Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

6 minutes ago, fandorin said:

Ja ne pravim, niti sam pravio razliku. Jedino što smrt i kidanje ligamenata nisam video da neko želi na ovom topiku (što ne znači da nije bilo na topiku posvećenom kkp, nisam tamo zalazio). Što se pak deportacije tiče, to nije tako strašno ni skandalozno želeti i prizivati, ali smatram da je, citiraću, nepotrebno. 

Pa bilo je na ovom topiku.

Ne na KKP.

  • +1 1
Link to comment
51 minutes ago, fandorin said:

Jedino što smrt i kidanje ligamenata nisam video da neko želi na ovom topiku

Ne kažem da ti praviš, nego generalan osećaj... Bilo je ovde na topiku željenja smrti Lesoru posle one divljačke reakcije. 

 

Deportaciju nije skandalozno želeti, samo doprinosi sve većem podizanju tenzija.

Edited by garmonbozia
Link to comment
1 hour ago, Barrister said:

Jadan on, mora francuska ambasada da ga zaštiti od pizde, rasiste i drukare Petruševa (sve napisano ovde). 

Nazivali su ga tamo preko plota pojedinci i "malim bugarom", to je valjda vrsta uvrede, jebem li ga, ko će skontati svakog degenerika...

  • +1 3
Link to comment
2 hours ago, Uskebasi said:

Nije mahinacijama uticao da ga pozovu, nego je Covic podneo krivičnu prijavu. Mahinacije su sve ostalo i zbog toga neće biti postupka

Čović, zapravo kkcz, podneo krivičnu prijavu danas, Petrušev davao izjavu juče. 

Link to comment
4 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

zašto je on išao u policiju juče?

To jeste pitanje na mestu. Kažu da je bio pozvan. Da li je možda pokrenut postupak po službenoj dužnosti? Ponoviću, pre 17 godina je pokrenut krivični postupak zbog pesničenja igrača na utakmici (samo je Joksimović podigao privatnu tužbu protiv Loncara) i četvorica su pravosnažno osuđeni na uslovne zatvorske kazne. Dakle, nije presedan, nešto što domaća košarkaška javnost ne pamti. 

Edited by fandorin
Link to comment
25 minutes ago, hrkljush boys_2 said:

Nazivali su ga tamo preko plota pojedinci i "malim bugarom", to je valjda vrsta uvrede, jebem li ga, ko će skontati svakog degenerika...

Što tebi smeta da neko nekoga zove Bugarom, je l' to misliš nešto ružno o Bugarima?

Link to comment
9 minutes ago, garmonbozia said:

Što tebi smeta da neko nekoga zove Bugarom, je l' to misliš nešto ružno o Bugarima?

Bijedan pokušaj. Doduše to sam upravo i ocekivao od tebe. De još malo tih podmetanja i zamjene teza, navlačenja na ban... Čuveni navlačivač u akciji.:puke:

  • +1 3
Link to comment
8 minutes ago, fandorin said:

To jeste pitanje na mestu. Kažu da je bio pozvan. Da li je možda pokrenut postupak po službenoj dužnosti? Ponoviću, pre 17 godina je pokrenut krivični postupak zbog pesničenja igrača na utakmici (samo je Joksimović podigao privatnu tužbu protiv Loncara) i četvorica su pravosnažno osuđeni na uslovne zatvorske kazne. Dakle, nije presedan, nešto što domaća košarkaška javnost ne pamti. 

mnogo šuma ima u svemu. ćoki muti, a miško ražnatović vadi fleke


na kraju će da najebe samo petrušev, eno po tw se sprda evropska košarkaška javnost sa njegovim gestom(drukanje muriji)

 

 

po istom osnovu su mogli da zovu rikarda pre neku nedelju, ili borjana, ili random hokejaša…

 

Link to comment

@pantelia I bolje je da roviti saniraju ozljede u ovakvoj utakmici, gdje su i sa njima šanse malene. Nedovic i djeluje kao da već par utakmica vuče nekakvu povredu. 

Edited by hrkljush boys_2
  • +1 1
Link to comment
27 minutes ago, garmonbozia said:

Što tebi smeta da neko nekoga zove Bugarom, je l' to misliš nešto ružno o Bugarima?

Ja sam Nišlija, poreklom iz Toplice.....DaBogda ti Bugari u kuću vazda bili.....

https://www.danas.rs/dijalog/licni-stavovi/o-bugarskim-zlocinima-u-prvom-svetskom-ratu/

https://resetka.rs/zaboravljeni-masovni-zlocini-pravoslavne-brace-bugara/

Edited by Constantin
  • +1 4
  • Hvala 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...