Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

3 hours ago, Plajvi said:

O bog ga jebo, navija cojk da srbinin tuce najsmrdljiviji sportski kolektiv mlecnog puta, odma je Milko Djurovski u picku materinu :laugh:

Hemijska kastracija, dozivotna, deseti krug pakla :rolleyes:

 

Sigurno ne mrzim Real (i fudbalski klub i kosarkaski) manje od tebe a posto igraju protiv Partizana svejedno mi je ali bas da navijam za ove, nema jebene teorije. Nesto ne verujem ni da su oni navijali za nas u fudbalu i kukali kad smo nesrecno ispali od Makabija npr.

 

Neka ipak sto pre ispadnu pa da se zajedno maksimalno posvetimo obavezama u domacem prvenstvu i vidimo ko je jaci:fantom:

Edited by Zli Gli
  • +1 7
Link to comment

Prvo Buducnost da se dobije kuci, jer ako ne, u finalu se vidimo eventualno dogodine 

Zadar kontam da cemo ometlati, ali mi se ne svidja to unapred ukalkulisano finale, ni njima ne lezi Coli nikako, mogu obe serije da odu u majstoricu bez obzira na nominalno veliku prednost u kvalitetu

U 2 i po decenije pracenja kosarke mislim da jos nisam video da Zvezda dobija Buducnost u gostima u plejofu
 

Link to comment

Od njih smo jaci za dve klase sa sve ovim poluigracima koje negujemo, e sad da li ce biti reseno kod nas ili u Podgorici manje je bitno. 

 

Kako god, nije razlog da preletis i svaki dan vices bravo komsije. Smucilo mi se to sa Hrvatima u fudbalu, ne mora opet:cry:

  • Wub 1
Link to comment

Ja sam nekako ubijeđen da uzimamo Budućnost lagano, džaba domaći teren, džaba sve, tanki su ove sezone baš. Mi sa ozbiljnim pristupom i jakom odbranom, što kod Duška sigurno neće izostati, sigurno ne ostavljamo Podgoričanima puno šansi.

  • +1 2
Link to comment

Razlog za brigu je to sto ekipa lose igra pod pritiskom cele sezone, tekme u kojima smo bili underdogovi smo pokidali, kao i tekme kad je nestao pritisak jer smo ispali

Malo morgen bismo tukli ovo sve na kraju da nam je trebalo

U eventualnom finalu cemo posle skoro cele decenije biti underdog, i to mi se svidja 

 

Edited by Plajvi
Link to comment
On 3. 5. 2023. at 18:30, Zli Gli said:

Ne znam tacno kad je poceo ali je svakako prodana dusa. A nekad bio kul tip...

stavi i mil@ana na spisak slobodno:fantom:

  • Wub 1
  • Tužno 1
Link to comment

Поприлично негледљива утакмица данас у Задру. Опет смо имали помрачења која би нека боља екипа итекако искористила.

Link to comment
17 hours ago, Plajvi said:

Jesu zdravi svi, ko ce u 12? 

Najvaznija tekma sezone do sada u nedelju a nista ne pisemo :whistle:

Ali zato od nedelje kad krenemo u juriš na tastature i topik. :fantom:

Link to comment

A sta da se pise? Meni je sve oko kosarke postalo bez veze, jedan klub odlucuje da li hoce igrati prvenstvo ili ne, ako ne osvojis ABA platis za EL, taman zavolis nekog igraca on spakuje kofere, EL gura zbog para tamo neki London, Pariz. Sistem je puko uzduz, popreko, a nada za boljitkom ni na vidiku....

  • +1 5
  • Wub 1
  • Haha 3
Link to comment
19 hours ago, Plajvi said:

Jesu zdravi svi, ko ce u 12? 

Najvaznija tekma sezone do sada u nedelju a nista ne pisemo :whistle:

 

mogli bi nam dati da imamo 15 u rosteru.

futura potpisala javora, pukla i peteka.

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...