Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

ako ne ikad, a ono sigurno u poslednjih 35 godina nikad jaci rosteri blizanaca i jedino o cemu se pise posle svakog duela su ovakve stvari

i to se samo progresivno siri

jebena vuciceva srbija i sve u njoj

  • +1 8
  • Haha 1
  • -1 1
Link to comment
2 minutes ago, pbg12345 said:

ako ne ikad, a ono sigurno u poslednjih 35 godina nikad jaci rosteri blizanaca i jedino o cemu se pise posle svakog duela su ovakve stvari

i to se samo progresivno siri

jebena vuciceva srbija i sve u njoj

Poslušaj Edina i Miloša(navijača Zvezde) i njihovu analizu derbija.

 

Jedno osveženje u celom ovom sranju.

 

https://mondo.rs/Sport/Kosarka/a1759402/Edin-Avdic-o-pobedi-Partizana-nad-Crvenom-zvezdom-u-ABA-ligi.html

Edited by Milošica
Link to comment
58 minutes ago, MeanM@ said:


Fizicki napad jbt.
A za slucaj da je ishod udarca smrt? Da, karikiram. Nedajboze
Gde je granica tuzilastvo/arbitraza saveza?
Mislim, nije ovo boks, ovo je udarac koji nema veze sa sportom zbog kog su na terenu obojica

Ne postoji krivično delo fizicki napad. 

I ne postoji krivicno delo koje se zasniva na besmislenim analiziranjem mogućih i nemogućih posledica. 

Jel ga ubio? Jel ga povredio?

 

Da završim učešće u patnjama pizdurina koje za udarac na utakmici podnose krivičnu prijavu. Sto se mene tice petrusev moze da bude MVP NBA lige, za mene ce biti pizda koja kmeči policiji i apsolutno me ne interesuje njegov doprinos reprezentaciji u budućnosti. 

  • +1 2
  • Haha 1
  • -1 1
Link to comment
1 minute ago, Uskebasi said:

apsolutno me ne interesuje njegov doprinos reprezentaciji u budućnosti. 

Što bi te interesovala reprezentacija Bugarske? :Jova:

Link to comment
10 minutes ago, MeanM@ said:

Rekao sam da karikiram, tako da zajebi.
A ovo sa hokejom je opet promasen ceo fudbal.
Rec je o napadu jednog igraca na drugog nakon utakmice, kakva crna tradicija.
U hokeju fajt krece sto obojica hoce, niko nikog ne pesnici. Kad krenu koshkanja u fudbalu 99% se guraju ko petlovi i padaju da isceniraju.
Ovde je lik zavario bez ikakve prethodne price kolegu kosarkasa.
Jbt, al ste svi ono odrasli na ulici, hard times fora. Kakvo proseravanje

 

Proseravanje je ovo tvoje  karikiranje, sa sve trazenjem clanova krivicnih zakona, jer je na utakmici jedan igrac udario drugog. Nezabelezeno u istoriji sporta. Pa onda minimiziras intenzitete tuca u drugim situacijama (sve su to koskanja ko petlici, u hokeju niko nikog ne pesnici (jok i ne), ali je zato ovo strasna situacija u kojoj niko nije povredjen, ali je Petrusev mogao i da bude pokojni..

 

Svi su na Partizanovom topiku osudili ponasanje Lessorta i niko se ne buni zbog kazne koju ce dobiti. Sve ostalo je proseravanje..

  • +1 2
Link to comment
Ne postoji krivično delo fizicki napad. 
I ne postoji krivicno delo koje se zasniva na besmislenim analiziranjem mogućih i nemogućih posledica. 
Jel ga ubio? Jel ga povredio?
 
Da završim učešće u patnjama pizdurina koje za udarac na utakmici podnose krivičnu prijavu. Sto se mene tice petrusev moze da bude MVP NBA lige, za mene ce biti pizda koja kmeči policiji i apsolutno me ne interesuje njegov doprinos reprezentaciji u budućnosti. 

To je to. Jos jedan junak sa asfalta.
Al se slazem da je previse ove price.
Link to comment
8 minutes ago, Milošica said:

Poslušaj Edina i Miloša(navijača Zvezde) i njihovu analizu derbija.

 

Jedno osveženje u celom ovom sranju.

 

https://mondo.rs/Sport/Kosarka/a1759402/Edin-Avdic-o-pobedi-Partizana-nad-Crvenom-zvezdom-u-ABA-ligi.html

ma slusam ih redovno, cekam bas da im izadje epizoda sa namerom da ih napljujem 

i ranije me iritiralo sto i oni 90% vremena posvecuju blizancima, a ovo sad je bio slag na tortu koji mi je trebao odlicno posluziti

 

dakle spasili su se jel? :D 

ajde, odo da poslusam

Link to comment
 
Proseravanje je ovo tvoje  karikiranje, sa sve trazenjem clanova krivicnih zakona, jer je na utakmici jedan igrac udario drugog. Nezabelezeno u istoriji sporta. Pa onda minimiziras intenzitete tuca u drugim situacijama (sve su to koskanja ko petlici, u hokeju niko nikog ne pesnici (jok i ne), ali je zato ovo strasna situacija u kojoj niko nije povredjen, ali je Petrusev mogao i da bude pokojni..
 
Svi su na Partizanovom topiku osudili ponasanje Lessorta i niko se ne buni zbog kazne koju ce dobiti. Sve ostalo je proseravanje..

Nisam trazio krivicne zakone ja, pomesao si. Samo mi je zaparalo usi da ni po koju cenu nema krivicnog dela na sportskom terenu ako nema telesnih posledica. Sto je neistina.
A hokej. Ne pesnici se jednostrano, nego se dovate za kragnu i onda krece fajt :). Koji sudija prekine u nekom trenutku.
Ovde toga nema, nego blitzkrieg Lesora u vugla Petruseva.
Nebitno.
Ovo ‘pokojni’ je opet i konkretnom kontekstu, al cita ko kako mu se svidja, tako da nebitno, predaleko i bez poente svakako.
Link to comment
17 minutes ago, Milošica said:

@pbg12345

 

A jebiga, tržište diktira uslove :D A i to malo što prokomentarišu je više od svih ostalih :D

 

 

to zapravo i nije (u potpunosti) tacno

 

obicno se pravda sa 2 ili koliko vec miliona navijaca zvezde i nesto manje partizana

kojih dva miliona kosarkaskih navijaca zvezde?

 

jedva se prodaju godisnje za pionir

 

ali jbg 99% prostora u medijima

 

@kud u maglu Simoviću

i bolje sto si izbrisao :fantom:

 

  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...