Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

....što meni govori da Miško zna da će i Zvezda igrati EL sledeće sezone. 

    Inače, rekao još par stvari, recimo znali smo da je Nedović izašao iz ugovora sa Paoom, tj da je Zvezda platila obeštećenje, stalno se na to podseća, ali nismo znali da je isti slučaj bio i sa Papapetruom. 

    Meni bilo zanimljivo i pitanje da li će Spanulis trenirati Zvezdu, ne neki drugi klub nego baš Zvezdu. 

Link to comment
11 hours ago, fandorin said:

Inače, rekao još par stvari, recimo znali smo da je Nedović izašao iz ugovora sa Paoom, tj da je Zvezda platila obeštećenje, stalno se na to podseća, ali nismo znali da je isti slučaj bio i sa Papapetruom. 

Nigde nije rekao ni jedno ni drugo, barem ne vidim nigde u tekstu. Ako možeš da citiraš bio bih zahvalan sem ako je to ovo:

"Znali smo da Papapetru ima ugovor, ali je izašao iz istog. Ne bih da ulazim u to 'ko, šta, gde i zašto', ali sve je bilo protiv Radonjića. Papajanis je bio jedini ozbiljan grčki igrač koji je mogao da pomogne šestorici stranaca. Drugi udarac za ekipu bio je odlazak Nedovića. On je bio ključan igrač za tim i voli Panatinaikos jako. U to vreme Crvena zvezda je bila zainteresovana i potpisala ga je na višegodišnji ugovor. Znam da su u Panatinaikosu imali želju da produže s njim ugovor. "

Link to comment

najbolji deo intervjua je kada prica o radonjicu u panati i kaze "poceli smo da sastavljamo tim". 

 

  • Haha 1
Link to comment

mislim da je bila priča i prošle godine da se plaća izlazak iz ugovora za kapitena Panatenaikosa, a izgovor je bio da to što je kapiten ne znači da je skup, i Lazić i Pera Božić su kapiteni

 

Link to comment
2 hours ago, garmonbozia said:

Nigde nije rekao ni jedno ni drugo, barem ne vidim nigde u tekstu. Ako možeš da citiraš bio bih zahvalan sem ako je to ovo:

"Znali smo da Papapetru ima ugovor, ali je izašao iz istog. Ne bih da ulazim u to 'ko, šta, gde i zašto', ali sve je bilo protiv Radonjića. Papajanis je bio jedini ozbiljan grčki igrač koji je mogao da pomogne šestorici stranaca. Drugi udarac za ekipu bio je odlazak Nedovića. On je bio ključan igrač za tim i voli Panatinaikos jako. U to vreme Crvena zvezda je bila zainteresovana i potpisala ga je na višegodišnji ugovor. Znam da su u Panatinaikosu imali želju da produže s njim ugovor. "

Pa kako se izlazi iz ugovora? Jel imaš ti neko drugo objašnjenje osim plaćanja obestećenja? Za Nedovića se to pisalo od prvog dana i piše se i dan danas. Zna se i cifra, 300k evra. 

Link to comment

Player option, moze i tako sa se izadje, ali to je bukvalno najnebitniji deo ovog fenomenalnog intervjua. 

Link to comment
2 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

Player option, moze i tako sa se izadje, ali to je bukvalno najnebitniji deo ovog fenomenalnog intervjua. 

Moguće. Nedović je bio blindiran, a kapetan imao PO. Vrlo moguće.

  • Haha 1
Link to comment

Ne, ja to ne kazem, ali to nije neubicajeno. 
 

ali da iz ovog spektakularnog intevjua izvuces potencijalni buyout za papapetrua, pa jebote, koga boli pjenis?

  • +1 2
Link to comment

Ja sam do sad pročitao 2-3 Miškova intervjua i mislim da sam ga pogledao jednom-dvaput kao gosta kod Tegija i uvek mi je glavni utisak bio "jebate jel moguće da lik može ovoliko da petlja i laže i to bez neke preterane/ikakve potrebe?!". turio link u bookmark pa će čitati večeras baš da vidim jel još uvek u tom fazonu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...