Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

Sigurno ne trenira sa juniorima. Nije fer prema ostalih klincima da dovedu njega da uzme 20 šuteva. Tim drugima je ovo šansa za dokazivanje, on nema šta da se dokazuje u mlađim kategorijama kada već igra seniorsku košarku.

Link to comment

 Sa njim barem imaju neku sansu da se kvalifikuju na zavrsni turnir. On itekako mora jos da se dokazuje, pogotovo na reprezentativnom nivou.

Edited by Micko8
  • +1 1
Link to comment

Za ovu sezonu EL bih citirao Tonija Lazarušića
Zvezdin trapavi tango u vojničkim čizmama Duška Ivanovića



Послато са SM-A225F помоћу Тапатока

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Ćenta said:

Za ovu sezonu EL bih citirao Tonija Lazarušića
Zvezdin trapavi tango u vojničkim čizmama Duška Ivanovića



Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 

 

Drago mi je što je locirao krivca za ovu sklepotinu od rostera, pošto niko od naših novinara™ ne sme da napiše ko je pravio tim na početku sezone i zašto to tako teško funcioniše, i zašto se mučimo cele sezone.

  • +1 3
Link to comment

Meni je ok da Topic igra ove evroligine turnire, taman da se odmjeri sa vršnjacima na evro nivou, to prate i razni skaut, bože moj... On je već pokazao da mu je sa 17 godina i kls nivo niže, ako ima pameti biće u seniorskom rosteru Zvezde iduće sezone. Da Ćoki po običaju nije jeo govna sa papirima, mogli smo ga vidjeti i na aba nivou već ove sezone.

  • +1 1
Link to comment

Najveci WTF je zasto Kuzmic sad odjednom igra normalne minute :huh: Odnosno... zasto ih nije igrao do sad?

Pa cele sezone bas to i fali, svi visoki su nam defanzivni kurton, jedan mlohav, drugi kratak, treci glupav, cetvrti mrsav, peti debo... A ovaj gradi/kontrolise defanzivni skok i brani reket odlicno, cak i ovakav posle saobracajke

I smara vise ovo ugurivanje Asvela u EL veoma
 

Edited by Plajvi
  • +1 1
Link to comment
16 hours ago, Heaviside said:

Sigurno ne trenira sa juniorima. Nije fer prema ostalih klincima da dovedu njega da uzme 20 šuteva. Tim drugima je ovo šansa za dokazivanje, on nema šta da se dokazuje u mlađim kategorijama kada već igra seniorsku košarku.

Sinoc sqm ae slagao sa ovim ali sam isao da gledam utakmicu i drago mi je sto sam mogao da vidim ovo uzivo, malo je reci da je pokidao. 

Link to comment
1 hour ago, Micko8 said:

Kome da otima suteve kada je ostatak spoljne linije da izvinite krs :)

Onaj plej sa brojem 10, tu se iz jednog poteza vidi da nikad ništa od njega neće biti. Bek Gagic je poslije Topica ubjedljivo najbolji igrač ove generacije možda bi se i sanjam mogli raditi u 1.timu.

Link to comment
1 hour ago, Plajvi said:

Najveci WTF je zasto Kuzmic sad odjednom igra normalne minute :huh: Odnosno... zasto ih nije igrao do sad?

 

Juce je neplanirano dobio vise minuta jer su Martinu greskom poneli abaligasku opremu (bez logoa evrolige), pa mu sudije nisu dozvolile da se vrati na parket. 

 

Ivanovic ga u principu koristi iskljucivo kao odgovor na protivnicke 220cm+ centre, vec na sledecoj verovatno nece videti parketa. Greota, defanzivno je i dalje izuzetan. Jedina nasa petica koju bih zadrzao za narednu sezonu, idealan treci centar.

  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment
2 hours ago, Кристофер Лумумбо said:

Sinoc sqm ae slagao sa ovim ali sam isao da gledam utakmicu i drago mi je sto sam mogao da vidim ovo uzivo, malo je reci da je pokidao. 

I dalje nije fer, bez obzira što je bilo lepo gledati kako kida :D

 

Poneli pogrešnu opremu :lolol:

Edited by Heaviside
Link to comment

Ljebtejebo kolika kurcobolja vlada u strukturama kluba, da se ne može ponijeti ni propisana oprema. Konto brat koji je zaduzen za to, aj šta fali, dres ko dres...

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...