Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

7 hours ago, Zli Gli said:

Plajvi, kakvu si im taktiku spremio za cetvrti mec, sta treba da urade da bi pobedili? Evo ziv nisam dok ne saznam, slobodno pisi i ovde:fantom:

 

spacer.png

:D

Link to comment
11 hours ago, Plajvi said:

Jes pa da budem banovan iz novog razloga - uskakanje u tarabu

Kakav si uncut :D

Zna li se šta za Exuma, hoće li igrati u revansu? I kako bi ga ti dozirao ako se oporavi?:fantom:

Edited by hrkljush boys_2
  • +1 2
Link to comment

Mozemo i grupno da se organizujemo da idemo da navijamo ispred video bima tamo, ako vec ne i u dvoranu jer kontam da je kasno za ulaznice. Imam neku crno belu majicu, naucicu par pesama i postajem grobarcina ekspresno.

 

Banujte Plajvija, gadi mi se:dry:

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
4 hours ago, hrkljush boys_2 said:

Zna li se šta za Exuma, hoće li igrati u revansu? I kako bi ga ti dozirao ako se oporavi?:fantom:

 

 

  • +1 3
Link to comment

Jbt, meni svaki put posle basketa plavi prsti, takvo stopalo, usko, dugacko...Nego nikako da pokidam tu tetivu da vidim koliko brzo se oporavlja :)

 

  • +1 1
Link to comment
5 hours ago, hrkljush boys_2 said:

Zna li se šta za Exuma, hoće li igrati u revansu? I kako bi ga ti dozirao ako se oporavi?:fantom:

image.gif.8f9f9f1fb253d52a11dcb2b6fa724144.gif

  • +1 4
Link to comment

Kada ćete sankionisati ovo razvlačenje Dantea? Pitam ovde pošto mi na mod temi pre neki dan nije odobren post.

  • +1 2
Link to comment

Aj samo nemojte ovde o vasem Danteu, mi ovde razvlacimo Plajvija sto je upro svim silama da vam daje takticke savete i navija da prodjete. 

  • Haha 3
Link to comment
15 minutes ago, Zli Gli said:

Aj samo nemojte ovde o vasem Danteu, mi ovde razvlacimo Plajvija sto je upro svim silama da vam daje takticke savete i navija da prodjete. 

A jel počeo da daje savete počev od treće utakmice? Mnogo mi to nešto simptomatično... 

Link to comment
25 minutes ago, hrkljush boys_2 said:

Samo kukajte i vrijeđajte, pa dok ne upali. Kakva gomila simpatičnih mladih ljudi. :lolol:

 

izvini, simpatični mladi ljudi reagovali na tvoju dražesnu pošalicu, dešava se jbg...

 

 

Link to comment
Just now, Zli Gli said:

Ne znam tacno kad je poceo ali je svakako prodana dusa. A nekad bio kul tip...

 

kojot je isto promenio veru, pa šta mu danas fali?

 

  • Tužno 1
Link to comment

O bog ga jebo, navija cojk da srbinin tuce najsmrdljiviji sportski kolektiv mlecnog puta, odma je Milko Djurovski u picku materinu :laugh:

Hemijska kastracija, dozivotna, deseti krug pakla :rolleyes:

Edited by Plajvi
  • Wub 1
Link to comment
2 hours ago, copkillah said:

 

izvini, simpatični mladi ljudi reagovali na tvoju dražesnu pošalicu, dešava se jbg...

 

 

Ma ne moraš se izvinjavati, pa veliko je moje srce. Mislim super je ta reakcija, simpatičnih mladih ljudi, odmah kuknjava, plač, žalbe drugarici učiteljici. Ti mora da si predsjednik odjeljenske zajednice, vidim da si sve simpatičniji mladi čovjek. Učtiv, izviniš se fino, samo si malo lanuo na kraju, ali što bi se reklo - ko ga jebe...

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...