Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

Meni je Vildoza sem ona dva pasa, stim da je pri drugom Ivanović takodjer zasrao jer je ostao ukopan, odigrao ok, ne ide ga šut za tri....

Edited by assignment
  • +1 2
Link to comment

Ozbiljna stetocina Vildosa vec dugo, vreme je da mu se oduzme mobilni ili da mu se pronadje neka Ivana Zigon da ga vrati pameti 

Edited by Plajvi
Link to comment

Zvezda u poslednjih 14 EL utakmica (od meča sa Barselonom u Pioniru)

 

Na kraju treće četvrtine 9 puta vodila - 4 puta gubila - 1 put nerešeno

Rezultat na kraju utakmice 4 pobede - 10 poraza 

 

Vildoza poslednjih 12 utakmica protiv EL timova (od meča u Kaunasu, uključujući mečeve protiv Partizana u ABA i u Kupu), šut za tri poena: 14/64 = 22%

 

On court/off court, poslednjih osam utakmica protiv EL timova (Armani, Alba, Bajern, Efes, Pao, Barsa + Partizan u ABA i u Kupu)

Vildoza na parketu -71 za 186 minuta, prosek na 40 minuta: -15

Vildoza na klupi +53 za 134 minuta, prosek na 40 minuta: +16 

Edited by az67
  • +1 6
  • Tužno 1
Link to comment

Inače, umesto da gleda svoj klub protiv Barselone, GM je večeras gledao meč u Železniku, gde je Zvezdin rival FMP igrao protiv Zadra. Isto kao i ja, jer to je svakako bila lepša utakmica od hrkljuša u Blaugrani, tako da ga razumem. Jeste da ništa ne zna o poslu GM-a kojim se bavi, ali zato bar ume da prepozna gde se igra dobra košarka. 

Edited by Nikodije
Link to comment

Apsolutno se nije palio, verujem mu. Kakav tim je sastavio letos i koga je postavio za trenera, jasno je da se nije palio na top 8. To što je kasnije sprcao lovu na Argentince bilo je samo šminkanje leša.

Edited by Nikodije
  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

 

 

 

 

Žoc nedavno - "Partizan mora da se okrene mladim srpskim igracima jer je to jedini put do uspjeha"

 

Žoc danas - "Da li je bolje uzeti 12 srpskih košarkaša, ne znam koliko da su mladi, talentovani, perspektivni, pa da budemo deveti u ABA ligi, a u Evropi neki osmi"

 

 

Laze kao Covic :fantom:

 

Edited by MiddleClass
  • +1 3
  • Wub 1
  • Haha 1
  • Tužno 1
Link to comment
7 hours ago, MiddleClass said:

 

 

 

Žoc nedavno - "Partizan mora da se okrene mladim srpskim igracima jer je to jedini put do uspjeha"

 

Žoc danas - "Da li je bolje uzeti 12 srpskih košarkaša, ne znam koliko da su mladi, talentovani, perspektivni, pa da budemo deveti u ABA ligi, a u Evropi neki osmi"

 

 

Laze kao Covic :fantom:

 

 

Eno mu mladih i talentovanih pun partizan.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...