Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

12 hours ago, samo_opusteno said:

Ostace mi urezano sta je uradio protiv Paoa kad nijedan od 3 klasna pleja nije dobio vise od 17 minuta.

Protiv Pao-a se Nedović povredio i zato nije igrao drugo poluvreme.
A Kampaco i Vildoza su se raspadali, pa je skroz opravdano što nisu igrali više.

  • +1 1
Link to comment
Protiv Pao-a se Nedović povredio i zato nije igrao drugo poluvreme.
A Kampaco i Vildoza su se raspadali, pa je skroz opravdano što nisu igrali više.
Kampaco je 2 dana pre toga bio odličan protiv Efesa, ne znam kako je mogao toliko da se raspada pa da dobije 15 minuta ako znamo da je dobar deo toga bio u prvom poluvremenu kad smo vodili 15 razlike.
Glavni igraci u "utakmici sezone" igraju 30 minuta, ne izvodis ih posle 2 greske kao da su klinci. Lazarevic se raspada kad god igra pa je na toj utakmici imao 27 minuta a Dobric 17, covek koji je bio mvp kupa i odigrao dobro protiv Efesa i pocetak protiv Pao, dok ga nije sasekao.



Sent from my SM-A528B using Tapatalk

Link to comment

Ali ok, razumem zasto ga branite. Vi mislite da je nasa dobra serija kada nas je preuzeo njegova zasluga pa prelazite preko otvorene presentacije njegove izlapelosti.
Ekipa tada nije ni imala vremena da usvoji njegov sistem, odmah je dobila par utakmica srecno, stekla samopouzdanje i tako sibala sto ce reci da je to bilo do sticaja okolnosti, nove energije zbog promene trenera itd.
Da je on kao on za to zasluzan, da je toliki mag ekipa bi mu sada posle gomile treninga bila jos bolja nego tada a ona je slabija. Da je za one srecne preokrete sa pocetka on zasluzan ne bi posle gubio tolike utakmice gde vodi po 10-20 razlike

Izgubice i Aba ligu, to je svakom jasno posle one izjave da i oni znaju da cemo ih dobiti. Samo potpuna neznalica moze da da takvu izjavu gde motivises rivala umesto svoju ekipu.

Sent from my SM-A528B using Tapatalk

Link to comment
Pošto rival nije već dovoljno motivisan. Ta izjava mu je bila odlična što se mene tiče, tako govore hrabri ljudi.
Ivanović je uradio koliko je mogao sa raspadom koji mu je Čović selektirao i sa ekipom koja je bila u podrumu sa samopouzdanjem.
Ako želimo stabilniji klub mora struka da se pita oko sportskih stvari, a ne laici udbaši. I to od početka sezone. Kada je struka pravila tim uvek smo imali uspešnu sezonu.
 
Onda je bas malo hrabrih trenera jer se takva izjava bas retko cuje. Ne znam da li sam je ikad cuo. Zato sto svako zna da je kod takvih igrica najbolja obrnuta psihologija, oni su sjajan tim, probacemo da im nadjemo manu i sl.
Nikad se ne tvrdi da ces da dobijes, to je sumanuto. Bice oni motivisani i bez toga kao i mi ali tu je pored toga faktor pritiska za koji se on tom izjavom potrudio da prebaci na svoje igrace.

Sent from my SM-A528B using Tapatalk

Link to comment
1 hour ago, samo_opusteno said:

Kampaco je 2 dana pre toga bio odličan protiv Efesa, ne znam kako je mogao toliko da se raspada pa da dobije 15 minuta ako znamo da je dobar deo toga bio u prvom poluvremenu kad smo vodili 15 razlike.
Glavni igraci u "utakmici sezone" igraju 30 minuta, ne izvodis ih posle 2 greske kao da su klinci. Lazarevic se raspada kad god igra pa je na toj utakmici imao 27 minuta a Dobric 17, covek koji je bio mvp kupa i odigrao dobro protiv Efesa i pocetak protiv Pao, dok ga nije sasekao.

