Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

@WildeTo sve zavisi sta pise u katalogu, ako je u katalogu na 2, onda na 2, a Ćoki će već izabrati nekog mediokriteta na 3 iz kataloga za mediokritete. Moras pratiti te kataloge jebiga.

Edited by hrkljush boys_2
Link to comment
5 minutes ago, Joe D said:

kako ce da se iznenadi trener kad se vrati iz gruzije sa prvenstva a gm mu obezbedio dovoljno igraca za za trening 11 na 11.

 

Pikaće fucu na treningu k'o pioniri

Link to comment
2 minutes ago, Heaviside said:

Hahahaah ide gaaas

 

Vreme je da čujemo aktuelnosti iz našeg, ali i ostalih klubova iz regiona™

  • Haha 1
Link to comment

"Nebojša Čović otvoreno o svemu" lol kao Marić kad najavljuje Vučića. Još jednu noć spavamo i čitamo gm- a i predsednika košarkaških operacija otvoreno o svemu

Edited by Nikodije
  • Haha 1
Link to comment
3 minutes ago, Nikodije said:

"Nebojša Čović otvoreno o svemu" lol kao Marić kad najavljuje Vučića. Još jednu noć spavamo i čitamo gm- a i predsednika košarkaških operacija otvoreno o svemu

Ali realno, koje licnosti iz politicke/biznis sfere radije volis slusati?

 

Meni je Covic uz Cedu na vrhu.

Edited by Milošica
Link to comment

Uf, ja ne volim Čovića da slušam, ali pustim nekad ako je ograničen na sport. Ume da provuče neki trač između redova ali zato ubija sa opštim opaskama tipa "trebalo bi da mnogo radimo na sebi i ne zavidimo uspešnima" i neprijateljskim stavom prema novinarima. 

 

Čeda mi je bio superkul dok sam bio klinac, sad mi je neslušljiv sa pauzama od minut na sred rečenice, sto puta prežvakanim frazama u koje znamo da ne veruje i povišenim tonom kao da se stalno svađa sa nekim. Nit je posebno obrazovan, nit ima dobre namere nit otkriva neke pikanterije...bezveznjak totalni, sramota me mlađeg sebe što sam se ložio na njegovu priču.

  • +1 3
  • Tužno 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...