Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

18 minutes ago, Nikodije said:

Čović kaže da sledeće godine sve igramo u Areni. Fala kurcu da mu je došlo iz udbaškog dupeta u glavu da se konačno makne iz one buvare.

Mada verovatno su mu to tražili iz EL

 

Moguce, nego sta ce EL onda sa npr. Asvelom? Moja rodna Cuprija ima vecu sportsku halu nego oni....

Edited by assignment
slovo
  • +1 1
Link to comment

Ne znam za Asvel, ali s obzirom da mi imamo Arenu nikakvog opravdanja nije bilo da se sve ove godine igra u smrdljivom Pioniru

Edited by Nikodije
  • +1 1
Link to comment

Naglasio je da će od naredne sezone Crvena zvezda igrati svoje mečeve u beogradskoj "Areni". "Da za nas Arena ima iste cene kao za Partizan, mi ćemo od sledeće sezone preći da igramo u Arenu.

 

Da smo imali sredstva, ostali bi Nikola Kalinić, Dejan Davidovac, Ostin Holins, Nejt Volters, možda i Dejan Radonjić koji je očigledno napravio grešku odlaskom u Panatinaikos."

 

Osvojili smo prošle sezone triplu krunu i završili smo sezonu tako što smo ostali dužni igračima i trenerima nekih pet plata.

 

"Stvarno iskreno čestitam Partizanu na plasmanu u top8, verujem da mogu da naprave i korak dalje.

Link to comment

ASVEL dobija novu arenu iduce godine, 16000 mjesta.

 

Paris Basketball, buduci ucesnik evrolige, imace arenu od 8000 mjsta ali neke utakmice ce igrati i u Bercy-u.

Edited by borris_
Link to comment
2 minutes ago, borris_ said:

ASVEL dobija novu arenu iduce godine, 16000 mjesta.

Znaci pretekose moju Cupriju, e steta :laugh:

 

To za neke koncerte? Publike nema dovoljno ni za ovu mini halu....

Edited by assignment
  • Haha 1
Link to comment

Dakle s ovom Arenom Čović je potvrdio da sigurno igramo EL dogodine, tako da je aba i zvanično postala rekreativnog karaktera. To je dobro, jer očigledno klubovi nisu u stanju da je organizuju tako da bude regularna, a kad je već tako onda je dobro da plasman u njoj ne odlučuje ni o čemu

Edited by Nikodije
Link to comment
2 minutes ago, Nikodije said:

Dakle s ovom Arenom Čović je potvrdio da sigurno igramo EL dogodine, tako da je aba i zvanično postala rekreativnog karaktera. To je dobro, jer očigledno klubovi nisu u stanju da je organizuju tako da bude regularna, a kad je već tako onda je dobro da plasman u njoj ne odlučuje ni o čemu

 

Bilo bi lepo, samo ja u to verujem tek kada bude pisalo na sajtu EL, a Covicevu povrdu da sigurno igramo u Areni nisam video/nasao...

Link to comment
5 minutes ago, goofs said:

Nije propustio priliku da ga šukne Radonjiću što je hteo da vidi beloga sveta i makne se iz ove balege. 

 

Pa dobro, da se Radonja zajebao sa izborom kluba- jeste. Sad će ponovo biti evroligaški trener jedino ako sa Cedolimpijom uzme Evrokup.

Link to comment

ćokijevo gostovanje jutros je bilo motivisano isključivo kao odgovor limaru na jučerašnje gostovanje na istom mestu


kakvi crni planovi za sledeću sezonu

Link to comment
9 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:


kakvi crni planovi za sledeću sezonu

 

Lol

Da, rano je. Sigurno se ništa ne zna, tj Čović nema informacije da li će igrati el sledeće sezone ili neće.

  • Haha 1
Link to comment
34 minutes ago, Nikodije said:

Pa jbt sam si preneo gore njegovu današnju izjavu

A jel si je ti citao?

 

"Da za nas Arena ima iste cene kao za Partizan, mi ćemo od sledeće sezone preći da igramo u Arenu.

 

A gde stoji da sada imamo iste cene, gde ti ovde citas da sledece sezone sigurno igramo u Areni? Sta je sve Covic najavljivao, mi bi vec trebali imati sopstvenu halu...

Link to comment
Just now, assignment said:

A jel si je ti citao?

 

"Da za nas Arena ima iste cene kao za Partizan, mi ćemo od sledeće sezone preći da igramo u Arenu.

 

A gde stoji da sada imamo iste cene, gde ti ovde citas da sledece sezone sigurno igramo u Areni? Sta je sve Covic najavljivao, mi bi vec trebali imati sopstvenu halu...

 

Čekaj ovu njegovu sprdnju sa cenama Arene uzimaš kao izvor sumnje da li ćemo igrati u Areni? :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...