Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

Očekujem solidne minute za Ilica sutra, nadam se da će Bentil nastaviti sa nešto boljim partijama, nije mi jasno ni da se Raduljica ne može osposobiti bar za aba nivo za desetak minuta..

Link to comment
41 minutes ago, kralj said:

Post milenijuma.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka
 

Oplakao sam od smejanja, stvarno iz neba se vidi da se sprdam jebote :D 

Link to comment

...sada je o tome pisala i njegova devojka Tijana Šumaković. "Najteža stvar koja mi se dešava trenutno je što moram da ćutim i trpim svu nepravdu koje sam postala deo jer sam u vezi sa sportistom. Iskreno me briga što mi je inboks pun pretnji, jer sam svesna u kakvoj zemlji živim, nažalost. Ono što želim da bar moji bliski prijatelji znaju je da je Filip u policiju morao da ode po službenoj dužnosti i da apsolutno nikoga nije prvi provocirao i da mu se divim kako prolazi kroz sve ovo", napisala je Tijana na svom Instagram profilu.

 

Istakla je da sve ovo teško pada igraču crveno-belih. "Za momka od 22 godine koji mrava nije zgazio ovo je previše. Žao mi je što se udara na osobu koja je za našu reprezentaciju igrala dok su drugi bili na odmoru. Žao mi je što je glas ološa i šljama u našoj zemlji mnogo glasniji od normalnih ljudi", poručila je Tijana. :D

  • +1 2
  • Tužno 1
Link to comment
2 hours ago, hrkljush boys_2 said:

Očekujem solidne minute za Ilica sutra, nadam se da će Bentil nastaviti sa nešto boljim partijama, nije mi jasno ni da se Raduljica ne može osposobiti bar za aba nivo za desetak minuta..

 

 

Sutra ce biti minuta i za Holanda valjda.

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, MiddleClass said:

Ja se nikada ne  ljutim kad me nazovu SRBINOM SRBIJANCEM ili SRBENDOM. E sad što neko boluje što nije SRBIN to je do njega. Ljude ne delim po nacionalnoj pripadnosti  na uvredljiv način , al ako sam na letovanju upoznao neke dobre ljude iz nama juzne susedne drzave , reći ću MAKEDONCI. Šta je tu uvredljivo ?

  • +1 1
Link to comment
21 hours ago, Uskebasi said:

Kup sa pp aparatom. Pošto uvodimo pravnu državu, ti dogadjaji još nisu zastareli, a zaprećena je ista kazna kao za Lesora, pa možda hoće petrušev da piše krivičnu prijavu protiv čovića :fantom:

 

Jel to bilo u Nisu ili u Kragujevcu.

Link to comment
13 hours ago, Filozof manijak said:

Ja ne smem da zamislim kakva će kolektivna agonija ovde biti kad kadinjača osvoji titulu u ABA-i :ph34r:

 

Po mojim predvidjanjima u sezoni 2028/29 pretendovace da osvoje titulu u aba.

Link to comment
22 minutes ago, Papovac said:

dok je ovo bio normalan forum, za ovo ste stavljao permanentan ban. 

Ja nikad nisam nekoga oslovljavao po nacionalnoj pripadnosti . Ne nekoga nego nikoga. Tako da kao što otpeva Dr Nele Karajlić

,,Ja nisam odavle. . . Mene ne zanima . . ." Nisam deo ove prozivke.

Link to comment
2 minutes ago, Gradina said:

Ja nikad nisam nekoga oslovljavao po nacionalnoj pripadnosti . Ne nekoga nego nikoga. Tako da kao što otpeva Dr Nele Karajlić

,,Ja nisam odavle. . . Mene ne zanima . . ." Nisam deo ove prozivke.

ma sve ok, ja sam pirocanac. potomak coveka koji je, za razliku od svoja tri brata, preziveo na bregalnici. ovaj koji vas uzima u usta nema pojima sta lupeta.

  • Hvala 1
Link to comment

francuski drzavljanin na privremenom radu kod cacanskog umetnika za preradu neplenenitih metala 3 utakmice ban i 10k evara.

Sent from my Mi 10 using Tapatalk

Link to comment
1 minute ago, cvrlle said:

francuski drzavljanin na privremenom radu kod cacanskog umetnika za preradu neplenenitih metala 3 utakmice ban i 10k evara.

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 


Slobodno nazovi stvari pravim imenom, nema potrebe za ovim

 

Spoiler

limar :fantom:

 

  • Wub 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...