Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

Kasno su nam stigle pare letos tj. jesenas, morao je trener pre toga da se rešava. 

 

Ja nisam nikada bio veliki Ivanovićev fan, nisam ni sada. Mislim da je on trenutno ista trenerska klasa kao Radonja, ali mi bolje od toga teško da možemo da dovedemo. Čovek ima 11-10 u Evroligi sa Zvezdom, većina utakmica je odigrana bez Kampaca, jedinog igrača koga je on izabrao. Upali smo u lošu seriju ali smo imali dugu dobru seriju, kao što ih ima i većina ekipa. Ukupan skor je dobar do vrlo dobar. U ABA smo usrali motku, ali to nije sigurno zato što je on loše spremio taktiku za taj kobni meč. 

 

Naš najveći problem je totalni reset na leto tj. odsustvo kontinuiteta. Jeste i Ćoki totalno izdivljao, ali da je mogao da zadrži Radonju i Kalinu on bi to i uradio. Zato obavezno treba zadržati Ivanovića. Ako bude para koliko i ove godine onda je za očekivati da će imati još bolji skor od ovogodišnjeg što je dovoljno za ulazak u top8. Partizan ima sličan budžet kao i mi ali i dve godine Obradovićeve selekcije i mnogo bi glupo bilo da oteramo Ivanovića zbog eventualnog poraza u finalu.

  • +1 6
Link to comment
34 minutes ago, Heaviside said:

Mislim da je on trenutno ista trenerska klasa kao Radonja...

 

Ma daaaaj, sta Radonjic bitno ima na evropskom nivou, jedan top8 sa Zvezdom i koliko 14ih mesta? Nije izdrzao sezonu u Panati. Evo ga Dusko, izgurace taj Radonjin rezultat sa tudjim timom, tudjim 1:6 startom i pola sezone bez najboljeg igraca.

Dusko je bio bre ozbiljno trenersko ime u Evropi, pre svega u Spaniji - najboljoj ligi na kontinentu. 

  • +1 4
Link to comment

Nije ni on izdrzao tamo sezonu... Tamo je i poceo da se transformise u drakulu 

Match made in heaven su on i Baskonija, kao Radonja i Zvezda :D

Edited by Plajvi
Link to comment
11 minutes ago, goofs said:

 

Ma daaaaj, sta Radonjic bitno ima na evropskom nivou, jedan top8 sa Zvezdom i koliko 14ih mesta? Nije izdrzao sezonu u Panati. Evo ga Dusko, izgurace taj Radonjin rezultat sa tudjim timom, tudjim 1:6 startom i pola sezone bez najboljeg igraca.

Dusko je bio bre ozbiljno trenersko ime u Evropi, pre svega u Spaniji - najboljoj ligi na kontinentu. 

Kažem da je trenutno isti nivo, pogledaj šta je radio poslednjih nekoliko sezona. Naravno da ima mnogo bolji CV, sa tim da je osim 2-3 godine u Barsi sve uspehe ostvario u jednom klubu. Specifičan je lik, koji se ne snalazi svuda. Jednostavno nisam fan, ali kao što rekoh ludost bi bila ne zadržati ga.

Link to comment
6 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

bolji je saša obradović od oboje, al je nedoatupan za ovu zvezdu

 

Za vas grobare sigurno da je bolji.. 

  • Tužno 1
Link to comment
4 hours ago, Ros said:


 

 

E da pored Vildoze sedi jos neko a ne samo Martin sad bi birali protivnika u plejofu.. 🕳️

Taj njegov kobni izlazak nas je vise zakopo i od Marsala Glikmana..:fantom:

Edited by ZSNj
  • +1 3
  • Haha 1
Link to comment

Pa nismo valjda toliko ludi da dobijemo Baskoniju a i bice zanimljivije saopstenje ako izduvamo, dakle idemo do jos jednog hrabrog poraza... :fantom:

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...