Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

I prvi put mu je kenjao kad je otisao, mislim da je tad bilo zbog toga sto je ovaj rekao da igracima kasne plate

 

Edited by Plajvi
  • +1 3
Link to comment

Bar to svako lako konta da je bolje imati 21 milju karata prodatih od 7 milja, logično tri puta, e sad šta je dugogodišnji problem zašto Čovićeva bezmalo ni jedna sezona nije išla u tom pravcu nije teško pogoditi, svaki put je roster skupljao od ostatka ostataka ili s koca konopca i opet ova sad izjava o Areni je vesićevska parola sledeća sezona iz usta Čovića! Daj Bože promjenu po tom pitanju  ima se dobrih osnova za to primjer jedan Fakundo&Petrušev,  ali sumnja i dalje  ostaje!

  • +1 1
Link to comment

Problem je što Zvezda, na nivou na kome je, ne može da puni Arenu u kontinuitetu i onda ekonomija favorizuje Pionir.

Naravno, ukoliko se spuca još koje porodilište u centra i pojuri f4, i arena ce biti mala.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, kralj said:

Problem je što Zvezda, na nivou na kome je, ne može da puni Arenu u kontinuitetu i onda ekonomija favorizuje Pionir.

Naravno, ukoliko se spuca još koje porodilište u centra i pojuri f4, i arena ce biti mala.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka
 

 

Kakva ekonomija kad je Arena džabe za večite? Ili plaćaju nešto sitno, to svakako nije bitna stavka.

Igralo se u Vesoniru isključivo zbog atmosfere™, jebala ih atmosfera.

Ako svoje šanse za neki rezultat temeljiš na tome što ćeš ljude da naguraš u neuslovnu štalu od dvorane i kao praviš atmosferu, onda je bolje da u tome ne učestvuješ.

Link to comment

Pa bolje, al nije tačno da ne plaćaju halu. Uostalom, igrala je Zvezda onoliko u Areni kad god bi interesovanje sugerisalo da se može napuniti. Bitnije utakmice od ovih sada. Koje je tvoje objašnjenje zašto su tada žrtvovali atmosferu koja melje protivnike?

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka

  • +1 2
Link to comment

Zato što su imali atmosferu i u Areni. A mogli su i da uzmu pare od karata, tada je to ipak bilo bitno, nisu budžeti večitih bili kao sada kada država™ istrese za Kampaca 4,3 miliona. 

Link to comment

uvek su pare od karata bitne, kakav god da je budžet. igrali bi i ove godine u Areni od januara na osnovu  hajpa sa Duškom  i Argenticima u decembru, ali se zbog kazne ispuhao momentum 

Link to comment

Aha, atmosfera se prevodi kao poseta. Ok, onda je potpuno razumno u svakom smislu da se klub, koji ne može da napuni halu od 8 hiljada, ne gura u red za ovu koja prima 20. Ukoliko ne plaća zakup, tim pre, platićemo mi.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, kralj said:

Aha, atmosfera se prevodi kao poseta. Ok, onda je potpuno razumno u svakom smislu da se klub, koji ne može da napuni halu od 8 hiljada, ne gura u red za ovu koja prima 20. Ukoliko ne plaća zakup, tim pre, platićemo mi.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka
 

 

Ne razumem tu logiku al ajde.

Evo i Zadar ne može da napuni novu dvoranu pa se ne vraća u Jazine , Cedolimpiji su prazne Stožice pa se nisu vratili u Tivoli, samo mi ne možemo da se odlepimo od Vesonira. Sasvim je dovoljno da u Areni donji prsten bude pun da imaš ok atmosferu.

Link to comment

Mislim da je one sezone 2019 sa Gistom i ekipom atmosfera oko EL i sezonskih karata bila naelektrisana na najjačem nivou kapaciteta za punu Arenu, ali koliko me sjećanje služi tad nas je država izbušila ko balon zauzeli su Arenu za neko hokejaško prvenstvo cijelim tokom naših udarnih termina Evrolige pa je planiran prihod od karata ostao van kase kluba. Ostale sezone su nekako bile kao kopi pejst jedna na drugu što se Evrolige tiče, za ABA smo bili nedostižni za konkurenciju ali to nije isto, koliko ti para pravi Evroliga.

Link to comment
1 minute ago, Ćenta said:

Mislim da je one sezone 2019 sa Gistom i ekipom atmosfera oko EL i sezonskih karata bila naelektrisana na najjačem nivou kapaciteta za punu Arenu, ali koliko me sjećanje služi tad nas je država izbušila ko balon zauzeli su Arenu za neko hokejaško prvenstvo cijelim tokom naših udarnih termina Evrolige pa je planiran prihod od karata ostao van kase kluba. Ostale sezone su nekako bile kao kopi pejst jedna na drugu što se Evrolige tiče, za ABA smo bili nedostižni za konkurenciju ali to nije isto, koliko ti para pravi Evroliga.

 

Nikad neću zaboraviti kupovinu sezonske karte 2019 , prvog dana kad su pustili karte otišao sam da uzmem. Kako sam napustio Mali Kalemegdan stiže notifikacija "Filip Čović produžio ugovor sa Zvezdom" istog momenta me prošla euforija.

  • +1 2
  • Haha 4
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...