Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

[mention=5935]Plajvi[/mention]
 
Faku, Topić
Nedović
Fontekio, Lazić
Holins, Dobrić
Lazarević
Polonara, Mitrović
Bobi, Petrušev
Zašto bez Ilića, zar nije prospekt ja bih njega uvijek prije Mitrovića volio vidjeti na 4!

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока

Link to comment
5 hours ago, Milošica said:

@Plajvi

 

Faku, Topić

Nedović

Fontekio, Lazić

Holins, Dobrić

Lazarević

Polonara, Mitrović

Bobi, Petrušev

bobi moze dogodine u fmp ili jos bolje mornar

nije on vise za ozbiljnu kosarku, a tek nikako nije ispred petruseva

  • +1 1
Link to comment

Zar nije bas hvaljen na pocetku mandata kako uspeva da od krs ekipe stvori ratnicki tim. I komentari u stilu "konacno, sta znaci trener".

 

Sad odjedanput vise ne zna ono sto je znao do pre mesec dana..

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, goofs said:

aman, Ivanovic je najbolji trener Zvezde jos od Pirocanca, suludo je misliti da postoji neko bolji, a da je dostupan

bolji je saša obradović od oboje, al je nedoatupan za ovu zvezdu

Link to comment

Pa mozda je sada u ovom trenutku karijere bolji trener, mada mi je i to malo diskutabilno, ali nebitno, potrosen je i nece se vracati u Zvezdu dok je ova garnitura na celu tima. Plus ima jak i stabilan ugovor u Monaku.

  • +1 1
Link to comment
51 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

Najveći Ivanovićev problem je što ne ume da koristi resurse.

 

mislim da mu je najveći problem što nije učestovao u stvarnju tima. nego je došao da vadi kestenje iz vatre.

 

što je najgore, on je valjda bio slobodan i tokom leta, odnosno mogao ja da dođe i bude tu od početka. samim tim bi i sastav izgledao nešto drugačije, a verovatno ne bi bilo ovakvih amplituda.

 

jel odigrao Raduljica minut jedan? ja kad god sam gledao Zvezdu nije ga bilo ni sekund.

Link to comment
22 minutes ago, Ted said:

 

mislim da mu je najveći problem što nije učestovao u stvarnju tima. nego je došao da vadi kestenje iz vatre.

 

što je najgore, on je valjda bio slobodan i tokom leta, odnosno mogao ja da dođe i bude tu od početka. samim tim bi i sastav izgledao nešto drugačije, a verovatno ne bi bilo ovakvih amplituda.

 

jel odigrao Raduljica minut jedan? ja kad god sam gledao Zvezdu nije ga bilo ni sekund.

 

Ivanovicu je umro brat prosle godine, navodno nije zeleo nikoga da trenira dok ne prodje godinu dana od tog dogadjaja (vremenski se poklapa u 2-3 dana ja mislim, neka sredina novembra.

 

Igrao je Raduljica prvih nekoliko meceva kada je dosao Ivanovic, posebno kada se Martin povredio. Imao je sjajnih sekvenci, ozbiljan humoristicki program.

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...