Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

6 hours ago, Moća said:

Samo da javim da idem na utakmicu pa da mozete na vreme do kladionice.
Moram da vidim Kampaca uzivo.

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk
 

Probio si maler, nema sta...Mozda si proslu protiv Armanija bio u pogresnom drustvu. 😂😂

  • +1 1
Link to comment

Ovakav Kampaco je poezija,definicija floor generala i dvosmernog igraca koji se ne stedi nijednog momenta na terenu. Ako je neko primer ostalim igracima za suv profesionalizam i strastvenu ljubav prema kosarci, to je Kampaco koga nikad na terenu necemo videti metaforicki spustenih gaca ili indolentnog. Neka je prgav i stotinu puta, ali takvu posvecenost i pobednicki mentalitet ne moze da ceni samo onaj koji ne voli samu bit sporta.

Edited by Arthur Kirkland
  • +1 7
Link to comment
10 hours ago, Ros said:

ijao, kad ovome dr nebojsa pogleda profil, kreće saopstenje

 

 

 

Jel se zna ko je taj lik, i koji plezir mu čini tužakanje... Odvratno...

  • +1 1
Link to comment
43 minutes ago, assignment said:

 

Jel se zna ko je taj lik, i koji plezir mu čini tužakanje... Odvratno...

 

Политиколог са ФПН-а

Само Партизан

Догодине у Призрену

 

tako kaže tw nalog :D

 

ovaj je neki velikosrbin, štob se reklo, tvitovi su u tom fazonu. po opštoj slici trebao bi za Zvezdu da navija, al eto.....neka aberacija ;)

  • Haha 2
  • Hvala 1
  • Tužno 1
Link to comment

Ja mislim da nikada neću prežaliti ovu sezonu, porazi od Albe, Bajerna, Panatinaikosa dva puta, Zalgirisa ima baš dugo da me proganjaju. Kad pogledas, samo jedna pobeda bi nam dala mogućnost da se borimo za top 8, a da ne govorim da bi nam još neka pobeda pride već garantovala mesto u plej ofu. Ne mogu da se otmem utisku da smo sa ovakvom igrom i ekipom zalužili da se nađemo tamo. Ipak je odsustvo glavnog igraca 2 meseca bilo pogubno. 

Ne znam na koji način bi opisao ono što radi Kampaco, toliko je zarazna ova njegova igra u odbrani da imam utisak da će i publika u jednom trenutku da se spusti u stav i da krene da igra odbranu na tribinama.

Dobili smo i Holanda, konačno...Ne bih se složio sa par forumaša koji su pričali kako je Holand doveden samo zbog trojke Partizanu od prošle godine, nije on baš toliko loš da ne može da odigra 15-ak minuta na solidnom nivou, sinoć je bio i više nego solidan.

Edited by Hroničar
  • +1 6
Link to comment

Duškov učinak iz real, bilo je nekoliko nedopustivo ispuštenih dobijenih utakmica ali i serija volšebnih pobeda na jednu loptu,  otimačina protiv Barce ovde itd.  problem je u 1-6 na početku, i naravno nekoliko montipajtonovskih brainfartova Čovića koji su obeležili sezonu

  • +1 3
Link to comment
1 hour ago, assignment said:

 

Jel se zna ko je taj lik, i koji plezir mu čini tužakanje... Odvratno...

 

lik po stilu izrazavanja podseca na austrijsku legendu, gintera fehlingera. "i call euroleague to sanction crvena zvezda" lol

  • +1 1
Link to comment

tesko je uci u 8 u evroligi, velika je konkurencija. treba da prosire to, da uvedu plej-in. 7-10, 8-9, neka bude jedna utakmica na terenu boljeplasiranog. imalo bi neku draz i vise timova bi bilo u igri do kraja. ispasce da je sezona losa sa ucinkom od 50% i devetim/desetim mestom na kraju. svaka cast igracima i struci koji su odigrali dobru sezonu uprkos sabotazi od strane sopstvene uprave.

Edited by Nikodije
  • +1 1
Link to comment
22 minutes ago, MocaVukotic said:

(jos od one jedne kad su redjane neke lude pobede, ne mogu sad da smestim tacno u kojoj je sezoni to bilo) 

Sezone 14/15 i 16/17 mislim da je tada pao najduži niz pobeda (16/17) započet u Januaru.

Link to comment
1 hour ago, MocaVukotic said:

I ja sam kukao nad nekim ispustenim pobedama partizana, ali na kraju shvatam da svaki tim ima pobede za kojima kuka, i na kraju koji god skor da imas, to je realan skor, na koji god nacin da ga gledas. Kod zvezde je ocigledno skupo placena zajebancija sa trenerom sa pocetka sezone, neigranje kampaca mi se ne cini kao veliki faktor. Koji je skor uopste imala zvezda u periodu od kad je dosao pa dok nije zaigrao? Ne verujem da je los. Njegov bi se impakt jos bolje video bas u eventualnom plej ofu, jer se videlo da zvezda moze da igra egal sa svima iz top 8. Hocu da kazem ne vredi zaliti, vrlo je izjednacena liga, jedan od klubova sa 18 pobeda ce izvisiti, a mozda i sa 19, efes ima negativan skor, tako da ono... Po meni zvezda ima sasvim dobru sezonu u EL, pratio sam i prethodnih godina, ovo je verovatno najbolja u zadnjih recimo 5 (jos od one jedne kad su redjane neke lude pobede, ne mogu sad da smestim tacno u kojoj je sezoni to bilo) 

 

Edit

Ono sto mogu da dodam je da je zaista imala losije sudjenje, recimo vidno losije od partizana, gledao sam 90% utakmica, to je ok uzorak. 

Slažem se, ali sa druge strane kad vidiš da možeš da igras i pobedis ekipe koje su pri vrhu Evrolige, žal za propuštenom šansom je baš velika. Ne slažem se da Kampacovo neigranje nije neki veliki faktor, u najmanju ruku od poraza protiv Armanija, Virtusa, Albe i Zalgirisa imali bi jednu do dve pobede sa njim što bi bilo dovoljno za plej of, plus i ona krađa protiv Barse.

Edited by Hroničar
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...