Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

Ajde i ja nešto da kažem po pitanju sledeće sezone i najave Arene.... A sve sadrži jedno ako... Ako budemo igrali EL, ako Duško ostane, uz dve dobre korekcije u timu, moze se napraviti hajp, sa dobrim marketingom, uz ono najveće ako, a to je ostanak Kampaca, Vildoze i Petruševa. Kampaco je bog kojeg bi gledao protiv bilo koga, prava retkost imati takvog igrača u klubu.  Za Mitrovica i Dobrica ne brinem mnogo, neće oni nigde, rasteretiti roster od penzionera tipa Raduljica. Martin po meni da ostane... 

Bentil, hmmm, moze ali ne mora.

 

 

  • +1 2
Link to comment

16-10 Duškov skor na kraju. 

 

Podržavam dolazak Kaline i Milutinova i podižem za dvojicu vrhunskih atletičara umesto Holanda i Bentila. 

Link to comment
8 minutes ago, Heaviside said:

16-10 Duškov skor na kraju. 

 

Podržavam dolazak Kaline i Milutinova i podižem za dvojicu vrhunskih atletičara umesto Holanda i Bentila. 

 

16-11

 

Osim ako si namerno izostavio Barsu ovde :(

 

A u tih 11 Pao, Alba i Bajern

Link to comment
5 minutes ago, Heaviside said:

Nisam namerno. Zapamtio sam da je Vlada imao 7-1 skor pa tako računao. 

 

Ja mislim da je 1-6, cini mi se da je posle sedmog kola dobio otkaz. Nije vise ni vazno...

Link to comment
12 minutes ago, pantelia said:

 

Ja mislim da je 1-6, cini mi se da je posle sedmog kola dobio otkaz. Nije vise ni vazno...

Ni ne tvrdim da sam ispravno zapamtio :D

Link to comment

16-11 Dusko. Dobar skor bas :)

 

Danas nas je Vildoza drzao pocetkom 4. ludim sutevima sa distance kad se Fener mogao odlijepiti. Plus ona asistencija Motliju kroz noge za kucanje Filipa. Posle je Faku preuzeo...

 

MItar isto dobar. 

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, kralj said:

Krece prelazni rok? Ja sam za Kalinu i Milutinova, ostaje Argentina, ostalo može juniori.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka
 

 

Zaboravio si na faktor koji se naziva ''delijama''.

Oni neće dozvoliti Milutinova.

Kada je potpisan Raduljica izdali su saopštenje da je to poslednji put da su dozvolili da u Zvezdu dođe neko ko je ranije igrao u Partizanu (odnosi se prvenstveno na domaće igrače, uz ranija ograničenja koja se odnose na Hrvate, Bošnjake, Albance...). 

I koliko se sjećam, na to saopštenje nije reagovao niko iz kluba, kao ni iz državnih organa...

Link to comment

Svake godine dođe neko pa bude poslednji. Opraštaju oni i Muslimana i izdajnika Kosova i Grobara. Ne pitaju se ama baš ništa.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka

Link to comment

Samo sto Milutinov ako se bude vracao u Srbiju, sigurno nece kod nas.

Neka ga tamo gde je, lepo mu je, uziva, ima pare, sto da menja. [emoji16]

  • +1 2
Link to comment

Ono sto sam ja cuo jeste da se Covic na kraju sezone postaje pocasni predsednik vezde i da neko seda u njegovu stolicu ko nemam pojma.

 

U prilog tome ide i cinjenica da basket lend i basket city se ruse i na njihovo mesto dolazi stambeno poslovni kompleks.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...