Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

28 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

sinoć je bilo napeto u svlačionici između nebojše ilića i ivanovića.

Ilić legendica. Dobio tehničku baš kad je trebalo.

Link to comment
20 hours ago, Profesionalac said:

Normalno je da su u mlađim kategorijama drastične kazne za nasilničko ponašanje, doduše ne znam ni za jedan slučaj klinca koji je dobio zabranu bavljenja sportom. 

 

Bilo je funkcionera koji s dobili tri dozivotne zabrane pa na to savez nije obracao paznju vec im redovno davao funkcije u savezu.

 

Bilo je i klinaca i seniora..Ja znam igrace koji su dobijali kazne od recimo 8 ili 10 utakmica.Doduse ima od tada dosta godina.Znam cak i za tuce trener roditelji iz istog kluba....

Da se razumemo,Meni je nebitno ko za koga navija,blizanci su dobili po 10 milona evrca drzavnih para a onda loze budale kako su kosarkaske institucije kurac palac.

Ovo lozenje nece prestati samo od sebe.Ako ga ne kazni liga ona budal od Covica ce napraviti sranje na sledecem derbiju i tako u krug.Kome je to potrebno.

Edited by Блок_64
  • +1 1
Link to comment
7 hours ago, kralj said:

Ali Tejić emoji38.png

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka
 

paljevina u rangu boriše simanića, njegova konstantna agresivnost i igra na ivici noža bili su uzrok mnogih incidenata.

  • +1 1
Link to comment
28 minutes ago, Nikola77 said:

paljevina u rangu boriše simanića, njegova konstantna agresivnost i igra na ivici noža bili su uzrok mnogih incidenata.


 

tejić vs. lovernj9AC294E4-9222-4FE3-83FB-EAE38F209474.thumb.jpeg.ce22204fc858744d58bcc03809d854fa.jpeg

 

tejić vs. čekovski

736E80F8-45C9-44B6-A4C3-CEFE453E8453.thumb.jpeg.4276c62d0a998b9c9ef1ff3ea629615d.jpeg

 

tejić junior

 

D9E30C28-0BDE-4C8A-9896-E0B39A150A0F.thumb.jpeg.f911cca0a1bc79c9845faeccbc07e98c.jpeg

Link to comment

Samo si "zaboravio" da dodas da je Tejic vracao Cekovskom, nije prvi udario, a jos manje cekao celu cetvrtinu da se "osvetu". Sto takodje pise u tekstu.

Podrzavanje i podsticanje nasilja od strane Covica je, naravno, nedopustivo.

  • +1 4
Link to comment

Čim država podigne kadinjaču, onda dobijemo sve drugo osim košarke, naravno da će se uvijek tražiti alibi zašto je lesor  morao tako nabadati protivničkog igrača itd itd ali meni su u svemu tome najčudniji ti ciklični periodi ako nije kadinjača onda je tu bila futura iz đukistana, možemo i mi reći da je Čović intrigantno zajedljiv lik a magnet za budale, ali opet gubili smo od Cibone pa se niko nije potukao sa njima ili sa nama tu, pruže se ruke i ćao idemo dalje, dok ovo ne liči ni na šta više.

  • +1 3
  • Haha 4
  • Tužno 1
Link to comment
42 minutes ago, Ćenta said:

Čim država podigne kadinjaču, onda dobijemo sve drugo osim košarke, naravno da će se uvijek tražiti alibi zašto je lesor  morao tako nabadati protivničkog igrača itd itd ali meni su u svemu tome najčudniji ti ciklični periodi ako nije kadinjača onda je tu bila futura iz đukistana, možemo i mi reći da je Čović intrigantno zajedljiv lik a magnet za budale, ali opet gubili smo od Cibone pa se niko nije potukao sa njima ili sa nama tu, pruže se ruke i ćao idemo dalje, dok ovo ne liči ni na šta više.

Zato što se tučete sa svakim ko vam ugrozi neprikosnovenu poziciju br.1. Čim intigantno zajedljiv lik oseti da mu klub ima konkurenciju. počinje frtutma.

Cibona nikad nije pretnja, za razliku od future iz đukistana ili kadinjače.

 

  • +1 1
  • Haha 1
  • -1 1
Link to comment
9 minutes ago, Filozof manijak said:

Zato što se tučete sa svakim ko vam ugrozi neprikosnovenu poziciju br.1. Čim intigantno zajedljiv lik oseti da mu klub ima konkurenciju. počinje frtutma.

Cibona nikad nije pretnja, za razliku od future iz đukistana ili kadinjače.

 

Oprostićeš, konstanta u tučama na terenu u proteklih 20 godina je neki drugi klub.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...