Kakve veze ima kako je Kampaco igrao dva dana ranije? Čovek je proveo 15 minuta na terenu i za to vreme imao 0 poena. Ukupan indeks -1. Najgori indeks od celog tima.

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment
1 hour ago, samo_opusteno said:

Ali ok, razumem zasto ga branite. Vi mislite da je nasa dobra serija kada nas je preuzeo njegova zasluga pa prelazite preko otvorene presentacije njegove izlapelosti.
Ekipa tada nije ni imala vremena da usvoji njegov sistem, odmah je dobila par utakmica srecno, stekla samopouzdanje i tako sibala sto ce reci da je to bilo do sticaja okolnosti, nove energije zbog promene trenera itd.
Da je on kao on za to zasluzan, da je toliki mag ekipa bi mu sada posle gomile treninga bila jos bolja nego tada a ona je slabija. Da je za one srecne preokrete sa pocetka on zasluzan ne bi posle gubio tolike utakmice gde vodi po 10-20 razlike

Izgubice i Aba ligu, to je svakom jasno posle one izjave da i oni znaju da cemo ih dobiti. Samo potpuna neznalica moze da da takvu izjavu gde motivises rivala umesto svoju ekipu.

Sent from my SM-A528B using Tapatalk
 

 

Jel mislis da je Radonja bolji trener od Ivanovica?

 

Ili imas neku specijalnu zelju ko bi trebao biti trener?

Link to comment

Kampaco je protiv Pao-a poceo u petorci, pa ga je Dusko brzo izbacio zbog dve prodate lopte. Onda ga je vratio pocetkom druge, da bi ga opet posle dva minuta poslao na klupu zbog neke lose odbrane i uveo jebenog Dzonija Ivanovica. Tada je Faku (s pravom) popizdeo sto ga tretira kao juniora i do kraja odigrao preko kurca. Definitivno je Dusko glavni krivac za taj poraz, ali opet bismo vrlo verovatno dobili da se Nedovic nije povredio ili da je Dobric ubacio otvoren sut za +19.

 

Jbg, previse dobijenih utakmica je ispusteno - Zalgiris, Alba, Bajern, Pao, Barsa u pioniru... Da se pola od toga zatvorilo kako treba, sad bismo bili u komotnoj poziciji. Plus povrede, inicijalno ocajna selekcija, drasticni padovi u formi pojedinaca (Martin, Bentil, Vildoza), cirkus sa Kampacovom registracijom...

 

Ovako nista, da se dobiju jos 2-3 i fokus na aba plejof. Partizan je svakako favorit, ali mozda nesto manji ako udju u 8 (a izvesno hoce). Znali su npr. Bajern i Armani rutinski da dobiju po usima u domacim prvenstvima od Albe i Virtusa nakon sto se potrose i isprazne u top 8 seriji, pa se nadam takvom scenariju. A i ako puknemo, ostavio bih Duska, koliko god me izludjivao povremeno. Svakako je daleko od madjionicara kakvim se cinio posle one pocetne serije poeda, ali valja videti kako to izgleda kad covek izvrsi svoju selekciju. Nisam siguran da mi mozemo dovesti boljeg trenera od njega, a novi eksperimenti sa nekim Stefanovicem, egzibicije sa Alimpijevicem ili reciklaze sa Radonjicem/Tomicem mi se bas i ne gledaju. 

Link to comment
Kakve veze ima kako je Kampaco igrao dva dana ranije? Čovek je proveo 15 minuta na terenu i za to vreme imao 0 poena. Ukupan indeks -1. Najgori indeks od celog tima.
Ima veze jer je placen 1.8 m i cekan 2 meseca za te utakmice (i finale Aba). Dao 0 poena jer je sutnuo 2 puta, nije ni prvi ni poslednji koji lose otvori mec pa ga posle resi. Glavni igraci svuda igraju 25-30 minuta.
Koji ce mu moj usrani Lazarevic 27 minuta na toj utakmici, najvise od svih igrao ubedljivo najgori igrac a Dobric konacno usao u dobru formu. Kao toliko smo jaki da mozemo u napadu 4 na 5 da igramo i da dozirano rotiramo nosioce...

