Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

7 hours ago, simple red white said:

MVP, MVP, MVP... su mu skandirali (kao što su svojevremeno i Filipu Petruševu),dakle ništa strašno mada nepotrebno.

 

Što nepotrebno.

Em je MVP, em Srbin iz Bjelovara.

Link to comment
8 hours ago, Zli Gli said:

Kako me smara cela ova frka i lozenje oko Partizana, znaci svi zivi okolo su odjednom grobari od malena, to su casovi ljubavi, kvazi poznate licnosti navijaju, Zeljko mag kosarke, crnci Srbende, Aleksa Trifa Tristan legendice, kurac palac picke materine. Navijam da dobiju Real 3:1 pa da ne kukaju zbog Pantera kad ih Barselona iznabada u polufinalu a onda kasnije jako jako zelim da im se ispisamo u sezonu u finalu ABA lige kako znamo i umemo. Znaci neka izduvamo naredne tri sezone, samo sad u ovoj da im se ispisamo u svo to lozenje i to ako moze neko ruzno jebanje da bude, tipa Lazic da im zavuce do balcaka nekom trojkom.

 

Nema ih 77 godina na kosarkaskoj mapi i sad malo vaskrsli pa odma' je kosarka vaznija od zivota, hau jes nou. 

 

za merenje uspeha njihove sezone finale koje ce igrati sa nama je irelevantno.

  • +1 2
Link to comment

Jel imamo jos nekog preletacevica osim bivseg brata Plajvija? Eno covek se raspisao na njihovoj temi, daje im savete kako da pobede, sacuvaj Boze... :ph34r:

  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment
Just now, Zli Gli said:

Jel imamo jos nekog preletacevica osim bivseg brata Plajvija? Eno covek se raspisao na njihovoj temi, daje im savete kako da pobede, sacuvaj Boze... :ph34r:

 

Imate

  • Wub 1
Link to comment
7 minutes ago, Zli Gli said:

Jel imamo jos nekog preletacevica osim bivseg brata Plajvija? Eno covek se raspisao na njihovoj temi, daje im savete kako da pobede, sacuvaj Boze... :ph34r:


Ocete da me tucete i ti i KUMS, meni je najteze :sad:

  • +1 1
  • Haha 1
  • Tužno 1
Link to comment
4 minutes ago, Plajvi said:


Ocete da me tucete i ti i KUMS, meni je najteze :sad:

Ccccc... Šta ti dečko radiš...

  • Haha 1
Link to comment

Plajvi, kakvu si im taktiku spremio za cetvrti mec, sta treba da urade da bi pobedili? Evo ziv nisam dok ne saznam, slobodno pisi i ovde:fantom:

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment

Meni je svejedno, ne smeta mi ni da su prosli 3-0 ni da prodju sad posle ovoga ali ni da izgube, a ti mu ga bas dajes po gasu tamo... :dry:

 

Mozda bi te jedan recimo dvonedeljni ban smirio, kritican si:cry:

Edited by Zli Gli
  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment

Davo bi duplo po gasu da 1 gospodin nije laziro papire, a drugi skreno s pameti jer ga je manula devojkinja :dry:

Pa ono, kad vidim i cujem sta govore poulici i sta pisu po internetima jedni i drugi, refleksno imam potrebu da ne budem takav 

 

  • +1 1
Link to comment
6 hours ago, Zli Gli said:

Jel imamo jos nekog preletacevica osim bivseg brata Plajvija? Eno covek se raspisao na njihovoj temi, daje im savete kako da pobede, sacuvaj Boze... :ph34r:

 

Pa kome struka da daje savete ako ne kkp? Mi igramo na svakih 15 dana ovu rekreaciju u aba

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...