Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

Kad je zatego telo do maksimuma :laugh:

Na tamou™ ima topik o FC3, i nikad da stignem da overim da se prisetim

Ali se kristalno jasno secam kako je Kuzmanovic kantama govana polivao 1 Lorenza Brauna u to vreme. U tandemu sa ne secam se kim, Plavsicem ili Kovacicem 

 

  • +1 1
Link to comment
 
Ne razumem tu logiku al ajde.
Evo i Zadar ne može da napuni novu dvoranu pa se ne vraća u Jazine , Cedolimpiji su prazne Stožice pa se nisu vratili u Tivoli, samo mi ne možemo da se odlepimo od Vesonira. Sasvim je dovoljno da u Areni donji prsten bude pun da imaš ok atmosferu.
Pa logika je sasvim očigledna, to što si ti naveo primere (i to možeš misliti kakve primere), samo znači da ima svakakvih primera. Na talasu ove tvoje analogije i budući nacionalni stadion je lako braniti. Zvezdi je Pionir po meri, to što su ga loše renoviriali, druga je tema. Van pameti je da klub koji ne može da napuni halu od 8 hiljada traži da igra u hali od 20. Hajde i FMP i Mega onda da igraju u Areni.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka

  • +1 2
Link to comment
6 minutes ago, kralj said:

Pa logika je sasvim očigledna, to što si ti naveo primere (i to možeš misliti kakve primere), samo znači da ima svakakvih primera. Na talasu ove tvoje analogije i budući nacionalni stadion je lako braniti. Zvezdi je Pionir po meri, to što su ga loše renoviriali, druga je tema. Van pameti je da klub koji ne može da napuni halu od 8 hiljada traži da igra u hali od 20. Hajde i FMP i Mega onda da igraju u Areni.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka
 

 

Nacionalni stadion nije ta analogija, jer stadion u bestragiji koji se nikad neće napuniti ne može u istu rečenicu sa Arenom, koja je na super mestu i puni se svake nedelje.

Ovo što Zvezda ide u Arenu verovatno je intervencija Evrolige, jer da se Čović pita on bi doveka igrao u Pioniru. Zapravo igrao bi u Železniku, tamo bi asortiman izuzetne atmosfere mogao da se dopuni pljuvanjem i drmanjem koševa, al jbg, ako hoćeš da budeš deo neke elite moraš da ispunjavaš neki minimum standarda, koliko god to njemu teško padalo

Link to comment

Obrnuo sam ja vec dva puta ovaj isti krug sa Nikodijem, ali ne vredi, covek sam kaze da ne razume tu logiku. Logiku koji koristi svaki organizotar koga iole zanima isplativost dogadjaja koji organizuje i koja kaze da se ne zakupljuje dvorana koju ne mozes da napunis.

 

Prava tema je da je Beogradu potrebna moderna hala kapaciteta recimo 10k i kako do nje doci, a ne zasto Zvezda ne igra u Areni iako ne moze ni pola kapaciteta da napuni. Na ABA ligi ni cetvrtinu.

Edited by Heaviside
Link to comment
1 minute ago, Heaviside said:

Obrnuo sam ja vec dva puta ovaj isti krug sa Nikodijem, ali ne vredi, covek sam kaze da ne razume tu logiku. Logiku koji koristi svaki organizotar koga iole zanima isplativost dogadjaja koji organizuje i koja kaze da se ne zakupljuje dvorana koju ne mozes da napunis.

 

Prava tema je da je Beogradu potrebna moderna hala kapaciteta recimo 10k i kako do nje doci, a ne zasto Zvezda ne igra u Areni iako ne moze ni pola kapaciteta da napuni. Na ABA ligi ni cetvrtinu.

 

A ti opet o isplativosti lol

Link to comment
1 minute ago, Nikodije said:

 

A ti opet o isplativosti lol

a ti opet o tome da zvezda treba da bude jos veca rupa bez dna da bi tebi bilo udobnije dok lecis frustracije u praznoj areni.

Link to comment
2 minutes ago, levi said:

jeste Čović je gadljiv na pare pa se odriče prihoda od pune arene da bi igrači imali atmosferu, zabolega mnogo za atmosferu

 

Zarada od karata je lep dodatni prihod ali očigledno ne utiče na osnovni budžet koji se zatvara bez tih para. Evo i kkp koji je prodao bogaoca karata verovatno sa time nije zatvorio ni petinu onoga što troši. 

Link to comment
1 minute ago, Heaviside said:

a ti opet o tome da zvezda treba da bude jos veca rupa bez dna da bi tebi bilo udobnije dok lecis frustracije u praznoj areni.

 

Ako je klub rupa bez dna, to sigurno nije zbog dvorane.

Link to comment
2 minutes ago, Heaviside said:

ali se ti zalazes za produbljivanje rupe. 

 

Kakvo produbljivanje ako igranje u Areni nije stavka u budžetu jer je praktično besplatna?

Ili i ti poput kralja brineš zato što će to pokrivati građani iz svojih džepova? Ne ljute se građani, njima je skroz ok da se nenormalne pare bacaju na sve strane, progutaće i trošak za Zvezdino igranje Arene.

Zvezdi štetu nanosi nestručno rukovođenje a ne mesto igranja utakmica

Edited by Nikodije
Link to comment

Rukovođenje bi bilo još nestručnije da su utakmice organizovali u hali koju ne mogu da napune. I ne radi se uopšte o tome šta mene brine nego jednostavno ne mogu da podržim ideju koja podrazumeva dodatno odaljavanje od zdravog razuma. Zapravo i ti sam kažeš da jeste ekonomski neopravdano ali nek ide život, državna firma, ionako je sve sranje. Posle se žališ na nestručno rukovođenje i generalni raspad sistema u Srbiji. Stanje i jeste tako zato što većina razmišlja kao ti.

Edited by Heaviside
  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, Heaviside said:

Rukovođenje bi bilo još nestručnije da su utakmice organizovali u hali koju ne mogu da napune. I ne radi se uopšte o tome šta mene brine nego jednostavno ne mogu da podržim ideju koja podrazumeva dodatno odaljavanje od zdravog razuma. Zapravo i ti sam kažeš da jeste ekonomski neopravdano ali nek ide život, državna firma, ionako je sve sranje. Posle se žališ na nestručno rukovođenje i generalni raspad sistema u Srbiji. Stanje i jeste tako zato što većina razmišlja kao ti.

 

Ne mora da bude ekonomski neopravdano, ako stručno lice bude sastavljalo tim, on će biti konkuretan i dvorana popunjena.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...