Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

Ključna razlika između skora Partizana i Zvezde ove godine je što je Partizan, za razliku od Zvezde, dobijao utakmice koje je trebalo da dobije, odnosno dobijao utakmice protiv slabijih timova, na papiru...Alba, Zalgiris dva puta, Bajern dva puta...

Link to comment
3 hours ago, levi said:

Duškov učinak iz real, bilo je nekoliko nedopustivo ispuštenih dobijenih utakmica ali i serija volšebnih pobeda na jednu loptu,  otimačina protiv Barce ovde itd.  problem je u 1-6 na početku, i naravno nekoliko montipajtonovskih brainfartova Čovića koji su obeležili sezonu

 

pitanje je da li bi dusko isao bolje od 2-5 u prvim utakmicama. raspored je bio grozan. jedini pravi kiks je poraz od pao-a. mada, i ta jedna pobeda bi nas jos drzala u igri

  • +1 1
Link to comment

U ovom formatu nikad manje nije trebalo za prolaz. Pre svega zbog Rusa, a i nikad se nije desilo da dva tima poput Efesa i Armanija u ovoj meri podbace. To su lagano F4 rosteri. Meni je uopšte top8 precenjen, ali bilo bi znaimljivo gledati ludog Fakua kako odbija da izgubi. Mislim, biće toga i u Abi, al taj svinjac od plejofa već par godina preskačem.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka

Link to comment
1 hour ago, Hroničar said:

Ključna razlika između skora Partizana i Zvezde ove godine je što je Partizan, za razliku od Zvezde, dobijao utakmice koje je trebalo da dobije, odnosno dobijao utakmice protiv slabijih timova, na papiru...Alba, Zalgiris dva puta, Bajern dva puta...

mislim da je to malo pocenjivački odnos prema takmičenju i klubovima u istom. ne postoje utakmice koje treba da se dobijaju u takmičnju u kome bukvalno svaki tim može da dobije svakog. pričao je mačvan u onom podkastu kod mileta, do kup vikenda trudiš se da dobijaš kući, na strani šta bude, a od kupa digneš igru na 3000 obrtaja pa šta bog da do kraja, tu već nema prostora za ispravljanje grešaka s početka takmičenja. ne možeš da računaš da ćeš da se čupaš u tel avivu ili u oaki ma u kakvoj formi bili makabi i pao

Link to comment
31 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

mislim da je to malo pocenjivački odnos prema takmičenju i klubovima u istom. ne postoje utakmice koje treba da se dobijaju u takmičnju u kome bukvalno svaki tim može da dobije svakog. pričao je mačvan u onom podkastu kod mileta, do kup vikenda trudiš se da dobijaš kući, na strani šta bude, a od kupa digneš igru na 3000 obrtaja pa šta bog da do kraja, tu već nema prostora za ispravljanje grešaka s početka takmičenja. ne možeš da računaš da ćeš da se čupaš u tel avivu ili u oaki ma u kakvoj formi bili makabi i pao

Ja se ne slažem sa tobom, uz svo dužno poštovanje, ove godine smo imali par ekipa koje su se bukvalno raspadale, poput Panatinaikosa i Asvela, pa čak i Albe i Bajerna u nekim delovima sezone.

Link to comment

I Partizan se raspadao u jednom periodu, kad smo vezali 4-5 poraza. I Zvezda. Mi smo pukli od tog Asvela u Francuskoj, Zvezda ga je dobila dva puta. 

 

Zajebana je mnogo EL, nije samo do renomea protivnika nego i u kom trenutku i gde igras sa njima. Nama je Real sad u petak dosao posle dva dana pauze i puta iz Madrida, sevao im paja da igraju maksimalno, pri tom imaju final4 u dzepu vec. A ako ti dodje Real u decembru pises poraz unapred. Karikiram malo, ali tako je. 

 

Mislim da je bitno da sto manje osciliras i u formi i u rezultatima. Mi smo imali tih 5 vezanih poraza na 4-9 i od tada cini mi se rastemo kao ekipa, pomalo. Zvezda ima vise uspona i padova pa otuda i vise nepredvidivih rezultata i poraza. To je razlika.

  • +1 4
Link to comment

Povrede isto kroje sudbinu

Partizan je gubio neke tekme bzvz jer su crkli, u onoj eri kad su i Koprivica i Smajli i Avram bili povredjeni pa se igralo sa 7-8 igraca 

Andjusic s loptom u rukama je prosuo jedno 3-4 tekme, tim se podigao kad je on zalepljen za klupu, a te minute uzeo Aleksaaa™ 

Nas su sjebale povrede Nedovica na pocetku i Vildoze protiv Barselone, i naravno pickopacenistvo tetoviranog gospodina 

Cak i juce su sudije jele govna prilicno, ali smo ih naguzili pa nije tema 

  • +1 2
Link to comment

I to, da, povrede i tvoje i protivnicke. I domaca liga ima uticaja, nije isto ako si za vikend ladio jaja pa se penalis za cetvrtak ili si ginuo negde u Djironi. Sa te strane mislim da su veciti u velikoj prednosti posto je ABA ove godine livada.

 

Bas mnogo faktora i kockica slazu sliku.

  • +1 2
Link to comment

Mislim da se u tim kalkulacijama prenebegava činjenica da je Zvezda uglavnom gubila utakmice na kojima je postojao povećan pritisak ili upisivanje pobede pre meča. Meni liči i da ste uzeli neku pobedu protiv "autsajdera", onda bi neka druga utakmica bila ključna pa bi se ruka možda stegla protiv Baskonije ili Valensije u Pioniru.

  • +1 1
Link to comment

Pa da, mene cudi da smo tukli i ovaj raspali Asvel sad :D

4-0 protiv Makabija i Olimpijakosa, a 2-2 sa Svabovima, 0-2 sa zelenim gamadima i 1-3 sa Zabarima :fantom:

Npr. Monako je pocistio tekme koje treba™ da se dobiju, zato je tu gde jeste

  • +1 1
Link to comment

Zvezda je dva meseca igrala bez Kampaca. Koliko god da je u jednom trenutku imala dobre rezultate pre nego što nas je pojačao Faku, ipak nam je mnogo falio u ta dva meseca...To kao kad za Partizan ne bi mogao da igra Egzum ili Panter dva meseca, mislim da bi se to itekako odrazilo na rezultat.

Link to comment

Falio bi sad kad ne bi igrao 2 meseca, onih 6-0 smo isto napravili bez njega, kad je Vildosa imo devojkinju i Nedovic bio fit

Krajnje je vreme da Nedovic i Dobric upristoje sut spolja. Nedara je bar kvacilovao™, Dobric baca sljunak skoro cele sezone 

  • +1 1
Link to comment
46 minutes ago, goofs said:

Sa te strane mislim da su veciti u velikoj prednosti posto je ABA ove godine livada.

zajebana je i aba, ako ne i zajebanija jer ne prašta poraz ni od trećeplasiranog a ne od desetog

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, goofs said:

I to, da, povrede i tvoje i protivnicke. I domaca liga ima uticaja, nije isto ako si za vikend ladio jaja pa se penalis za cetvrtak ili si ginuo negde u Djironi. Sa te strane mislim da su veciti u velikoj prednosti posto je ABA ove godine livada.

 

Bas mnogo faktora i kockica slazu sliku.

 

kako mogu veciti biti u prednosti u odnosu na timove koji imaju licencu? 

Link to comment

Tako što igraju protiv druge lige zapad 20 od ukupno 26 kola ABA lige i te utakmice mogu da koriste kao lagani trening za glavne igrače i razigravanje druge postave.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...