Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

Sto potvrdjuje ono sto sam rekao, nije trebao ni da igra...

 

Mi smo u nekim utakmicama vodili izmedju +15 do +20 na poluvremenu, i tesko mogu da svarim da je eto sada samo on kriv, i da je on trebao to da privede kraju. Od Bajerna je igrao i Kampaco. Pazi, ne branim njegovu losu igru, tu nema spora, samo ne pije vodu, pukla Lukina veza, pukla Zvezda na terenu, na kraju to trener ne sme da dozvoli....

  • +1 1
Link to comment

50-50 su šanse da osvojimo ABA. Šanse da sledeće sezone igramo EL su veće od toga. Rusi neće igrati, a ove godine je Partizan bio jedini kandidat za popunu. Imaćemo i solidan budžet plus sredina tabele ove sezone. 

Link to comment
18 minutes ago, Heaviside said:

50-50 su šanse da osvojimo ABA. Šanse da sledeće sezone igramo EL su veće od toga. Rusi neće igrati, a ove godine je Partizan bio jedini kandidat za popunu. Imaćemo i solidan budžet plus sredina tabele ove sezone. 

Da, ali. Pošto Virtus nije ušao u 8, po pravilima iz Evrokupa u EL idu pobednik i finalista. Znači, moraju 2 ekipe da otpadnu. Koliko znam licence bar za sledeću sezonu nemaju samo Zvezda, Partizan, Virtus, Valensija. Za Baskoniju i Monako nisam siguran. 

Link to comment

Neka otpadne Valensija, oni su bas prosecni, losiji su od nas. Jebote i dalje ne verujem da smo sa makar jos jednom pobedom mogli bar vijati to osmo mesto do zadnjeg kola, loziti se ko ljudi. Uzas kako smo se raspali, tragedija. 

Link to comment

Pa dobro, nek je i to 50-50 (da ćemo igrati ako ne osvojima aba). Onda smo na 75% ukupno :D

 

Ko je favorit u EC i ima li nekih ograničenja za broj učesnika EL iz iste zemlje? Ne verujem da će da igra 6 španaca ako Huventud i Gran Kanarija igraju finale EC. 

 

Kad se baci na papir™ deluje zeznutije nego što sam mislio.

Link to comment
2 hours ago, Zli Gli said:

Neka otpadne Valensija, oni su bas prosecni, losiji su od nas. Jebote i dalje ne verujem da smo sa makar jos jednom pobedom mogli bar vijati to osmo mesto do zadnjeg kola, loziti se ko ljudi. Uzas kako smo se raspali, tragedija. 

Sa jos jednom pobedom nismo mogli nista juriti.

Link to comment

Neka je priča da će EL i dogodine isto ovako izgledati, ponajviše jer bilo ko iz EK da izbori plasman ne bi dorastao ekipi koju zamenjuje. I dalje nema Rusa pa je “vanredna” situacija. 
Godinu nakon toga bi išao remont, Arapi, konferencije, prošitenje itd.

Link to comment
4 minutes ago, goofs said:

Neka je priča da će EL i dogodine isto ovako izgledati, ponajviše jer bilo ko iz EK da izbori plasman ne bi dorastao ekipi koju zamenjuje. I dalje nema Rusa pa je “vanredna” situacija. 
Godinu nakon toga bi išao remont, Arapi, konferencije, prošitenje itd.

 

Ja koliko sam nesto citao, za sledecu ispada jedino Valensija i umesto nje ulazi EK pobednik i to je to.

  • +1 2
Link to comment
On 20. 3. 2023. at 17:22, goofs said:

Pa mozda je sada u ovom trenutku karijere bolji trener, mada mi je i to malo diskutabilno, ali nebitno, potrosen je i nece se vracati u Zvezdu dok je ova garnitura na celu tima. Plus ima jak i stabilan ugovor u Monaku.

Ima jak ugovor, od cetvrtfinala plej ofa Evrolige zavisi koliko je stabilan

Link to comment
4 hours ago, assignment said:

Sto potvrdjuje ono sto sam rekao, nije trebao ni da igra...

 

Mi smo u nekim utakmicama vodili izmedju +15 do +20 na poluvremenu, i tesko mogu da svarim da je eto sada samo on kriv, i da je on trebao to da privede kraju. Od Bajerna je igrao i Kampaco. Pazi, ne branim njegovu losu igru, tu nema spora, samo ne pije vodu, pukla Lukina veza, pukla Zvezda na terenu, na kraju to trener ne sme da dozvoli....

Moja teza nije da se ostali igrači nisu raspali ili da je on kriv za poraze. Već da bi nas decembarski Vildoza izukao u situaciji kada se ostali igrači raspadnu.
Nije to njegova odgovornost. Ali te stvari je uspevao da uradi tokom novembra i decembra.
Ali, nije više ni bitno.

Link to comment

Mislis da u Monaku od njega ocekuju final4? To mi ne zvuci realno, ni mnogo vece ekipe ne mogu da garantuju final4 plasman, Fener, Efes, Milano, Makabi...

Link to comment

Mislim da više nije izvodljivo da samo 1 blizanac igra EL, idu u paketu.

Sigurno Vučić neće finansirati kkp u EL ako i Zvezda nije unutra. A ni kkp van EL nije više moguće. Tako da opušteno.

 

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, Nikodije said:

Mislim da više nije izvodljivo da samo 1 blizanac igra EL, idu u paketu.

Sigurno Vučić neće finansirati kkp u EL ako i Zvezda nije unutra. A ni kkp van EL nije više moguće. Tako da opušteno.

 

Pa ne pita se Vučić za sve na svetu. Kad bi vratilo Ruse ne bi igrali i jedni i drugi na primer. 

Edited by Heaviside
Link to comment
44 minutes ago, Heaviside said:

Pa ne pita se Vučić za sve na svetu. Kad bi vratilo Ruse ne bi igrali i jedni i drugi na primer. 

 

Za sledeću sezonu se sigurno neće vratiti, a posle i tako sledi proširenje

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...