Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

3 hours ago, Nikodije said:

Mislim da je izvesno- prvo pojačanje za sledeću sezonu- Jabusele


I Pjer iz Fenerbacjea, on se prvi nominovo, a i Grin je utefteren u rokovnik ekscentricnog rukovodioca umesto Vildose 

Link to comment
On 23. 4. 2023. at 19:06, pantelia said:

 

Misle ljudi da cemo da branimo Cokija kao sto oni ne daju na svog predsednika

 

Dzabe top 8, dzabe Real za 2 dana, TRB M JBT MTR ekipa ne dobacuje dalje od toga da budu Tegetlijini slebenici

Pacenici.

  • +1 2
  • Wub 1
Link to comment

Mi imamo problem o kom se ne prica mnogo...

Moramo pre svega kako znamo i umemo da dobijemo prvu protiv Buducnosti, veliki ce pritisak na igracima biti tu

Tamo ce opet biti kao i uvek :dry:

Edited by Plajvi
Link to comment
1 minute ago, Plajvi said:

Mi imamo problem o kom se ne prica mnogo...

Moramo pre svega kako znamo i umemo da dobijemo prvu protiv Buducnosti, tamo ce opet biti kao i uvek :dry:

 

najbolje da iko vise moze u aba plej-ofu da dobije utakmicu u gostima, tako da ne brini

kkp je prvi u regularnom delu, tako da im treba odmah uruciti trofej

Edited by Nikodije
Link to comment

...a posto aba liga vise nema rezultatski znacaj jer ne vodi u evroligu, treba ukinuti plej-of i vratiti f4, da se smanji broj utakmica i bude zanimljivije

ili f8 da vise timova ucestvuje. f8 smo imali 2005. u beogradu i 2006. u sarajevu i bilo je super

Edited by Nikodije
Link to comment
23 hours ago, Nikodije said:

Nisam gledao utakmicu juče, a vidim na hrvatskom forumu se kuka na četničke ispade i vređanje Božića. Kakvo četništvo na aba ligi?

MVP, MVP, MVP... su mu skandirali (kao što su svojevremeno i Filipu Petruševu),dakle ništa strašno mada nepotrebno.

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...