@assignment

Radonja dokazano ide uz Zvezdu i definitivno bih ga doveo ako ostanemo bez Aba, ako uzmemo verovatno nastavljamo sa Ivanovicem. Ali posto on nece uzeti Aba treba vec razmisljati o novom treneru.

Sent from my SM-A528B using Tapatalk

Link to comment
9 minutes ago, samo_opusteno said:

Ima veze jer je placen 1.8 m i cekan 2 meseca za te utakmice (i finale Aba). Dao 0 poena jer je sutnuo 2 puta, nije ni prvi ni poslednji koji lose otvori mec pa ga posle resi. Glavni igraci svuda igraju 25-30 minuta.
Koji ce mu moj usrani Lazarevic 27 minuta na toj utakmici, najvise od svih igrao ubedljivo najgori igrac a Dobric konacno usao u dobru formu. Kao toliko smo jaki da mozemo u napadu 4 na 5 da igramo i da dozirano rotiramo nosioce...

@assignment

Radonja dokazano ide uz Zvezdu i definitivno bih ga doveo ako ostanemo bez Aba, ako uzmemo verovatno nastavljamo sa Ivanovicem. Ali posto on nece uzeti Aba treba vec razmisljati o novom treneru.

Sent from my SM-A528B using Tapatalk
 

 

Ajde ostavi se više Lazarevića, majke ti. To što ne vidiš koliko toga on pokrpi nije nešto čime treba da se hvališ. Nije talentovan napadač, mada nije ostvario napredak koji je nagovestio kod Radonje. Barem ne ulazi u štetočina mod.

Domaći igrači su takvi kakvi su, škola košarke u Železniku odavno više ne proizvodi kvalitet. Verovatno zato što je iz kluba oteran svako ko je nešto znao o košarci.

  • +1 2
  • -1 1
Link to comment
1 hour ago, samo_opusteno said:


@assignment

Radonja dokazano ide uz Zvezdu i definitivno bih ga doveo ako ostanemo bez Aba, ako uzmemo verovatno nastavljamo sa Ivanovicem. Ali posto on nece uzeti Aba treba vec razmisljati o novom treneru.

Sent from my SM-A528B using Tapatalk
 

 

Radonja je dokazao u inostranstvu koliko vredi, a ide uz Zvezdu jer ide uz Covica, Realno pustili smo Saleta niz vodu bez veze, sto se mene tice, dosta mi je bilo Radonje u Zvezdi, i nije da smo pod njim imali uvek med i mleko, i niko ne zna kako bi on sa danasnjim Partizanom izasao na kraj, prosle godine je bilo vec na klackalici...

Link to comment

moguće da Radonja ima isti problem koji je imao i Dule, a to je jezik. komunikacija i kontakt se igračima su jako bitni, a ovaj dvojac verovatno nikada nije uspeo da savlada, barem engleski, na nekom nivou da može da komunicira neposredno sa igračima. bez toga, oni su invalidi napolju, možeš da imaš 10 prevodilaca, ne vredi. narušava ti autoritet i sve pada u vodu.

 

Žocov engleski je bazičan, u najbolju ruku, ali i to je dovoljno (ne znam dal govori španski ili grčki). Većina trenera govori engleski na nekom vrlo bazičnom nivou, ali barem dosegne neki nivo da može samostalno da radi. Recimo ćelavi Obradović sa onim "Shut the fuck up pička vam materina bezobrazna!!!". Na kraju krajeva tu se vrti ista frazeoligija, ne treba da imaš rečnik od 30000 reči.

Link to comment

Donekle sigurno ima uticaj, ali i u Zvezdi je imao 2-4 stranca svake sezone sa kojim treba da komunicira, meni je to bas dosta veliki "minus".

 

Najgore kod Radonje mi je to da je bas retko bila "lepa, atraktivna" igra, sve samo defense defense transition offense....

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...