Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

15 hours ago, hrkljush boys_2 said:

Samo Dusko, na ljeto će on selektirati ekipu, a neće se Ćoki zajebavati.

 

Ja mislim da ce Covic dok je ziv insistirati na nekoj domacoj osnovi, poprilicno sam siguran da ce imati u planu povratak Teodosica, Davidovca i Bjelice, posebno ovog prvog.

 

Agrentinci imaju ugovor i za sledecu sezonu (s tim sto Kampaco ima neko presmesno obestecenje pa ce verovatno otici). Ne znam za Hasana i Bentila. Dzoniju, Pefiju, Kuzmicu isticce ugovor, srecom Raduljica ima dvogodisnji

Link to comment
3 hours ago, pantelia said:

 

Ja mislim da ce Covic dok je ziv insistirati na nekoj domacoj osnovi, poprilicno sam siguran da ce imati u planu povratak Teodosica, Davidovca i Bjelice, posebno ovog prvog.

 

Agrentinci imaju ugovor i za sledecu sezonu (s tim sto Kampaco ima neko presmesno obestecenje pa ce verovatno otici). Ne znam za Hasana i Bentila. Dzoniju, Pefiju, Kuzmicu isticce ugovor, srecom Raduljica ima dvogodisnji

Ne sumnjam da će se kreten petljati, ali mislim da Duško ipak ima autoritet da se tom petljanju odupre, bar u najvećoj mjeri. Samo zbog Raduljice neko iz kluba bi trebao na robiju, a gdje su sve ostale brljotine.

  • +1 1
Link to comment

Na leto ide nova tura nelaickog™ skautinga™: Grega Glas, Kampacove pare preusmerene na Pjera iz Fenera, povratak mladog Topica, pa zatim Hanga, ostacepesmaiuspomenanateakapitena, Bdzelika, Dangubic, Bobi, Jaka, i dva crnca kojima su drugi polagali ispite a nisu se proslavili na sajmu zaposljavanja u letnjoj ligi. Navijaci po 14. put prete da je ovo poslednji put da tolerisu dovodjenje nepravoslavaca i jezuita u tim

Sporcki direktor postaje hrabri vojnik Stimac, tim-menadzer postaje Cirbes

Stefanovic iz FMP odradi pripreme i pocetak sezone, ponovo gledamo savrsenu i vanvremensku frizuru Branka Jorovica, Simonovic pomno prati i zapisuje. U prosincu Jovic odbija povratak jer nije pravi trenutak, a Teo se popicka sa svima i dodaje samo Dobricu. Stefanovic u magnovenju lomi tablu na tajmautu u Baru i kaze joj druze kako ti oces! Tim preuzima i u magli disko kluba Cair u Nisu kup osvaja Zvezdan Mitrovic nakon propalih pregovora sa Pocekom, Lasom i Uvalinom. Doselektiraju se Jekiri, Enes Kanter, Ponitka, Spisu i Dzenkins, ali tek od ozujka jer se nikad nismo palili na leto, jesen i zimu. Ovog puta smo duzni tople obroke Mekelu i bonuse Deriku Braunu za neosvojeni kup kao i regrese za neiskoriscene vaucere za Prolom banju, uvecane za kamatu

Nedugo potom oba kluba dobijaju dvadesetogodisnju licencu i mrznja se seli na hobije - vaterpolo, odbojku i rukomet. 

 

Edited by Plajvi
  • +1 5
  • Haha 2
Link to comment

E, koja je fora sto niko od novinara nece postaviti pitanje za koji moj je Raduljica na platnom spisku? Mislim, svi znaju odgovor, ali ispada da je to tabu tema..

Link to comment

Niko ne pita ni Covica. Neki Plavsic i njemu slicni nece napisati clanak o tome, sa pitanjem zasto igrac prima platu a uopste ne igra cele sezone? Kada treba da se oplete po nekom strancu, tu su svi britka pera. A za kudikamo ociglednije stvari se svi prave blesavi..

  • +1 4
Link to comment



[mention=5935]Plajvi[/mention]
 
Faku, Topić
Nedović
Fontekio, Lazić
Holins, Dobrić
Lazarević
Polonara, Mitrović
Bobi, Petrušev


Promasio si bar 5 igraca u startu
Link to comment

Ja bih samo voleo da imamo ekipu od 10 košarkaša a ne od 6 košarkaša, 2, 3 specijalca za odbranu koji daju 1.5 poena po utamici i još jednog za koga niko ne zna kako je u tim dospeo.

Link to comment
3 minutes ago, Milosh76 said:


 

 


Promasio si bar 5 igraca u startu

 

Opusti se, neobavezno pišemo.

Edited by Milošica
Link to comment
E, koja je fora sto niko od novinara nece postaviti pitanje za koji moj je Raduljica na platnom spisku? Mislim, svi znaju odgovor, ali ispada da je to tabu tema..

Mozda zato sto nema jedan novinar sa integritetom u svim sportskim redakcijama?
Kakvi konzumenti takvi i novinari.
Link to comment
5 hours ago, pantelia said:

 

Ja mislim da ce Covic dok je ziv insistirati na nekoj domacoj osnovi, poprilicno sam siguran da ce imati u planu povratak Teodosica, Davidovca i Bjelice, posebno ovog prvog.

 

Agrentinci imaju ugovor i za sledecu sezonu (s tim sto Kampaco ima neko presmesno obestecenje pa ce verovatno otici). Ne znam za Hasana i Bentila. Dzoniju, Pefiju, Kuzmicu isticce ugovor, srecom Raduljica ima dvogodisnji

Teo je valjda produžio ugovor sa Virtusom, tako da jedino može da zaigra u nekoj gerijatrija ekipi u  biznis ligi.

Link to comment
1 hour ago, Jimmy Kowalski said:

Niko ne pita ni Covica. Neki Plavsic i njemu slicni nece napisati clanak o tome, sa pitanjem zasto igrac prima platu a uopste ne igra cele sezone? Kada treba da se oplete po nekom strancu, tu su svi britka pera. A za kudikamo ociglednije stvari se svi prave blesavi..

 

Molim lepo, 1 hrabro pero

 

https://www.telegraf.rs/sport/kosarka/3647822-sta-se-desava-s-miroslavom-raduljicom-i-cemu-sluzi-zvezdi

 

Inace, tekst je pisao Stefan Lazarevic :D

  • Haha 6
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...