Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

Vildoza posle meča: "Imao sam ličnih problema, mnogo mi je značila, svi to znate… Sranja sam prenosio na teren - svađao sam se sa svima, sa Duškom, sa saigračima, novinarima… Sada sam opet Luka" ❤️🇦🇷

  • +1 7
  • Wub 1
  • Haha 1
Link to comment
11 hours ago, assignment said:

Dobra pobeda, bez većih oscilacija, svi su bili dali doprinos, šteta kako smo se sami sjebali za top 8... U EL mi smo za Valensiju što je Alba za nas. 8/1 :fantom:

Gledao sam nesto vase rezultate iz prethodnih sezona. Retko kada ste gubili od Makabija i Armani ste redovno pobedjivali. Ove sezona ste dva puta dobili Makabi, Ali zato dva puta izgubili od Armanija. Za Valensiju ste smrt. I ako se me varam sa Baskonijom ili kako god da se zove imate dobar skor

  • +1 1
Link to comment
10 hours ago, MiddleClass said:

Vildoza posle meča: "Imao sam ličnih problema, mnogo mi je značila, svi to znate… Sranja sam prenosio na teren - svađao sam se sa svima, sa Duškom, sa saigračima, novinarima… Sada sam opet Luka" ❤️🇦🇷

 

Brat moi.

Jebe kurve i plače za voljenom. 

  • +1 5
  • Haha 1
Link to comment
11 hours ago, MiddleClass said:

 "Imao sam ličnih problema, mnogo mi je značila, svi to znate… Sranja sam prenosio na teren - svađao sam se sa svima, sa Duškom, sa saigračima, novinarima… Sada sam opet Luka" ❤️🇦🇷

 

Platio bih mu još milion kad je ovako romantičan

 

Muzik, por favor

 

 

Link to comment
3 minutes ago, salerokada said:

Vildoza i zvanično potvrdio da smo izduvali za plejof jer ga je šutnula riba.

Kakva sezona!

 

Može da se snimi serija o ovoj sezoni.

Link to comment

Prva scena

Prostrano dvorište u Železniku, Nebojša lista kataloge sa igračima i izgovara "i have a dream..."

A na kraju taj san sruši španska pobegulja.

Link to comment
26 minutes ago, Nikodije said:

Prva scena

Prostrano dvorište u Železniku, Nebojša lista kataloge sa igračima i izgovara "i have a dream zna se iz koje kuhinje to dolazi..."

A na kraju taj san sruši španska pobegulja.

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...