Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

2 hours ago, Nikodije said:

 

Čekaj ovu njegovu sprdnju sa cenama Arene uzimaš kao izvor sumnje da li ćemo igrati u Areni? :D

Jel cipidlacim :laugh:

Link to comment

Sta ce mu Arena, kada se trener kluba zali kako navijaci ne mogu da napune ni pola Pionira na utakmicama.

Edited by Micko8
Link to comment
41 minutes ago, Milosh76 said:
1 hour ago, assignment said:
Grcka braca javljaju da je PAO zavrsio Vildozu, navodno 1,7 mio godisnje, i da je obavestio Zvezdu lol

Vildosin agent licno demantovao

 

Mora da trazi jos vise :D

Link to comment
2 minutes ago, MiddleClass said:

Covicevo gostovanje kao i uvjek u 🎯

Uvek se zapitam ko si ti ljudi kojima se obraća Ćoki, koja je to ciljna grupa, a onda me Midl podseti... :)

  • +1 2
  • Haha 4
  • -1 2
Link to comment
Uvek se zapitam ko si ti ljudi kojima se obraća Ćoki, koja je to ciljna grupa, a onda me Midl podseti... [emoji4]
Ispranim GTR mozgovima se obraca, prosto ih troluje, bas svaki put.
Normalni Zvezdas davno ne slusa sta on prica, a jos manje mu veruje.
  • +1 4
Link to comment
11 minutes ago, Milosh76 said:

Ispranim GTR mozgovima se obraca, prosto ih troluje, bas svaki put.
Normalni Zvezdas davno ne slusa sta on prica, a jos manje mu veruje.

 

7 minutes ago, nenad said:

 

popravio sam ti ovo.

Sjajan vam je predsednik kluba :D

Link to comment
23 minutes ago, Djolle said:

Uvek se zapitam ko si ti ljudi kojima se obraća Ćoki, koja je to ciljna grupa

podgrejava svoju bitnost, pegla izjave od pre 6 meseci, pokušava da stiša hajp koji vlada oko arene i partizana. to današnje njegovo gostovanje na tv prva je bukvalno prouzrokovana jučerašnjim ostojinim gostovanjem na istom kanalu

  • +1 3
  • Haha 1
Link to comment
19 hours ago, Nikodije said:

 

Pa dobro, da se Radonja zajebao sa izborom kluba- jeste. Sad će ponovo biti evroligaški trener jedino ako sa Cedolimpijom uzme Evrokup.

 

Ne slažem se, kad ti uleti takva prilika prihvataš je oberučke i zbog sportskih i zbog finansijskih razloga. PAO trenutno jeste bulja od tima, ali je generalno i veći i bogatiji klub od oba blizanca.

A nevezano za to, ćoroskop je prosto mogao da kaže da bi bilo novca i za Radonjića, nije morao da dodaje kako se Dejo zajebao u životu.

  • +1 4
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...