Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

Znaci kako stvari stoje, nista od bili kakvog kontinuiteta u nasem rosteru za sledecu godinu (koji je mnogo bitan, jer bez toga nema stvarno jakog tima, a ividi se i na primer Partizana).

 

Covic kao veli da ce uciniti sve da zadrze Kampaca i Vildozu, znaci pisi propalo. A sa jedne stvari i ne cudi, cifre u vezi Kapaca su takve da bez 10 miliona za tri godine (a pritom je vec 32 bese ili 31) ne mozes i da hoces da skupis. Pored Reala, Ataman ga zeli i Pana navodno nudi da plati 2,6 milion dug koji Kamapaco ima u Realu, 2,5 miliona plata, ako sam dobro razumeo na godisnjem nivou....

Link to comment
2 hours ago, Nikodije said:

oni u prvoj godini projekta odmah f4, a mi za 10 godina samo jednom top8. covicu legendo

 

Druga godina, bas zbog toga sam napomenuo taj kontinuitet ekipe koji mi nikad nismo imali, tj ne dovoljno. Nama su kontinuitet Lazic, Dobric i co. koji nikada nece da ubodu inostranstvo pa im je ugodno ovako...

 

Na prvu od kvalitetnih stranaca jedino pamtim Berona i Djenku koji su bili 2 godine zaredom u timu...

Link to comment
4 hours ago, Nikodije said:

oni u prvoj godini projekta odmah f4, a mi za 10 godina samo jednom top8. covicu legendo


Legenda voli da zamišlja da se razume u taktiku, pa kupuje kako on misli da treba, a ne kako trener misli. Sujetan i zloban.

Link to comment
4 hours ago, assignment said:

 

Druga godina, bas zbog toga sam napomenuo taj kontinuitet ekipe koji mi nikad nismo imali, tj ne dovoljno. Nama su kontinuitet Lazic, Dobric i co. koji nikada nece da ubodu inostranstvo pa im je ugodno ovako...

 

Na prvu od kvalitetnih stranaca jedino pamtim Berona i Djenku koji su bili 2 godine zaredom u timu...

Ipak treća godina projekta, bila je sezona i budžet sa onim Talijancem. 

Link to comment
9 hours ago, dragance said:

Sve je upregnuto da SNS projekat dodje do F4, preselo im dabogda.

Ali, neka - videcemo sta ce biti "sledece sezone".

Bućkalica uvek upali, jebo te. Skoro nikada ne idem “tamo”, ali zato ekipica ovde redovno lurkuje. 

Edited by dragance
  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...