Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

Lijepo putovanje pod Duskovim vodstvom, šteta na kraju, što bi babe rekle, neda se usranom do potoka. 1-6 start, muljanja, neigranje Fakua i jebiga. Interesantan meč, više sam gotivio Itudisa, a i on se poseljacio, onolika količina dziberluka je usporediva samo sa Šarasom. Argentinci odigrali svoje, nadam se da je ovo najave povratka Vildoze u formu, Nedara da se oporavi, pa da se borimo u tom plej ofu.

Edited by hrkljush boys_2
  • +1 2
Link to comment

U startu 1-6 kiks je bio samo poraz od Panatenaikosa kući.

Ostalo Efes, Fener, Monako, Baskonija i Real u gostima.

Prilično zajeban raspored.

Link to comment

Vildoza je debitovao protiv Reala ako se ne varam? Negde peto/sesto kolo?

Nedovic je isto ne znam tacno koliko prvih kola propustio, nije bilo ni Kampacoa, prva napadacka opcija je bio Bentil, Petrusev je bio Tejic, a plejevi Adams i Ivanovic 

:ph34r:

Ovo sad ne da nije isti tim, nije ni isti sport 

 

  • +1 5
Link to comment
2 hours ago, hrkljush boys_2 said:

Lijepo putovanje pod Duskovim vodstvom, šteta na kraju, što bi babe rekle, neda se usranom do potoka. 1-6 start, muljanja, neigranje Fakua i jebiga. Interesantan meč, više sam gotivio Itudisa, a i on se poseljacio, onolika količina dziberluka je usporediva samo sa Šarasom. Argentinci odigrali svoje, nadam se da je ovo najave povratka Vildoze u formu, Nedara da se oporavi, pa da se borimo u tom plej ofu.


+1

tu je negde i ataman.

  • +1 1
Link to comment

I pored loseg starta, kada smo mi na kraju sezone (od kada je novi sistem)  imali ucinak 50/50, ne mogu da se setim....

 

Kampaco lepo slavio izpred Pionira uz trubace, cak su leteli dinari, lol

 

Upitan u vezi ostanka u Zvezdi je samo rekao, nije jos vreme da se o tome prica...

 

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, garmonbozia said:

Dobar je Itudis lik. Na njemu je da vrši pritisak, a na sudijama je da to sankcionišu, a juče je sigurno zaslužio tehničku.

Ono dziberisanje kod Mitrovicevih bacanja ide samo uz teške džibere, na stranu tehničke i kurobecanja, mada je i tehnicke zasluzio bar dvije. Uvijek sam ga gotivio, ali sinoć mi se baš ogadio. Vjerovatno me taj osjećaj neće dugo držati.:fantom:

Link to comment
14 hours ago, Jimmy Kowalski said:

Rajko sa svojim trademark pitanjima "da li ste vi odigrali slabo ili je protivnik odigrao dobro?"

jednom i rajko da pita nešto smisleno, prvi deo tog pitanja bilo je da li je moguće da su sudije bile toliko loše da je itudis ceo meč prigovarao. što jeste bilo baš primetno, kao španski fudbaleri, bukvalno su se on i igrači za svaki faul bunili i iščuđavali, baš iritantno.

Link to comment
36 minutes ago, Boujee said:

Sorry za offtopic, samo 1 pitanje  Zašto se na Vox ne može ući na podforum košarka, zna li ko? 

Izgleda da su zatvorili za posetioce, samo za registrovane.

Link to comment
1 hour ago, Boujee said:

Tamo nemam pa ne mogu da pitam, a ne šalju verifikacioni mail. 

 

A ovde ti je stigao verifikacioni mail, a ti bi opet da izdaš...

 

Sram te bilo.

  • Haha 5
  • Tužno 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...