Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

16 minutes ago, J.R. Cash said:


Lesor je neartikulisana lozana i budala, njegov postupak je za suspenziju od nekoliko utakmica. Na tome i popularnom vrucem doceku u Pioniru je sve trebalo da se zavrsi da se ne pije Cokijev kool-aid sve u 16.

 

Ne bih mogao vise da se slozim. Vruc docek u Pioniru naravno samo u verbalnom smislu, mada poznajuci ovoga sto je 50 godina u kosarci, strepnja mi je dublja od nade (a i verbalno ce biti neka beda, majmunski krici ili fakjulesor).

 

15 minutes ago, goofs said:

 

Niko se ne loži na Lesorov postupak, pročešljaj temu, svi su rekli da je ispao glup i da očekuju kaznu od 1-2 utakmice zabrane igranja, kao u NBA što se dobija za ovakve pizdarije.

 

Samo ovde, i u Čovićevom univerzumu, se poziva na osvetu i linč igrača jer je njegov potez u nekoj nategnutoj šbkbb realnosti mogao da dovede do linča drugog igrača, krivične prijave i koje kurce, šta vi ljudi izmišljate. 

Petrušev je jako namazan igrač, Lesor je ispao majmun i naseo je na to, dobiće kaznu za to, i to je otprilike ceo epilog priče koji bi se vodio u nekom normalnom okruženju. Filip ako je iole pametan ima da ode iz Srbije koliko već sledeće sezone, ne znam koji će mu u životu da ga gazda provlači kroz kaljugu i voda po policijama da glumi Kokezu i priča kako je povređen. 

 

Za boldovano znamo ti i ja da nije tacno, ali eto, mozemo da se pravimo.

 

Linc koji Lesor trpi (i tek ce) je sramotan. Ekscentricni rukovodioc to priprema temeljno, ne vidim kako eventualno finale ABA moze da prodje bez ozbiljnih incidenata. Samo malo je tuzno pricati da je zaboga, za sve odnose medju igracima kriv pomenuti ekscentricni rukovodilac, dok Pavlovic udara u jaja i podjebava Kalinica za vilicu, Muric sa ledja gura Dzenkinsa, a Lesor nabada Petruseva i skace u egzaltiranu publiku nakon toga.

 

Na stranu sve, meni je suludo da neko za onakav potez dobije 1-2 meca suspenzije. Jebes Lesora, prvi ste pa ste prvi. Ali covek na kraju utakmice, bez duela, okrece se i nabada protivnika u glavu. Meni je to za ozbiljnu suspenziju (pri cemu uopste nisam pratio slicne slucajeve i kazne za njih u Evropi, NBA je malo drugacija prica). Ako su pravila stvarno takva da se za takvu stvar pauzira 2 utakmice maks, to je jako pogresno.

 

Edit: naravno ova budalastina sa izjavom u SUP i gomiletinom saopstenja su smesna i tuzna u isto vreme.

Edited by pantelia
Link to comment
4 minutes ago, pantelia said:

Za boldovano znamo ti i ja da nije tacno, ali eto, mozemo da se pravimo.

 

Nadji jedan post gde neko prica u pozitivnom svetlu o tom potezu? Jedan, na bilo kojoj temi. 

Link to comment
3 minutes ago, goofs said:

 

Nadji jedan post gde neko prica u pozitivnom svetlu o tom potezu? Jedan, na bilo kojoj temi. 

 

:D

 

Evo izvinjavam se, niko se nije nalozio na Lesorov potez, slobodno trazi ban. Lozenje i plusici na "poziv na nasilje" (kako stoji u ban logu) ne postoje i nikad nisu postojali.

 

 

 

  • Haha 1
  • -1 1
Link to comment
19 minutes ago, BWA said:

Eh sad Kaliniceva vilica.

Bilo je i poziva da Mačvan vrati glavu stanovitoj domaćoj životinji.

 

Naravno da je bilo. Bilo je i majmuna koji su napadali Vujosevica u hodnicima Pionira. Ali se nikad nije koristio narativ da je KKP jedini krivac za jezive odnose. 

  • +1 1
Link to comment
10 minutes ago, pantelia said:

 

Naravno da je bilo. Bilo je i majmuna koji su napadali Vujosevica u hodnicima Pionira. Ali se nikad nije koristio narativ da je KKP jedini krivac za jezive odnose. 

Kako nije?

Možda na ovom forumu nije. Nisam tad bio član.

Ali je itekako postojao diskurs da će se odnosi relaksirati kad ode Vujošević.

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Uskebasi said:

Neko ke citirao ovaj clan kz. 

Koji je pravni razlog zasto niko nije procesiran za brojna kršenja tog ili člana iz ovog drugog zakona? Jel se goni po sluzbenoj duznosti? Gde su ti postupci. 

Evo jos jedan nepravnicki argument. Petrusev je pizda, a pizde su i svi koji za ovako nesto traže krivicni progon. 

Ja sam napisao da su se vodili postupci na osnovu člana 344a KZ, protiv učesnika utakmice. To što medijski nije ispraćeno je druga stvar. 

Link to comment
1 hour ago, pantelia said:

 

Naravno da je bilo. Bilo je i majmuna koji su napadali Vujosevica u hodnicima Pionira. Ali se nikad nije koristio narativ da je KKP jedini krivac za jezive odnose. 

I Vujosevic je razbijao glave trenerima mladjih kategorija koji nisu hteli da placaju reket , jebi ga zlo se zlu vraca:fantom:
 

Edited by Micko8
Link to comment
Just now, Micko8 said:

I Vujosevic je razbijao glave trenerima mladjih kategorija koji nisu hteli da plate reket, jebi ga zlo se zlu vraca
:fantom:

Neki dokaz?

 

Prilično ozbiljna optužba da bi prošla bez dokaza.

Link to comment
1 hour ago, BWA said:

Ali je itekako postojao diskurs da će se odnosi relaksirati kad ode Vujošević.

Broj prekida utakmica zbog obračuna igrača od njegovog odlaska je?

Link to comment
2 hours ago, fandorin said:

Nije. Kao sto nije primenjeno ni kada je Pavlović udario Lazića, Murić Dženkinsa etc...ali eto tada, te 2006. jeste. Zašto je tada to bilo krivično delo zbog koga su petorici ljudi izreknute uslovne zatvorske kazne i zašto to nije u ovom konkretnom slučaju? Ja zaista ne znam kako jasnije da postavim pitanje i da dobijem konkretan odgovor.

Nećeš odgovor dobiti jer fegetlijini drugari još nisu napisali opravdanje za Lesora (bedan pokušaj podvođenja pod rasizam...očekujem na prvoj sledećoj tekmi #Black lives matter#).

  • +1 1
Link to comment

Bilo je i u elektronskim medijima pre 10,15 godina , ko je hteo citao je , uglavnom jednom treneru je razbijena glava a kao agresor je naveden on ali sta ces on je za navijace Partizana bezgresna licnost:)

Edited by Micko8
  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...