Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

1 minute ago, Блок_64 said:

 

Moras da naucis i neka pravila,recimo da se u zapisniik unose i sluzbeni predstavnici kluba i po tom osnovu on moze u nekoj odredjenoj situaciji da sidje na teren.

Po istim tim pravilima i Ostoja sedi na klupi partizana,a nije ni igrac,ni doktor ni pomocni trener ni fizioterapeut...

 

Osim sto ne sedi na klupi Partizana..

  • +1 1
  • Haha 5
Link to comment
7 hours ago, pantelia said:

Na stranu sve, meni je suludo da neko za onakav potez dobije 1-2 meca suspenzije. Jebes Lesora, prvi ste pa ste prvi. Ali covek na kraju utakmice, bez duela, okrece se i nabada protivnika u glavu. Meni je to za ozbiljnu suspenziju (pri cemu uopste nisam pratio slicne slucajeve i kazne za njih u Evropi, NBA je malo drugacija prica). Ako su pravila stvarno takva da se za takvu stvar pauzira 2 utakmice maks, to je jako pogresno.

Naravno da nisu takva pravila.Verovatno postoji negde pravilnik aba lige verujem da se moze naci i na netu ali sama odluka zavisi od disciplinske komisije.

Link to comment
37 minutes ago, Ros said:


ne treba ništa rizikovati. čuvati za plej of

ispašće iz forme, školovaće ga nikola janković u plejofu

 

mora da igra već naredni vikend

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
12 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Osim sto ne sedi na klupi Partizana..

 

Ako se ne varam na ovoj utakmici je sedeo,mozda i gresim.

A kada vec zelis da ispadnes pametan pogledaj ceo citirani post gde je covek pitao po kom osnovu je Covic sisao na teren.

Link to comment
14 minutes ago, Блок_64 said:

 

Moras da naucis i neka pravila,recimo da se u zapisniik unose i sluzbeni predstavnici kluba i po tom osnovu on moze u nekoj odredjenoj situaciji da sidje na teren.

Po istim tim pravilima i Ostoja sedi na klupi partizana,a nije ni igrac,ni doktor ni pomocni trener ni fizioterapeut...

Ajd nauči me u kom pravilniku piše da predsednik kluba može da sa tribina sidje na teren? Predsednik kluba, potpresednik, kafe kuvarica... svakako nije neko ko se unosi u zapisnik kao učesnik utakmice

  • +1 1
Link to comment
Just now, Uskebasi said:

Ajd nauči me u kom pravilniku piše da predsednik kluba može da sa tribina sidje na teren? Predsednik kluba, potpresednik, kafe kuvarica... svakako nije neko ko se unosi u zapisnik kao učesnik utakmice

 

Ne znam na koju konkretno situaciju mislis stvarno.Vidim da si napisao pre par godina u Nisu,ako se ne varam,ja se iskreno ne secam,a naravno verujem ti da je sisao na teren sada ne znam sta je bilo,da li je prekid u pitanju ili bilo sta drugo.

Link to comment
15 minutes ago, Блок_64 said:

 

Ako se ne varam na ovoj utakmici je sedeo,mozda i gresim.

A kada vec zelis da ispadnes pametan pogledaj ceo citirani post gde je covek pitao po kom osnovu je Covic sisao na teren.

 

Mozda gresis? :lolol:

 

Kada tvrdis nesto moras da budes siguran. Niko te ne vuce za jezik da izmisljas tako besmislene stvari, posto covek sve vreme sedi na istom mestu u Areni..

  • +1 2
Link to comment
Just now, Jimmy Kowalski said:

 

Mozda gresis? :lolol:

 

Kada tvrdis nesto moras da budes siguran. Niko te ne vuce za jezik da izmisljas tako besmislene stvari, posto covek sve vreme sedi na istom mestu u Areni..

 

Licno me zabole stojko gde sedi limar gde sedi covic.Na snimku je izgledalo kao da je na klupi.

Jako bitna tvrdnja gde sedi limar na utakmici.Kome je to bitno i zasto.

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
26 minutes ago, Uskebasi said:

Ajd nauči me u kom pravilniku piše da predsednik kluba može da sa tribina sidje na teren? Predsednik kluba, potpresednik, kafe kuvarica... svakako nije neko ko se unosi u zapisnik kao učesnik utakmice


ili klinac od 10-ak godina da se plazi ivanovicu?

Link to comment
1 hour ago, Блок_64 said:

 

Ne znam na koju konkretno situaciju mislis stvarno.Vidim da si napisao pre par godina u Nisu,ako se ne varam,ja se iskreno ne secam,a naravno verujem ti da je sisao na teren sada ne znam sta je bilo,da li je prekid u pitanju ili bilo sta drugo.

Kup sa pp aparatom. Pošto uvodimo pravnu državu, ti dogadjaji još nisu zastareli, a zaprećena je ista kazna kao za Lesora, pa možda hoće petrušev da piše krivičnu prijavu protiv čovića :fantom:

Link to comment
 
U hokeju se najnormalnije sibaju igraci, iako to nema direktne veze sa sportom zbog koga su na ledu. To je deo tradicije, bude i krvavih glava i po pravilima odrade svoju kaznu na utakmici i to je to.
 
Tuca igraca na fudbalskoj ili kosarkaskoj utakmici nije deo tradicije tih sportova, ali se desavaju i igraci dobijaju kazne tj. suspenzije zbog nesportskog ponasanja. I to je to. Tako ce proci i Lessort. Jebalo vas izigravanje pravnika i tumacenje krivicnih zakona, sa sve laznom zabrinutoscu "a sta da ga je usmrtio udarcem"..
Šta tek reći za Mma

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka

Link to comment
7 hours ago, ZokiAsov said:

 

Taj mali  nije uleteo da se plazi vec da bije  ako zatreba. Ima sedam godina, al jak ko konj


grobljejugend. treba ostriti te oštrice sto ranije :D

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...