasem jeziku bolje opisuje ovaj nacin selekcije tima. 

 

edit: tj saljenje, sto je kowalski upotrebio.

 

To je istina, ali jedna TAKMIČARSKA ekipa može da istrpi 1 takvog u timu, puno teže dvojicu a trojicu je mission impossible.

Link to comment

1 Shabazz Napier, Nikola Ivanović, Stefan Marković
2 Nemanja Nedović, Miloš Teodosić
3 Scottie Pippen, Bruce Bowen
4 Kevin Garnett, Tim Duncan
5 David Robinson, Ben Wallace 

 

Moglo bi da prodje.

Link to comment

Biće zabavno :) Šabac[emoji769] je zver . Sad sto ništa nećemo odbraniti jbg ,branili smo zadnjih par godina :) Sad malo sexy Muta košarka .

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...