Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

21 minutes ago, Heaviside said:

Slažem se, samo ne delim bojazan da Čović toga nije svestan. Alimpijević je imao sasvim dobar tretman i ostao bi i posle gubitka ABA da se samo Čović pitao. 

 

Ne vidim čemu ovolika kuknjava, trener je tek došao i niko ga ne tera osim tebe koji predviđaš da će biti oteran posle prvog kiksa i na osnovu tog predviđanja kukaš. 

 

Ako zbog nečega kukam, to je zbog klupske prakse da nestručno lice na sebe preuzima ingerencije vođenja sportskog sektora. I mi sad nagađamo ko dovodi igrače, da li se tu trener išta pita. Ali znamo kome će račun biti ispostavljen kad ne bude valjalo- istom tom treneru, a nestručno lice će nastaviti da tera dalje jer njega niko ne može da pozove na odgovornost.

Link to comment
17 minutes ago, Nikodije said:

 

Ako zbog nečega kukam, to je zbog klupske prakse da nestručno lice na sebe preuzima ingerencije vođenja sportskog sektora. I mi sad nagađamo ko dovodi igrače, da li se tu trener išta pita. Ali znamo kome će račun biti ispostavljen kad ne bude valjalo- istom tom treneru, a nestručno lice će nastaviti da tera dalje jer njega niko ne može da pozove na odgovornost.

A, jbg, to ti je Čović. U jednom trenutku pre jedno 20 godina je odlučio da mu ne treba jak i nezavistan sportski sektor i od tada fura tako. Za klub nivoa FMP je to velika šteta jer su sa Radovanovićem radili sasvim OK, mada po meni ni to nije bilo bog zna kako stručno već kombinacija OK struke i mnogostruko boljih uslova od bilo kog drugog kluba dok se Hemofarm i kasnije Mega nisu ušli u taj domen, ali nije ni neuobičajeno da se gazda malog fabričkog kluba meša u selekciju igrača. Pre je tako nešto standard po Evropi nego anomalija. Za Evroligaša je to već totalno neozbiljno, mada imamo ipak neki kontinuitet, ide nekako dok imaš trenera kao Radonja i Tomić. Kada dođe neko manjeg rejtinga kao Jovanović i Alimpije onda se vidi da nam fali sportski sektor nezavistan od trenera. A pozivanje na odgovornost predsednika je nepostojeća kategorija sa ovakvom vlasničkom strukturom.

 

Novi trener zna gde je došao i sa kim ima posla. Neću sigurno da ga žalim što je dobio šansu da vodi evroligaški klub bez odgovarajućeg CV-ja i prihvatio da se ne pita mnogo za sastav tima (ako su tvoja nagađanja tačna). Može i on da zateže i da traži uslove kakve su imali Tomić i Radonja, ali ovo je njemu dar sa neba, ne može ni da sanja EL angažman i kapiram da je bio popustljiv. Iskreno da ti kažem, ne bih ni ja čoveku koji dolazi sa toliko nižeg nivoa odmah dao totalnu automoniju već bi zahtevao da radi zajedno sa ljudima koji su duže u klubu. I tu se vraćamo na drugu rečenicu ovog upisa. 

  • +1 6
Link to comment
13 hours ago, Nikodije said:

 

Pa Radonja se recimo pitao toliko da njemu nisu mogli da uvale Nedovića, na primer. Sada to mogu. Kao što Radonja nije voleo islužene veterane i imena već je dovodio igrače u naponu snage. Mene je nervirao jer je konzerva i jer mu je ekipa igrala dosadno, ali video se njegov pečat, to je bio tim iza kog je on mogao da stane. Sad nisam siguran da će tako da bude. Ako loše krene trener leti, i zovi Šakotu da spasava, uz doselekciju od 4 nova igrača. To je neozbiljno.

Slazem se donekle da se video Radonjićev pečat u svakom timu koji je selektirao, ali stoji itekako to da je ekipa igrala dosadno, pogotovu u Evroligi prosle sezone smo imali neke sramotne utakmice. Mislim da je bilo vreme da se pokuša da se napravi drugačiji tim i drugačija selekcija, pa da probamo da napravimo bolji rezultat u Evroligi.

  • Hvala 1
Link to comment

Oće li taj Šahbaz da se zaciganči pa da mu opravljamo karijeru sa 30mpg...ili ćemo opet Dzoniju da uvalimo unapredjenje na poziciju prvog pleja dok Nedara i to ne preuzme. A onda samo veselo...





Link to comment
bice uzbudljivo kad ivanovic, nedovic, dobric krenu pogledom da prate exuma, pantera, nanelija
...a Luka, Zoki i Vajt...Papapetrua, Lesora...pa i Lideja sada kada nema Dede.

Sent from my SM-A315G using Tapatalk

Link to comment
46 minutes ago, Nikodije said:

bice uzbudljivo kad ivanovic, nedovic, dobric krenu pogledom da prate exuma, pantera, nanelija

Dovodite bar dva igraca na tim pozicijama.

 

Dvojka ce biti defanzivno potentna sigurno, a i plej ako to bude Henri :D

 

Da sam na vasem mestu, vise bih zeleo njega nego Sabaza. Stoji da je Sabaz brutalan strelac.

 

Edited by Milošica
Link to comment

nema mesta ni za jednog, kamoli dvojicu

ivanovic, markovic

nedovic, dobric

holand, lazic

 

bombona

Edited by Nikodije
  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
6 hours ago, Heaviside said:

A, jbg, to ti je Čović. U jednom trenutku pre jedno 20 godina je odlučio da mu ne treba jak i nezavistan sportski sektor i od tada fura tako.

 

vise nije mali covek sa velikom torbom, sad je mali covek sa velikim katalogom.

Link to comment
nema mesta ni za jednog, kamoli dvojicu
ivanovic, markovic
nedovic, dobric
holand, lazic
 
bombona
Više mi ima smisla da Dobrića vrate na 3, naročito kad ukapiraju da od Lazića ima neke koristi samo kad se igra Radonjin katanaćo.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...